ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот MuFc1878 » 19 яну 2019 19:39

Той, ако така продължава, ще вземе да завършим пред шпорите. Какво правим тогава с Поч Великий :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот diplomat » 19 яну 2019 20:07

MuFc1878 написа:Той, ако така продължава, ще вземе да завършим пред шпорите. Какво правим тогава с Поч Великий :lol:

Още в началото казах, че за мен завършване на сезона в топ 4 ще е абсолютно чудо и Солскяер би заслужил мениджърската позиция за постоянно, а какво остава пък ако завършим пред Тотнъм. :lol: По мое мнение, 4ката от ОГС, Фелън, Карик и Маккена има огромен потенциал и най-малкото те върнаха подобаващия дух и имидж на клуба!

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 19 яну 2019 20:58

Момчета, разбирам че сте афектирани от слабата ни защита, но съм сигурен че това се вижда и ще има подобрение в тази зона. Дипломата е напълно прав, че голяма част от проблемите се крият във физическата подготовка. Нашите нямат въздух просто. Освен това не са тренирали преса както трябва при Жозето и се вижда, че понякога 3-ма души пресират един, което в повечето случаи остава много пространства за противника.

Аз пък съм доволен от Джоунс и особено от Линдельоф. Джоунс имаше малко проблеми в началото с ръгача Мъри, но после взе да му влиза както трябва. Линдельоф е адски активен и играе много с топката. В последните мачове много често търси дълги пасове напред, което спомага за изостряне на атаките и бързо пренасяне на топката в половината на противника. А паса му за Марсиал си беше топ класа. Веднага ме подсети за Жозе, който се скъса да хвали Киелини и Бонучи след мача с Юве.

Гола на Брайтън за мен си е изцяло колективна грешка. Първо Линдельоф си беше напуснал позицията, второ до Далот имаше двама души и той се чудеше кой да поеме, трето нито Матич и особено Погба не помогнаха на Джоунс и Далот, които бяха двамата срещу трима. Матич беше в наказателното поле, но просто присъстваше там, защото до него нямаше противници. Погба съзерцаваше от първият ред как Джоунс и Далот седят до 3ма от Брайтън.

Истината е, че имаше доста пропусати положения, които можеха да решат мача много рано. Аз не очаквам особено подобрение от защита до края на сезона. Може би ако до Линдельоф застане Байи ще сме малко по-добре, но последния и той е много рисков.

Арсенал водят 2-0 на Челси, така че нещата се нареждат чудесно за нас. Продължаваме в съшият дух и това е. Работата, която вършат треньорският щаб е страхотна!
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот diplomat » 19 яну 2019 21:48

До Линдельоф е нужен защитник, който да може да доминира във въздуха, Байи е доста слаб в това отношение, за жалост, но вярвам че има физическите качества и таланта да се подобри многократно. Джоунс винаги е бил слаб във дуелите за висока топка, днес отново остана под нея при центрирането за гола на Брайтън.

За пресата също говорех още като се разбра, че Оле ще стане новият треньор. Сити и Ливърпул имат 10 пъти повече опит, и подготовка в това отношение, ние няма как за 1 месец да се доближим до техните възможности да бягат непрестанно за 90+ минути, при положение че не сме практикували такъв футбол изобщо. Нужна е цяла една пред-сезонна подготовка, за да се положат основите на такъв стил на игра, а и самите футболисти трябва да притежават физическите качества. Иначе всички тимове щяха да играят по този начин, ако беше нещо толкова лесно постижимо.

От личните ми наблюдения, с нов централен защитник и нов десен бек, съставът става потенциален претендент за титлата, а ако се намери и дясно крило от висока класа, ШЛ също би била постижима цел. Имаме много млади футболисти, които тепърва ще трупат опит, знания, умения и увереност в себе си. Някой очаквал ли е рязката промяна във футболисти като Линдельоф? Дори един Матич е тотално различен, въпреки че бавността му и загубата на концентрация, която води до много изгубени топки и грешни пасове, ме влудява.

Единствено до момента съм тотално разочарован от Лукаку. Вкара 3 гола, но като го гледам на терена, изобщо не си дава зор колкото другите и все едно няма желание да се бори за мястото си в състава. Тия почти 90 млн. паунда ще се окажат хвърлени на вятъра. :(

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот t0bl3ro_bg » 19 яну 2019 22:07

Аз съм съгласен, че има оттенъци от моуринХоЙ, но някак си на Олд Трафорд да идва Брайтън и да се връща в мач, който УЖ сме му взели контрола, ми не е окей тая работа. Да работят здраво и тва е. И лятото едно по едно недоразуменията да ги махат и да вкарат свежа кръв в отбора, че си трябва.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот diplomat » 19 яну 2019 22:23

t0bl3ro_bg написа:Аз съм съгласен, че има оттенъци от моуринХоЙ, но някак си на Олд Трафорд да идва Брайтън и да се връща в мач, който УЖ сме му взели контрола, ми не е окей тая работа. Да работят здраво и тва е. И лятото едно по едно недоразуменията да ги махат и да вкарат свежа кръв в отбора, че си трябва.

Брайтън изобщо не са отбор за подценяване, Лингард ако беше вкарал положението си на почти празна врата или ако вратарят им нямаше такъв късмет при положението на Марсиал, отиваха на разлика, а до момента от отборите в топ 6, нито един не ги е смазал в мачовете срещу тях. Само Сити спечелиха с 2 гола разлика срещу тях, Ливърпул имат две победи с 1-0, пък нас даже нали ни биха по-рано през сезона. :?

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот Scholesy93 » 20 яну 2019 01:28

Абе Оле не е златен.Върнахме сме в борбата за топ 4, а хубавото е, че в момента, с контузиите на Тотнъм, може би играем най-силно във ВЛ без Сити и Пуул.Но Оле си прави грешките.САФ имаше една философия, която за мен ще е винаги успешна-два поредни мача не трябва да излизаш с един и същ състав.В момента имаме 11 играча, които поддържат форма, а другите я се включат добре, я не.Далот вече не бива да остава на скамейката за сметка на Ашлито.
И сега пак чета Лукаку какъв зле бил.Хора-Белгия като играха на Световното, Лукаку беше топ.Защото не гледаха на него само като на колче.Вчера Оле го пусна за това-да се опитва да седи сам напред и да овладява високите топки между двама маркуча.
Не му било добро първото докосване-ми как да е.И при Моу, и при Оле сега само му я изсипваме напред.Играе като дърво, защото го пускаме да го играе дърво.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот diplomat » 20 яну 2019 02:06

Scholesy93 написа:Абе Оле не е златен.Върнахме сме в борбата за топ 4, а хубавото е, че в момента, с контузиите на Тотнъм, може би играем най-силно във ВЛ без Сити и Пуул.Но Оле си прави грешките.САФ имаше една философия, която за мен ще е винаги успешна-два поредни мача не трябва да излизаш с един и същ състав.В момента имаме 11 играча, които поддържат форма, а другите я се включат добре, я не.Далот вече не бива да остава на скамейката за сметка на Ашлито.
И сега пак чета Лукаку какъв зле бил.Хора-Белгия като играха на Световното, Лукаку беше топ.Защото не гледаха на него само като на колче.Вчера Оле го пусна за това-да се опитва да седи сам напред и да овладява високите топки между двама маркуча.
Не му било добро първото докосване-ми как да е.И при Моу, и при Оле сега само му я изсипваме напред.Играе като дърво, защото го пускаме да го играе дърво.

Като беше в Кардиф, именно постоянните ротации изядоха главата на Солскяер и беше тежко критикуван за тази негова склонност. Всъщност ОГС дори принципно прекалява с честите смени на състава, в Молде също му е било честа практика. Според мен сега се опитва да намери баланса и съм сигурен, че 3мата му помощници участват активно във взимането на това решение.

Относно Лукаку, не искам да се отказваме от него, но кажи ми какво желание до момента показва той с играта си? Извинявай, ама в един от предишните мачове, когато пак влезе като резерва, към 85-тата минута се разхождаше на терена, докато Рашфорд тичаше след всяка топка като ненормален, въпреки че започна като титуляр и не се беше спрял да се раздава през цялото време. Лукаку струва почти 90 млн. паунда, взима поне около 200 хилки на седмица, загуби си стартовата позиция в отбора - най-малко очаквам от него да изоре терена като влезе, дали ще е за половин час, 15 минути, няма значение. Не виждам никаква мотивация за подобрение в държанието му като играе.

Ако до лятото не се промени коренно ситуацията, Лукаку сам ще поиска трансфер, абсолютно убеден съм в това. Гледал съм му доста интервюта и за мен има някакво арогантно излъчване в мисленето му, все едно критиките към него са неоснователни и едва ли не белгиецът се мисли за супер успялата звезда. А какво е постигнал реално, какво е спечелил? Всички критикуват Погба за надменността и високото самочувствие, но той се доказа в Ювентус, спечели титли, игра финал на ШЛ, с Франция има финал на Европейско първенство и стана Световен шампион. Лукаку какво е спечелил? Откакто е при нас, нямаме една завоювана купа, ако трябва да гледаме реално на нещата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот MuFc1878 » 20 яну 2019 11:44

11 точки преди да дойде Оле и за 6 кръга сме само на 3 от топ 4. Не може да се каже, че лесната програма е единствен довод за това. Точно в началото на сезона беше същото, но яко се оклепахме! Към момента изглежда, че Челси гълтат много вода, но и Арсенал са колебливи. Шпорите също са близо. Оле, ако ни бутне в топ 4 в края на месец май....Ед бая ще трябва да мисли. Разбира се, не изключвам криза в резултатите и при нас.

Лукаку добре е закотвен на пейката, Фелайни също не играе. Рашфорд се възползва стабилно от дадената му роля на 9-ка. Огромна дупка си остава десният фланг. Лингард и Йънг просто не доставят. Отляво с Марсиал предимно се играе.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Мнениеот t0bl3ro_bg » 20 яну 2019 12:31

Почетино да идва и това е, но само ако остане някой от сегашните асистенти и по-точно един ! :mrgreen:

Това с Оле е хубаво, но не се знае колко ще продължи. С интерес чакам следващите мачове, за да видя дали си взима поука от предишните. Ако играят така или по-скоро Печелят - да остава :mrgreen:

Борбата е жестока :lol:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта