ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 29.09

Мнениеот MapTo_D » 29 сеп 2018 15:24

Ще се оправдаваме ли? Засадата е тънка, ако я има. А, че ние нямаме точен удар? Пълен смях, добре, че се зарекох да не гледам мачове на Юнайтед, докато тоя Специален паразит е начело. Няма какво да го бавят, изпуснал е съблекалнята явно, освен това, че футбола му е супер умрял и смешен. Той, заедно с черния рекорден трансфер да изчезват, г-н специалния, ако може много скоро, другия на зима да хваща пътя. Наемни боклуци. :oops:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 29.09

Мнениеот LevskiZavinagi » 29 сеп 2018 15:57

Моуриньо добре ви е оправил. Фърги можеше да вземе мача и с 6 футболисти... Откъдето мине нафукания португалец всичко прецаква.
Изображение

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 29.09

Мнениеот Scholesy93 » 29 сеп 2018 16:03

И пак ще попитам-какво точно умее Мактомини, че получава минути?Че той Клевърли чатпат правеше по някой пас, евала че се раздава момчето, ама е зверски безполезен.Чонг, Анхел Гомес, Туанзебе, Фосу-Менса, Перейра, а тоя куц кон се оказа любимият юноша на Жозето.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот Jackxxx » 29 сеп 2018 16:37

То, няма какво да се коментира повече. Мисля, че всичко е казано. Няма смисъл да ставаме банални. Само не знам Жозето как не го е срам, по принцип говоря.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот CTAHKO » 29 сеп 2018 16:42

Честито на феновете на Уест Хям :!: Май уволнението на Жозе се пече 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот Scholesy93 » 29 сеп 2018 17:00

Jackxxx написа:То, няма какво да се коментира повече. Мисля, че всичко е казано. Няма смисъл да ставаме банални. Само не знам Жозето как не го е срам, по принцип говоря.

Той атакува лекарка, защото беше решила, че трябва да помогне на контузен футболист, вместо и тя, и футболиста, да отидат в паркирания автобус да чистят топката.Срам няма.
Моуриньо знае три неща-автобус, оправдания, неустойка.Първо паркира автобуса.Ако това не даде ефект, почват оправданията.
Когато и това не даде ефект, си прибира неустойката.Само не знам защо Глейзърс още гласуват доверие на Уудуърд.Той му предложи новия договор на това менте преди 7 месеца.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот binevout » 29 сеп 2018 19:06

Честно ли намирате вината у Сетубалеца бе?
Че и той не е стока вярно , но тия на терена са пълни палячовци.Ама всички до един.
Кажи ми честно сега , толкова ли е трудно да повторим на Сити първия гол от днешния им мач?
Три точни паса , малко скорост на пред и хоп - готово.
Аре стига , колкото и да е сбъркан отбора , тактиката и т.н. все пак на терена са футболисти нали така и то професионални , и всички до един милионерчета .... и не могат да си разменят два извеждащи паса срещу супер защитата на Уест Хем ....
Не Зидан , не Анчелоти или Алегри .... Господ да ни е треньор и при него ще е същата работа!!!С тия палячовци,наемници и изменници толкова!

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот e4sy » 01 окт 2018 19:15

Ами ако просто МЮ са фокусирани в ШЛ?
Нищо чудно да я дигнат тая година :roll:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 3-1

Мнениеот Jackxxx » 02 окт 2018 09:07

e4sy написа:Ами ако просто МЮ са фокусирани в ШЛ?
Нищо чудно да я дигнат тая година :roll:

Това ще да е нещо като ШЛ на Ди Матео с Челси. Но мисля, че големите отбори са си взели поука от тогава. След това Байерн, Барселона и Реал са я дигали, а и трите отбора играят подчертано офанзивно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта