ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-2

Мнениеот Jackxxx » 05 окт 2018 14:14

_
[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2018/19
Изображение

събота, 06.октомври.2018г. - 19:30ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Олд Трафорд
Изображение

Жозе Моуриньо ________________________Рафаел Бенитез
Изображение VS Изображение

Съдия на мача: Антъни Тейлър
Изображение[/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 06 окт 2018 21:25, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Jackxxx » 05 окт 2018 14:41

Моуриньо днес изглеждаше отчайващо на пресконференцията, която беше изключително кратка. Зададоха му 6 въпроса, и той отговори на 5 от тях.

Р: "Защо, нещата не вървят както бихте искали, тук в Манчестър Юнайтед, за момента?"
Ж: "Поради много различни причини."
Р: "Ще ни кажете ли някои от тези причини?"
Ж: "Не."

Иначе казва, че ни чака труден мач, трябват ни точки, защото от последните 2 мача имаме 1 точка от възможни 6. Имаме само една победа на Олд Трафорд от началото на сезона, за това е важно да спечелим мача утре.

Струва ми, се че е имал сериозни разговори с Еди и Глейзърите. Явно са му показали жълт картон.

Нюкасъл играят изключително зле тоя сезон. Аз бях писал, че Рафа се бори с Жозе, кой първи да бъде уволнен. Може този мач да реши дилемата. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот saract » 05 окт 2018 15:42

Аз предлагам да ги уволнят и двамата.Моите уважения към Рафа но със същите футболисти Нюкясъл се представя трагично.Какво пък да кажем за бившия Специален.Сик транзит глория мунди.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38915
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот tevez » 05 окт 2018 19:15

Оптимист съм, защото Нюкясъл са още по-зле от нас.
1-0 Лукаку

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Jackxxx » 05 окт 2018 21:43

Викаш, измъчено 1-0 трябва да вържем някак си. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот MapTo_D » 06 окт 2018 11:02

Ръководството на Манчестър Юнайтед е взело решение да уволни мениджъра Жозе Моуриньо този уикенд без значение какъв ще бъде крайния изход от шампионатния мач срещу Нюкасъл. Според вестник „Мирър” шефовете на „червените дяволи” са готови и с временния заместник на португалеца – това ще е неговият помощник Майкъл Карик.

Ако това е вярно и играчите го знаят - може пък и да заиграят, макар и срещу пропадащия отбор на свраките. Но на бунтарите не трябва да им се прощава, треньора, че е мега спрял е вярно, но на тия келеши, дето им се плащат космически заплати, трябва да им се покаже някак, че бива да се държат професионално, а не да играят симулативно, с цел да губят точки.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот man_utd_ » 06 окт 2018 11:23

Да го уволняват, че то направо е мъка да гледаш този Юнайтед. Не помня кога за последно съм пропускал серия от мачове на отбора (за последно това май беше при оня залюхав унтерменш ЛВГ).

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1069
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Scholesy93 » 06 окт 2018 11:53

MapTo_D написа:Ръководството на Манчестър Юнайтед е взело решение да уволни мениджъра Жозе Моуриньо този уикенд без значение какъв ще бъде крайния изход от шампионатния мач срещу Нюкасъл. Според вестник „Мирър” шефовете на „червените дяволи” са готови и с временния заместник на португалеца – това ще е неговият помощник Майкъл Карик.

Ако това е вярно и играчите го знаят - може пък и да заиграят, макар и срещу пропадащия отбор на свраките. Но на бунтарите не трябва да им се прощава, треньора, че е мега спрял е вярно, но на тия келеши, дето им се плащат космически заплати, трябва да им се покаже някак, че бива да се държат професионално, а не да играят симулативно, с цел да губят точки.

Ми на Погба му е време.Още като обявихме трансфера му почнах да се чудя, дали има друга мотивация освен парите.Явно няма. Честно казано, от този състав бих оставил 10-12 души-Лукаку, Лингард, Рашфорд, Матич, Фред, Ерера, Шоу, Далот, Байи, Линдельоф, Перейра, Де Хея.Останалите или са стари-Тони В и Ашлито, или са ми трън в очите с липсата си на класа-Майк, Фил, Фелата и Дармиан, или просто отношението им към мачовете е отвратително-Погба и Марсиал, колкото и да харесвах Тони.
Ако наистина има бунаци, които са склонни да ни извадят на печалба от проекта "Погба", то Пол трябва на ръце да им бъде занесен.Но не е достатъчно уволнението на Моу-Ед трябва да му бъде сипано с голям черпак.Откакто дойде само провали по отношение на трансферите.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот trokadero_ » 06 окт 2018 12:43

Ако и днес не победи Юнайтед , то уволнението му ще се подпечата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1069
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 06.10

Мнениеот Scholesy93 » 06 окт 2018 19:39

Йеееес.Йес, мамка му!Време му е да си ходи.Дано загубим-гадна е химиотерапията, ама е нужна, за да се махне тоя проклет тумор и да ти се подобри здравето!Сезонът бе определен за нулев в момента, в който Ед му даде още един сезон на това менте!Поне рано рано да се махне и да заиграем футбол.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта