ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот Jackxxx » 17 яну 2019 10:48

Аз мисля, че в този мач може да се рискува малко повече в атака. Може би един от Ерера или Матич да остане на пейката. Нещо такова ми се върти в главата:
Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот Jackxxx » 18 яну 2019 13:29

Смолинг, Рохо и Фелайни пропускат мача поради контузии. Алексис е готов, макар че ми се струва Оле не го харесва особено.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот t0bl3ro_bg » 18 яну 2019 16:20

Jackxxx написа:Смолинг, Рохо и Фелайни пропускат мача поради контузии. Алексис е готов, макар че ми се струва Оле не го харесва особено.



По-скоро иска да наложи бавноразвиващия се Меси, отколкото него. Все пак е от академията и е английско дърво, представящо родината си :lol: Вярвам, че няма да бъде дълго сред титулярите нашия Меси и Алексис ще го избута в пропастта.

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот hipopotuk » 18 яну 2019 19:02

ми не мисля че постоянно контузеното недуразумение получаващо 500 000 на седмица а записващо 20 мин на месец е за Юнайтед

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот diplomat » 18 яну 2019 21:53

Лингард е новият Парк, не знам каква е тая омраза за наш играч от академията, който буквално от детска възраст е в отбора и е отдаден на каузата. Парк да не би да беше техничен като Сон от Тотнъм? Обаче Сър Алекс го използваше във почти всички големи мачове, защото изяждаше терена и откриваше свободни пространства с движението си без топка за играчи като Рууни, Роналдо, Нани.

Като цяло имаме нужда от ново дясно крило, но Лингард е перфектен отборен играч и изобщо няма никаква логика да се говори за евентуално негово махане от Юнайтед. Санчез има време да се докаже до лятото, защото все още вярвам, че може да бъде ефективен като играе от дясно на нападението, което би спестило доста средства, нужни за подсилването на защитата и за купуването на класен дефанзивен халф.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот t0bl3ro_bg » 19 яну 2019 02:00

diplomat написа:Лингард е новият Парк, не знам каква е тая омраза за наш играч от академията, който буквално от детска възраст е в отбора и е отдаден на каузата. Парк да не би да беше техничен като Сон от Тотнъм? Обаче Сър Алекс го използваше във почти всички големи мачове, защото изяждаше терена и откриваше свободни пространства с движението си без топка за играчи като Рууни, Роналдо, Нани.

Като цяло имаме нужда от ново дясно крило, но Лингард е перфектен отборен играч и изобщо няма никаква логика да се говори за евентуално негово махане от Юнайтед. Санчез има време да се докаже до лятото, защото все още вярвам, че може да бъде ефективен като играе от дясно на нападението, което би спестило доста средства, нужни за подсилването на защитата и за купуването на класен дефанзивен халф.


Няма омраза, има обективност. Няма как да го мразя.
Не може да се сравнява Парк с този пич, най-малкото не са на една позиция. Може да се направи паралел с Марсиал, който ще покаже, че при три години разлика в полза на англичанина, по-малко мачове за французина, имат сходни показатели, което някак си не ми се струва окей в случая. Отдаден на каузата не значи, че става за Юнайтед. Тип Уелбек си е и тоя, също като оня на бека с НЕфутболната си стойка, който игра 2 мача и сега не знам изобщо къде е. Мен ми е чудно вие какво виждате в него, като очебийно не става за толкова голям отбор. На 26 е, а няма никакво постоянство. Никъде не пише,че като е от академията и това му гарантира мястото в отбора. Овладяването му е под всякаква критика - един път стане, пет не. Същото е и със завършващите му удари. Не казвам да бъде продаден или подобно, а че няма място сред титулярите. Не твърдя и че Алексис заслужава с играта си, а какво е предпочитанието ми. Все пак единия се развива като костенура, а другия знаем какво-къде-как. И за мкхитарян се говореше колко е отборен а-у и трето-пето, но се видя, че е пълна катастрофа. Нещо, което когато дойде написах, че ще стане и то стана, а именно, че няма как да остане в Юнайтед след две год. Бавноразвиващия ни Меси ще бъде в клуба до 30+ поне, тъй като е юноша, но ще си завърши кариерата в отбор от калибъра на тези, в които беше йънг.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот Jackxxx » 19 яну 2019 13:41

Никой не говори за махане на Лингард. Момчето си е напълно ОК. diplomat, ти доста правилно намекваш кое е най-силното качество на Лингард - играта без топка. За съжаление играта с топка доста му куца. :) И тук идва момента, в който се сещаме, че имаме Мата и Алексис, като вторият беше основната заплаха в отбора на Арсенал няколко сезона. За съжаление и Мата и Алексис не успяват с изявите си да затвърдят мнението, че трябва да са титуляри. Алексис винаги съм го харесвал и съм искал да е в Юнайтед и съм адски разочарован от играта му. И дори не обвинявам Моуриньо за това, защото от ден първи на Алексис му е предоставено всичко необходимо, за да се докаже.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот diplomat » 19 яну 2019 15:18

t0bl3ro_bg написа:Няма омраза, има обективност. Няма как да го мразя.
Не може да се сравнява Парк с този пич, най-малкото не са на една позиция. Може да се направи паралел с Марсиал, който ще покаже, че при три години разлика в полза на англичанина, по-малко мачове за французина, имат сходни показатели, което някак си не ми се струва окей в случая. Отдаден на каузата не значи, че става за Юнайтед. Тип Уелбек си е и тоя, също като оня на бека с НЕфутболната си стойка, който игра 2 мача и сега не знам изобщо къде е. Мен ми е чудно вие какво виждате в него, като очебийно не става за толкова голям отбор. На 26 е, а няма никакво постоянство. Никъде не пише,че като е от академията и това му гарантира мястото в отбора. Овладяването му е под всякаква критика - един път стане, пет не. Същото е и със завършващите му удари. Не казвам да бъде продаден или подобно, а че няма място сред титулярите. Не твърдя и че Алексис заслужава с играта си, а какво е предпочитанието ми. Все пак единия се развива като костенура, а другия знаем какво-къде-как. И за мкхитарян се говореше колко е отборен а-у и трето-пето, но се видя, че е пълна катастрофа. Нещо, което когато дойде написах, че ще стане и то стана, а именно, че няма как да остане в Юнайтед след две год. Бавноразвиващия ни Меси ще бъде в клуба до 30+ поне, тъй като е юноша, но ще си завърши кариерата в отбор от калибъра на тези, в които беше йънг.

В дългосрочен план съм съгласен, че е нужно дясно крило, нали това съм написал. :lol: Лингард не е и никога няма да бъде играч от световна класа, но такива футболисти са нужни в съставите на шампионските отбори. Ако Санчез не покаже нищо до лятото, трябва да бъде продаден и да се търси друг вариант със сигурност.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот Jackxxx » 19 яну 2019 16:01

Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 19 яну 2019 16:04, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 19.01

Мнениеот t0bl3ro_bg » 19 яну 2019 16:03

Изображение

За лингард бе ясно, че ще играе, но защо йънг и джоунс са в състава :shock:

Време е бейли и далот да ги наложат, защото тая защита трябва да се заздравява. Предстоят по-сериозни мачове.
Последна промяна от t0bl3ro_bg на 19 яну 2019 16:05, променено общо 1 път.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта