ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот Тони » 20 окт 2018 17:46

tcvetcho написа:за съжаление познах развитието на мача.Въпреки доминацията на Челси Манчестър можеше да спечели мача.Трябва да отбележа спорния първи гол на Манчестър където съдията трябваше да спре играта след като Алонсо се превиваше в малката палантерия и очевидно пречеше на останалите от Челси, а имаше контакт при сблъсъка на Алонсо и Лукако при който явно по силния физически Лукако нарани Алонсо.Този момент беше решаващ в мача и само явно по-качествената в момента игра на Челси ги спаси от несправедлива загуба.


Женчото Алонсо им подари гол. Никой не му е виновен и никой не го е "наранявал" , това не е балет.

Някой много грозно провокира Моуриньо, но напоследък май не остана човек, който да го уважава.

Юнайтед много смешно бавеха при смените. Просто не прилича на такъв отбор, но Жозето си превърна клуба в свое копие. Има много подобни истории с Челси и особено Реал.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот pomiqr272 » 21 окт 2018 17:45

Много ще се радвам всеки път, когато някой женчо, като Алонсо се търкаля по тревата все едно е ударен от Кличко, на отбора му да му вкарват гол. Не ги понасям такива.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта