ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот Jackxxx » 19 окт 2018 09:03

_
[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2018/19
Изображение

събота, 20.октомври.2018г. - 14:30ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Стамфорд Бридж
Изображение

Маурицио Сари ________________________Жозе Моуриньо
Изображение VS Изображение

Съдия на мача: Майк Дийн
Изображение[/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 20 окт 2018 16:36, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 14:30

Мнениеот sslevski » 19 окт 2018 14:33

2:0 след соло акции на Азар. Освен ако не се включат съдиите ,както се случва през последното десетилетие.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 14:30

Мнениеот zaqwsxd » 20 окт 2018 08:31

Снимката, която си качил е от проект за ремонт на Стамфорд Бридж, това е актуалното състояние на стадиона :) Изображение

tcvetcho
Мнения: 16
Регистриран на: 21 апр 2015 08:24
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 14:30

Мнениеот tcvetcho » 20 окт 2018 11:42

Моментната форма говори , че Челси ще спечели, но след като видях кой е съдия на мача не съм уверен.С този съдия Челси често е имал проблеми-червени картони и дузпи.Това ме кара да мисля, че въпреки по-добрата форма на Челси Манчестър няма да загуби именно заради помоща на съйдията.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 14:30

Мнениеот Scholesy93 » 20 окт 2018 13:35

tcvetcho написа:Моментната форма говори , че Челси ще спечели, но след като видях кой е съдия на мача не съм уверен.С този съдия Челси често е имал проблеми-червени картони и дузпи.Това ме кара да мисля, че въпреки по-добрата форма на Челси Манчестър няма да загуби именно заради помоща на съйдията.

Спокойно, съдията няма да помогне.Миналият мач едвам го взехме, и то благодарение на публиката и мотивацията на играчите.
В момента нито момчетата ще играят за честта си, нито публиката е на наша страна, а треньорът ни няма чест и полза от това да спечели.Пожелавам си разгромна загуба и ритник за Моу.И той вече се усеща, че не става за нищо.Просто не си подава оставката, защото си иска неустойката.А след Моуриньо и Ед е време да излети през вратата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот Jackxxx » 20 окт 2018 16:44

Ами второто полувреме бяхме по-добре. Да се разбира, контра атаките бяха малко по-заплашителни. Защитата ни е много зле. Ясно, защо Жозе искаше 2-ма защитника лятото. Ама все пак той докара вече двама. И си има достатъчно защитници. Да ги научи да играят.

Челси играха твърде респектирано според мен. Това беше единствената причина да направят такъв слаб мач. Играха прекалено резервирано.

За мен лично е мистерия защо Лукаку играе всеки мач, по цял мач и вече втори сезон няма никакво подобрение в играта му. Ако това е неговия максимум, то имаме сериозен проблем с позицията на централен нападател.

Много се радвам, че Жозе не заложи на Санчез в стартовия състав. Винаги съм харесвал идеята с Марсиал и Рашфорд отстрани на Лукаку. Само ми се иска по-често да си сменят местата, а и Лукаку да се научи да излиза пред защитниците и да иска ниски топки, които да вади настрани. Като цяло трябва да намалим високите топки към белгиеца, защото просто не работят.

Равенството е закономерен резултат. Щеше да си е чист късмет ако бяхме взели 3-те точки.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

tcvetcho
Мнения: 16
Регистриран на: 21 апр 2015 08:24
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот tcvetcho » 20 окт 2018 16:51

за съжаление познах развитието на мача.Въпреки доминацията на Челси Манчестър можеше да спечели мача.Трябва да отбележа спорния първи гол на Манчестър където съдията трябваше да спре играта след като Алонсо се превиваше в малката палантерия и очевидно пречеше на останалите от Челси, а имаше контакт при сблъсъка на Алонсо и Лукако при който явно по силния физически Лукако нарани Алонсо.Този момент беше решаващ в мача и само явно по-качествената в момента игра на Челси ги спаси от несправедлива загуба.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 2-2

Мнениеот vasilnv » 20 окт 2018 17:15

Феновете и хора от щаба на Челси се проявиха като пълни боклуци. Май са забравили кой човек е донесъл повече от половината им успехи.
Сари в момента не може да стъпи и на малкия пръст на Моуриньо по отношение на успехи.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта