ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 27.08

Мнениеот защо » 28 авг 2018 00:50

Jackxxx написа:Заставам напълно зад Моуриньо! С тези играчи не става. Толкова. Викам да теглим чертата на сезона и да го пишем нулев. Все едно е първи сезон на Жозе. Да ги закотвя всички на пейката и да вади момчетата от академията. С тях е лесно да се оправдаеш, а и кой ще им гледа неща като точни пасове, спиране на топката и други такива глупости. Така до края на сезона ще ги учи на тактика, а вместо тренировки ще ходят на фитнес. Гомез ще има за основна задача да порасне с 30 сантиметра минимум, а Чонг ще учи цял сезон гърдиране на висока топка - разбира се личен наставник ще му е белгийската топола. МакТомини като ветеран вече ще вземе капитанската лента и ще усвоява умението за потушаване на всякакъв отборен хъс и желание за победа. И най-важното правило - който най-много бяга този мач, ще играе и следващия, независимо от това колко е спънат.

Ми те бяха по-техничните футболисти, е, ако не броим белгийската топола, ама не знаеха какво да правят, за разлика от Тотнъм. Тотнъм играха опростено, намираха се добре, те бяха бегачите и скачачите тая вечер, обаче интелигентни бегачи.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

gambletrade
Мнения: 41
Регистриран на: 19 юни 2014 16:10
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот gambletrade » 28 авг 2018 01:11

Scholesy93 написа:Вече не може да се извинява.Тази рязка размяна на Байи и Линдельоф за Майк и неванДайк не даде никакъв резултат.Смени схемата, пак не стана.Видях повторение на мача-едно читаво положение пак от грешка на противника.Няма извинения този португалски боклук-Тотнъм никакви пари не дадоха, всичките им играчи Почетино си ги разви.Видях че към 60тата минута пак е пуснал белгийската елха.Но Фелайни не е план Б.Фелайни е план Олеле мале, пак ме разкриха какъв слаб треньор съм.
А с Моуриньо и господин Ед Чакайдамупредложановдоговорнабусаджията Уудуърд може да си ходи.Три пъти стреля, не уцели веднъж.Мойс, ЛВГ, Моуриньо.Кой е следващият?Пак някой тип с остарели идеи.Сигурно ще извадим Капело от пенсия.


Сам Алардайс?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот Real » 28 авг 2018 01:25

"Just to finish. Do you know what was the result? Three nil. Do you know what this means? Three nil but it also means three Premierships and I’ve won more Premierships alone than the other 19 managers together. Three for me and two for them."
He then got up and left the room, repeating: "Respect, respect, respect."

Да си го уважавате и пазите! Все пак вашия тренер има повече титли от всички останали в лигата, значи е най-добрия!
Respect! Respect!!! RESPECT!!!


e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот e4sy » 28 авг 2018 08:59

Не знам , ама на мен ми става неудобно отборите да ви бият в тренировъчно темпо с по 3 парцала ..Кофти е без помощ от съдията :) Малко по-малко нещата си идват на мястото.Ако финиширате между 12-15 място - пишете го успешен тоя сезон :)

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот Jackxxx » 28 авг 2018 09:28

e4sy написа:Не знам , ама на мен ми става неудобно

Трябва да ти става неудобно, че не си бил роден, когато отбора ти е спечелил титла последния път. Иначе всичко друго , от твоя страна (а и на някои други индивиди) по адрес на Юнайтед е детинско злорадство. Когато радостта ти е на базата на нещастието на някой друг, това означава, че си стигнал дъното на моралните отношения.

Жозе искал уважение. Не знам с какво го е заслужил. Отбора играе без никаква хармония. Връзката между защитата и халфовата линия е тотално прекъсната. Между халфовата линия и нападението също. Всеки играе сам за себе си, а най-лошото е, че вече ясно си личат и настроенията в отбора. Не спряха цял мач играчите да си сочат един на друг кой къде трябва да отиде, за да получи топката. Не знам какво тренират, но явно не са пасове.

Моуриньо трябва да се разкара по най-бързият начин. Той е доказал с времето, че не може да се справя с кризи. За да се спасят някакви шансове за топ 4, трябва да дойде някой друг. Дори без треньор, да оставят Карик да води до края на сезона, пак имаме по-голям шанс. Поне няма да има напрежение в отбора.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот vasilnv » 28 авг 2018 11:07

e4sy написа:Не знам , ама на мен ми става неудобно отборите да ви бият в тренировъчно темпо с по 3 парцала ..Кофти е без помощ от съдията :) Малко по-малко нещата си идват на мястото.Ако финиширате между 12-15 място - пишете го успешен тоя сезон :)

Комплексар. :lol: Падаме и пак все сме им в устата.
Иначе при резултат 3-0 няма място за оправдания. Масово хората вече се настройват срещу Еди, а не толкова срещу Моу. Класна проява вчера от страна на нашите фенове. 8-)
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот e4sy » 28 авг 2018 19:37

vasilnv написа:
e4sy написа:Не знам , ама на мен ми става неудобно отборите да ви бият в тренировъчно темпо с по 3 парцала ..Кофти е без помощ от съдията :) Малко по-малко нещата си идват на мястото.Ако финиширате между 12-15 място - пишете го успешен тоя сезон :)

Комплексар. :lol: Падаме и пак все сме им в устата.
Иначе при резултат 3-0 няма място за оправдания. Масово хората вече се настройват срещу Еди, а не толкова срещу Моу. Класна проява вчера от страна на нашите фенове. 8-)


Да не би да не съм прав?
Докато съра ви беше треньор дали нямаше съдийски аванти?
Колко измислени дузпи, я голче от засада :) Да не говорим в колко от мачовете биете с 1:0 в 96 минута след некъв луд късмет ;)
Всичко си идва на мястото .. и то се вижда от година-две насам 8-) Просто съм обективен , а ако не ти допада мнението ми => кофти за теб.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот vasilnv » 28 авг 2018 21:20

e4sy написа:
vasilnv написа:
e4sy написа:Не знам , ама на мен ми става неудобно отборите да ви бият в тренировъчно темпо с по 3 парцала ..Кофти е без помощ от съдията :) Малко по-малко нещата си идват на мястото.Ако финиширате между 12-15 място - пишете го успешен тоя сезон :)

Комплексар. :lol: Падаме и пак все сме им в устата.
Иначе при резултат 3-0 няма място за оправдания. Масово хората вече се настройват срещу Еди, а не толкова срещу Моу. Класна проява вчера от страна на нашите фенове. 8-)


Да не би да не съм прав?
Докато съра ви беше треньор дали нямаше съдийски аванти?
Колко измислени дузпи, я голче от засада :) Да не говорим в колко от мачовете биете с 1:0 в 96 минута след некъв луд късмет ;)
Всичко си идва на мястото .. и то се вижда от година-две насам 8-) Просто съм обективен , а ако не ти допада мнението ми => кофти за теб.

Ето ти нещо обективно - 13 титли не се печелят със съдийска подкрепа или късмет. Това е факт, колкото и да не ти допада. ;)
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 0-3

Мнениеот e4sy » 29 авг 2018 19:25

vasilnv написа:
e4sy написа:
vasilnv написа:
e4sy написа:Не знам , ама на мен ми става неудобно отборите да ви бият в тренировъчно темпо с по 3 парцала ..Кофти е без помощ от съдията :) Малко по-малко нещата си идват на мястото.Ако финиширате между 12-15 място - пишете го успешен тоя сезон :)

Комплексар. :lol: Падаме и пак все сме им в устата.
Иначе при резултат 3-0 няма място за оправдания. Масово хората вече се настройват срещу Еди, а не толкова срещу Моу. Класна проява вчера от страна на нашите фенове. 8-)


Да не би да не съм прав?
Докато съра ви беше треньор дали нямаше съдийски аванти?
Колко измислени дузпи, я голче от засада :) Да не говорим в колко от мачовете биете с 1:0 в 96 минута след некъв луд късмет ;)
Всичко си идва на мястото .. и то се вижда от година-две насам 8-) Просто съм обективен , а ако не ти допада мнението ми => кофти за теб.

Ето ти нещо обективно - 13 титли не се печелят със съдийска подкрепа или късмет. Това е факт, колкото и да не ти допада. ;)


Няма лощо , радвай се на неща станали преди 5 години.
Следващата ще е след 25, ако продължавате да дълбаете с това темпо :oops:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта