ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот Jackxxx » 13 яну 2019 22:31

Не можах да гледам мача затова няма и да го коментирам. Но много се радвам за победата и за чистата мрежа. Разбрах, че първото полувреме сме били добре, второто Де Хеа е извадил всичко, което може да се извади.

Това, което си помислих след мача, е че след 5 поредни победи, все още сме на цели 6 точки от топ 4. Жозето толкова назад ни е дръпнал, че ако го видя на улицата такава псувня ще му тегля, че свят ще му се завие.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот Scholesy93 » 13 яну 2019 23:37

Jackxxx написа: Жозето толкова назад ни е дръпнал, че ако го видя на улицата такава псувня ще му тегля, че свят ще му се завие.

Аз чак се чудя как може Моу да е такъв магьосник.Допреди един месец беше убедил повечето спецове в Англия, а и голяма част от нашите фенове(и мен, поне по отношение на Погба) че нямаме никакъв състав, че има най-трудната работа на света, че с жълти стотинки и сакати играчи едвам ни държи в топ 8.Как ги хипнотизира.Изведнъж без Моу-ДДХ пак е номер 1 на позицията си, Линдельоф върви рязко нагоре, Матич пак е топ дефанзивен халф, Ерера е мотор в центъра(между другото-след Азар, днес успя и Ериксен да го прибере в малкия си джоб), а Раш и Погба са на друго ниво.Чак и Лукаку почна да играе.Ако бяхме задържали Михтарян не ми се мисли напред с Погба, Марсиал, Раш и Мики как щяхме да изглеждаме.
Ако слуховете са верни, пожелавам им на балерините да назначат Жозето за треньор.Тъй тъй са на ръба, някой да им помогне да направят решителната крачка напред.Той Модрич хубаво взе Златната топка, ама още няма умението да седи пред наказателното си поле и да я блъска безцелно напред топката в търсене на някоя елха, от която да отскочи по грешка във вратата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот diplomat » 14 яну 2019 00:34



:twisted:

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот MapTo_D » 14 яну 2019 08:51

Следващите два мача са домакинства на Брайтън и Бърнли, има голям шанс да се доближим до топ 4, стига да продължат с победите. Челси и Арсенал имат мач помежду си в следващия кръг, някой там ще губи точки. Тотнъм и те не са чак толкова напред, още една издънка и ще се намесят и те в борбата за зона ШЛ...

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот Вълчан » 14 яну 2019 17:51

Поздравление за победата над Тотнъм.Явно футболистите имаха нужда просто да ги оставят да играят и импровизират.Без да ги заковават във схеми и позиции.А тези Тотнъм са ми толкова противни че няма накъде.Гнусен отбор макар и фактор във първенството.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот t0bl3ro_bg » 14 яну 2019 22:04

Вълчан написа:Поздравление за победата над Тотнъм.Явно футболистите имаха нужда просто да ги оставят да играят и импровизират.Без да ги заковават във схеми и позиции.А тези Тотнъм са ми толкова противни че няма накъде.Гнусен отбор макар и фактор във първенството.


Кое им е противното ?
Сити какви са ти ?


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта