ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот Тони » 23 дек 2018 15:40

Как стана така? Нали уж играчите били под нивото на треньора? :)

Радвам се много за Марсиал и Рашфорд, защото макар да не съм фен на МЮ. Оценявам талантът им, който беше на път да се прахоса. Сега могат да разгърнат потенциала си.

Санчес и Лукаку са излишни.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот diplomat » 23 дек 2018 16:38

Тони написа:Как стана така? Нали уж играчите били под нивото на треньора? :)

Радвам се много за Марсиал и Рашфорд, защото макар да не съм фен на МЮ. Оценявам талантът им, който беше на път да се прахоса. Сега могат да разгърнат потенциала си.

Санчес и Лукаку са излишни.

Санчез и Лукаку няма да са излишни, ако са готови да се борят за отбора, дори и да са на пейката по-често. Великите отбори при Сър Алекс винаги имаха в състава си 3-4 топ нападателя, така че има място за всички. А точно Солскяер ще знае как да обясни такива ситуации на играчите си и как да ги мотивира в моменти, когато остават резерви.

Ако някак си завършим в топ 4 след такова начало на сезона и покажем амбиция в купите, аз лично бих назначил целия треньорски щаб, начело с ОГС, за постоянно. Но вариантът с Почетино за мениджър и Пол Мичъл за футболен директор също е страхотен, така че няма да съжалявам ако не се получат нещата със Солскяер.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот Scholesy93 » 23 дек 2018 18:04

diplomat написа:
Тони написа:Как стана така? Нали уж играчите били под нивото на треньора? :)

Радвам се много за Марсиал и Рашфорд, защото макар да не съм фен на МЮ. Оценявам талантът им, който беше на път да се прахоса. Сега могат да разгърнат потенциала си.

Санчес и Лукаку са излишни.

Санчез и Лукаку няма да са излишни, ако са готови да се борят за отбора, дори и да са на пейката по-често. Великите отбори при Сър Алекс винаги имаха в състава си 3-4 топ нападателя, така че има място за всички. А точно Солскяер ще знае как да обясни такива ситуации на играчите си и как да ги мотивира в моменти, когато остават резерви.

Ако някак си завършим в топ 4 след такова начало на сезона и покажем амбиция в купите, аз лично бих назначил целия треньорски щаб, начело с ОГС, за постоянно. Но вариантът с Почетино за мениджър и Пол Мичъл за футболен директор също е страхотен, така че няма да съжалявам ако не се получат нещата със Солскяер.

За мен ще е грешка.Челси направиха подобно нещо с Ди Матео.Не му се получи.До края на сезона може и с някакво чудо да доберем топ 4, но ще се дължи на мотивация на играчите да си изчистят имената след мъките при Жозето.Солскяер сега му е свободно около шията, но ако на лятото похарчим 200 милиона пак и той получи дългосрочен договор ще му изсипем доста тежест на гърба.Няма да издържи.Най-доброто решение за Оле е на лятото да поеме някой добре ръководен клуб в Англия, където да има известно спокойствие-Уотфорд, Борнемут, Уулвс.
Даже не държа толкова на Почетино.Държа на Пол Мичъл-визитката му е забележителна по отношение на трансферите.Ед вече не трябва да има думата при бъдещите трансфери.Новият треньор трябва да задържи поне двама от настоящия щаб, за да има известна приемственост.Пеп сто на сто работата му е по-лесна, защото има Брайън Кид до себе си.Фелън и Карик е редно да са в щаба на новия.
Мичъл също така е от Салфорд, осъзнава какво означава МЮ.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот diplomat » 23 дек 2018 18:34

Scholesy93 написа: За мен ще е грешка.Челси направиха подобно нещо с Ди Матео.Не му се получи.До края на сезона може и с някакво чудо да доберем топ 4, но ще се дължи на мотивация на играчите да си изчистят имената след мъките при Жозето.Солскяер сега му е свободно около шията, но ако на лятото похарчим 200 милиона пак и той получи дългосрочен договор ще му изсипем доста тежест на гърба.Няма да издържи.Най-доброто решение за Оле е на лятото да поеме някой добре ръководен клуб в Англия, където да има известно спокойствие-Уотфорд, Борнемут, Уулвс.
Даже не държа толкова на Почетино.Държа на Пол Мичъл-визитката му е забележителна по отношение на трансферите.Ед вече не трябва да има думата при бъдещите трансфери.Новият треньор трябва да задържи поне двама от настоящия щаб, за да има известна приемственост.Пеп сто на сто работата му е по-лесна, защото има Брайън Кид до себе си.Фелън и Карик е редно да са в щаба на новия.
Мичъл също така е от Салфорд, осъзнава какво означава МЮ.

Според мен за да изместим 2 отбора от Арсенал, Челси и Тотнъм, ще трябва да покажем шампионска серия от постоянни резултати и представяния на терена, така че ако това стане факт, защо да не се даде шанс на Солскяер? И ако направим чудото да отстраним ПСЖ, плюс достойно представяне за купата на ФА, мисля че наистина ще бъде фантастично постижение. А и норвежецът очевидно има огромна подкрепа от Сър Алекс - няма как назначението на Майк Фелън да е случайно. Идеята на новия треньорски щаб е "отборът да се превърне в най-атакуващия и агресивен до месец май", поне такива са думите на фенове от Манчестър, които познават служители, работещи в Юнайтед.

Играта е много важна, такъв футбол + такива резултати могат тотално да преобразят целия клуб за 1-2 месеца. Увереност, повече нюх, повече влагане и раздаване, безрезервна подкрепа от феновете и Олд Трафорд отново ще се превърне в страховита крепост. Когато по-слабите отбори видят, че Манчестър Юнайтед отново е готов да им набива по 3-4 гола всеки мач, изобщо няма да си позволяват да играят толкова смело и находчиво. Върне ли се страхът у противника, ситуацията ще се завърти на 180 градуса.

Но нека да видим първо какво ще стане в следващите 3-4 мача. Притежаваме голям състав от доста разнообразни играчи и е време да бъдат оползотворени, и да започнат да си изкарват надницата. Имаме петима страхотни футболисти - Лукаку, Баий, Санчез, Фред и Диого Дало - които ако покажат готовност да се борят за клуба, много хора ще бъдат изненадани от колективния потенциал на всички футболисти. Щом Матич, който уж беше лоялното куче и сержант на Моуриньо, буквално за един мач започна да играе по съвсем различен начин, значи проблемът винаги е бил в тактиката и стратегията за игра. Солскяер ги е карал да тренират заучени движения в атака точно за 1 тренировка, дал е свобода на бековете да са постоянно в предни позиции и резултатите са повече от видими.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот Scholesy93 » 23 дек 2018 19:43

Съгласен съм с много от нещата които си казал.Побоят над Кардиф ще има ефект над другите отбори.Сега и Хъдърсфийлд идват, те са трагедия.Едни 3-4 гола трябва да им мушнем.
А за Матич съм на 100% съгласен.Той дойде при нас, първите 4-5 мача играеше с добро темпо и даваше добри пасове напред, след това и той стана поредният пътник в автобуса.Вчера сякаш рязко вдигна от втора на пета скорост по отношение на пасове и агресия.Аз го мислих за приключил за големия футбол, а явно бившия му треньор е приключил.
Но в момента има много емоции около клуба.Последната седмица са положителни-легенда се върна начело, отървахме се от оня мъчителен португалски вирус, дето преди 5 години опустоши и Мадрид, Фелън се върна, на играчите от първия и резервния отбор ще им бъде даде шанс, автобуса вече ще се паркира в противниковото наказателно поле....На лятото ще сме изтрезнели и ме съмнява, че Оле ще ни поведе оттам нататък.Почетино идеално пасва на клуба-хубав футбол, вече 5 писа на Евертън, за да ни покаже че и той го умее това, развива млади играчи, звездите в Тотнъм го харесват, гради за години напред.А и не говори глупости пред медиите.Ако Тотнъм не хванат топ 4, на лятото е възможно играчите да останат без ШЛ, без любимия треньор, а и без нови силни попълнения.Оттам и звездите може да откажат да подпишат нови договори.Тоест Почетино и с трансферите ще ни помогне.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот КАН » 23 дек 2018 19:53

На умряло куче нож вадят .

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот diplomat » 24 дек 2018 00:38

Scholesy93 написа:Съгласен съм с много от нещата които си казал.Побоят над Кардиф ще има ефект над другите отбори.Сега и Хъдърсфийлд идват, те са трагедия.Едни 3-4 гола трябва да им мушнем.
А за Матич съм на 100% съгласен.Той дойде при нас, първите 4-5 мача играеше с добро темпо и даваше добри пасове напред, след това и той стана поредният пътник в автобуса.Вчера сякаш рязко вдигна от втора на пета скорост по отношение на пасове и агресия.Аз го мислих за приключил за големия футбол, а явно бившия му треньор е приключил.
Но в момента има много емоции около клуба.Последната седмица са положителни-легенда се върна начело, отървахме се от оня мъчителен португалски вирус, дето преди 5 години опустоши и Мадрид, Фелън се върна, на играчите от първия и резервния отбор ще им бъде даде шанс, автобуса вече ще се паркира в противниковото наказателно поле....На лятото ще сме изтрезнели и ме съмнява, че Оле ще ни поведе оттам нататък.Почетино идеално пасва на клуба-хубав футбол, вече 5 писа на Евертън, за да ни покаже че и той го умее това, развива млади играчи, звездите в Тотнъм го харесват, гради за години напред.А и не говори глупости пред медиите.Ако Тотнъм не хванат топ 4, на лятото е възможно играчите да останат без ШЛ, без любимия треньор, а и без нови силни попълнения.Оттам и звездите може да откажат да подпишат нови договори.Тоест Почетино и с трансферите ще ни помогне.

Имаме голямо бъдеще пред този отбор. Академията бушува от млади страхотни таланти, които само чакат да се докажат. Нужно е само правилно управление и изготвяне на дългосрочна стратегия за развитие. При Моуриньо може всичко да се сгромоляса накрая, но поне направихме добри трансфери, с изключение на Лукаку и Санчез, най-вече от чисто финансова гледна точка. Лукаку ни струваше около 90 млн. паунда, а реално пазарната му стойност е не повече от 50 милиона. Санчез е най-скъпоплатеният футболист във Висшата лига, което е просто абсурдно. Но аз лично съм готов да дам шанс и на двамата, стига да искат да се борят за позициите си.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот MuFc1878 » 24 дек 2018 09:43

КАН написа:На умряло куче нож вадят .

Не бих отказал още 5-6 пъти да извадим на умрели кучета ножка като онзи ден 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот KOPScousers » 24 дек 2018 10:44

КАН написа:На умряло куче нож вадят .

Не е точно така. Юнайтед за пръв път вкарва 5 гола от последния мач на САФ и играе хубав, приятен, атакуващ футбол. Аз лично това не си го спомням нито при Мойс, нито при ЛВГ, нито при сетубалеца. Да, минал е само 1 мач, но ако Солскяер успее да ви вкара в Топ 4, то трябва да го оставите за постоянно на поста. Ще е много трудно при все, че гостувате и на Тотнъм, и на Арсенал, но не е невъзможно.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

hellbringer
Мнения: 27
Регистриран на: 24 дек 2018 14:25
Контакти:

Re: ВЛ | 18-ти кръг | Кардиф - Манчестър Юнайтед | 1-5

Мнениеот hellbringer » 24 дек 2018 14:35

Страхотен мач на Юнайтед! За първи път от доста години се наслаждавах на играта на отбора! :P

GGMU :twisted:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта