ФА | Манчестър - Рединг

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА | Манчестър - Рединг

Мнениеот MapTo_D » 06 яну 2019 20:58

Баце, сменяй отбора, що се мъчиш?! Не ме занимавай с проблемите си, ако обичаш.
Мач с мач не си приличат, ама едва ли си ритал топка през живота си. Ако били не знам кой, какво щяло да бъде, да ни качат на разлика. Ами, ако бяха тия силните, резервите нямаше да са титуляри. Не всеки мач може да си на ниво. Това, че резервите ни не стават е друг въпрос.
Професоре...

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ФА | Манчестър - Рединг

Мнениеот t0bl3ro_bg » 06 яну 2019 21:40

Виж, че си могъл и да бъдеш обективен - "резервите не стават".

Браво, велик ум - откри топлата вода и какво говоря.

За моето ритане не се притеснявай - събличал съм се и по ФВС, играл съм на всякакъв вид оразмерени игрища и т.н

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ФА | Манчестър - Рединг

Мнениеот diplomat » 07 яну 2019 20:30

Ние щото при Сър Алекс никога не сме отпаднали от нискодивизионни отбори и винаги стигахме минимум 1/2-финал за купите... Хайде по-сериозно, Диого Дало имаше 6 професионални мача преди да дойде в Юнайтед, Дармиан не е играл общо взето цял сезон, Джоунс е ясен на всички. Полузащиттата буквално играе за първи път заедно, като Мактоминей беше със сигурност най-адекватен, Перейра не беше на ниво, но виждам много потенциал, просто като че ли играе прекалено нервно и се опитва да впечатли с някое невероятно отиграване. За мен най-много разочароваха играчи като Йънг, Мата, Санчез, Лукаку и Фред. В такива мачове, тези футболисти трябва да контролират играта, просто разликата в класите трябва да е очевидна с просто око, а тя не беше. И докато Фред може да се каже, че не се е приспособил още към английския футбол, а Алексис все още навлиза във форма след контузията, то другите 3ма нямат никакво извинение.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ФА | Манчестър - Рединг

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 яну 2019 18:06

diplomat написа:Ние щото при Сър Алекс никога не сме отпаднали от нискодивизионни отбори и винаги стигахме минимум 1/2-финал за купите... Хайде по-сериозно, Диого Дало имаше 6 професионални мача преди да дойде в Юнайтед, Дармиан не е играл общо взето цял сезон, Джоунс е ясен на всички. Полузащиттата буквално играе за първи път заедно, като Мактоминей беше със сигурност най-адекватен, Перейра не беше на ниво, но виждам много потенциал, просто като че ли играе прекалено нервно и се опитва да впечатли с някое невероятно отиграване. За мен най-много разочароваха играчи като Йънг, Мата, Санчез, Лукаку и Фред. В такива мачове, тези футболисти трябва да контролират играта, просто разликата в класите трябва да е очевидна с просто око, а тя не беше. И докато Фред може да се каже, че не се е приспособил още към английския футбол, а Алексис все още навлиза във форма след контузията, то другите 3ма нямат никакво извинение.


Ние щото при Сър Алекс никога не сме отпаднали от нискодивизионни отбори и винаги стигахме минимум 1/2-финал за купите... Хайде по-сериозно

Не това е обектът на дискусия и проблемът.


В такива мачове, тези футболисти трябва да контролират играта, просто разликата в класите трябва да е очевидна с просто око, а тя не беше.


А това !


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта