ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 02.10

Мнениеот plmar » 02 окт 2018 23:16

sinqkrepost1914 написа:Не следя испански футбол, но Валенсия май са далеч от отбора, който бяха миналата година.
Вие пък сте пълно посмешище вече трета година при португалския спец.
Нещо от сорта 2-1, 2-2, 1-2, като цяло троен мач.



То с тройния мач добре, но кой да виждаш, и как, да вкара за преводача. Прилепите играят като домакин.
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Мнениеот Jackxxx » 03 окт 2018 00:02

Мача завърши 5-5. Просто не трябва да се броят головете, а случаите когато за малко да заспите.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 02.10

Мнениеот MapTo_D » 03 окт 2018 00:03

Гледах 10-15 мин от второто полувреме. Тактика никаква, мисъл също. Един удар на Погба от фаул. Ритане към Лукаки напред. Отново Косата в игра. Абе добре съм направил с моя бойкот, да не ги гледам да си тровя живота, докато начело е г-н специалния. Толкова пари пръснаха за играчи, дето не стават, плащат някакви баснословни заплати - едва ли едни 10-12 млн ще са пречка да му се плати неустойката на меринджея и да се маха. Тогава ще е интересно - кой да дойде на негово място. Зидан мисля, че няма да прокопса. Ако трябва да съм честен, не се сещам за име. Конте ми е супер антипатичен, нищо, че може и да свърши работа. Ако трябва Карик да води отбора до края, по-зле трудно може да стане.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Мнениеот Scholesy93 » 03 окт 2018 08:35

Добре, че не го гледах.Фелайни вече е титуляр-Фред за 52 милиона, Перейра се върна, имаме Ерера, белгийската елха е титуляр. А Моу реве, че не сме му докарвали целите?!Пак казвам-Моу и Ед трябваше да бъдат уволнени при удължаването на договора на тоя псевдофутболист.Никога нищо няма да постигнем с тоя в състава.Някога Съра докара Джемба-Джемба и Бебе за известно количество пари, даде им 10 мача, видя ги че не стават и драсна по една черта в тиймшийта.Ние Фелайни нов договор му дадохме, че и на настоящият ни "треньор" му е любимият футболист.Марсиал, Санчез, Погба, Шоу, Рашфорд, скара се с всеки един талантлив играч в тоя отбор.Но Ел Феламено-той е златце.
Просто да го уволняваме.Ако Зизу не е навит сега, то по примера на Челси да назначим някой свободен треньор, който да доизкара сезона.Моу ако остане още няколко месеца няма да остане състав.Зизу от лятото ще трябва да гради отбор от Ел Феламено, Лукаку, Майк Смоулинг и Филката. Само да назначим някой умопобъркан, който да не признава защитата. Пеп първия сезон му беше трагична защитата, но се вижда ефекта сега.Клоп и той първия сезон в Ливърпул гегенпресена му докарваше главоболия, но се вижда ефекта.Моу две години работи върху паркиране на автобуса, а вече и автобусът се разпадна. Не искам да го гледам Моуриньо на Олд Трафорд вече.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Мнениеот insaneboy1 » 03 окт 2018 08:53

мачове като тоя могаат да те откажат от футбола
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Мнениеот Romanisto » 03 окт 2018 10:49

Два отбора в слаба форма се срещнаха и направиха това, което се очакваше, безлично равенство. Аз очаквах голове, но явно няма кой да ги вкарва.

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Валенсия | 0-0

Мнениеот Вълчан » 03 окт 2018 21:16

Явно Жозе не може да се справи със силните във съблекалнята.Ясно е че има няколко супер футболисти но пък и е вярно че е супер треньор.Да се маха от там.Те ще се излагат и без него по нататък.Феновете са подведени толкова жалко.....


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TodorT и 4 госта