ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот smoothc » 20 авг 2018 09:57

Моуриньо знае, че не може да окаже съпротива на съперниците си с тези играчи


Ти играчите на Юнайтед ги изкара, че са някакви аматьори.


Смит непрекъснато повтаря тази мантра, което е абсурдно, но той си знае.

С тия играчи Гуардиола ще е шампион с красива игра и разлика на върха.


Най-малкото ще трупа активи срещу отборите от 2-ро и 3-то ниво, а не като Моуриньо и Ван Гаал - перманентно да се затрудняват и да губят точки.

Значи по логиката на Смит излиза, че за да започнем да печелим категорично срещу Брайтън и ко., то трябва да докараме играчи от калибъра на Меси и Роналдо.
ОК, ами после срещу ТОП отборите? Кои трябва да вземем, че и тях да почнем да бием?
Виждаш ли, Смити, колко несъстоятелно ти е становището?

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот MapTo_D » 20 авг 2018 11:18

Колкото по-бързо ръководството се осъзнае и изгони като мръсно куче мрънкача Моу, толкова по-добре. Даже феновете могат да съберат 12млн паунда неустойка, мисля мнозинството ще са съгласни.
Иначе лично аз изобщо не смятам да си тровя нервите, гледайки нелепия футбол, който са принудени да практикуват футболистите.
Дано не чакат Коледа, за да го натирят.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот Jackxxx » 20 авг 2018 12:15

Жозе трябва да поеме отговорността поне веднъж и сам да си подаде молбата за напускане. Не знам какъв себичен дебил трябва да си, за да прибереш огромното обезщетение от уволнението ти, след като си се издънил толкова брутално.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот Scholesy93 » 20 авг 2018 13:13

Играчите не му са виновни.В Реал последния сезон имаше Ди Мария, Роналдо, Бензема, Йозил, Модрич, Кедира, Марсело, Серхио Рамос, Варан, Касияс и пак не се доближи до ШЛ.От 2010 няма сериозен успех.Последната титла с Челси имаше късмет-хвана ни когато ЛВГ сменяше целия стар състав на Фърги, Пуул бяха продали Суарез, а Сити тръгнаха ужасно.Че той тогава определи Пуул като големи коне, а Челси като малко конче.Нищо че Пуул имаха в центъра Хендерсън, Джо Алън и Стивън Джерард. Като си тръгна от Реал и заваляха шампионски лиги.Я стига с това, че му бил слаб състава-той си е виновен.Той е бунакът, който реши, че Салах, Де Бройне, Лукаку, Робен не са качествени играчи.Той е и бунакът, който искаше нов договор за Фелайни.Това говори достатъчно за интелектът му.Миналото лято надцакахме Челси за Лукаку, зимата надцакахме Сити за Санчез, лятото надцакахме Сити за Фред, достатъчно добри играчи има.Но винаги е търсел лесното, това е истината.Лятото трябва всички играчи да са му на разположение, всички трансфери да са осъществени, да е начело на най-мощно харчещият отбор в лигата, феновете трябва да му пеят името, а журналята да му хвърлят рози в краката, за да тръгне за титлата.Иначе почват извинения и рев.Разглезено лапе, това е Жозенцето.
Време е някой мъж да назначим начело на този клуб.
Вчера ми стана смешно, когато при 2-0 Жозето инструктира нашите да се изтеглят високо.Сега ли се сети бе, Специален?Трябваше ли с 2-0 да падаме, та да дадеш тези инструкции.Нито Тотнъм, нито Арсенал, нито Челси имат по-добър състав от нашия. Но играят винаги така.Клоп като дойде имаше отвратително наследство, но научи своите да играят високо. Само ние оставаме противника да си разиграва спокойно топката, дори и това да е Брайтън.Крис Хютън втори пореден сезон го надигра тактически. Да не би и той да харчи повече от Ментето?Едва ли.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот MapTo_D » 20 авг 2018 18:43

Jackxxx написа:Жозе трябва да поеме отговорността поне веднъж и сам да си подаде молбата за напускане. Не знам какъв себичен дебил трябва да си, за да прибереш огромното обезщетение от уволнението ти, след като си се издънил толкова брутално.



Тоя тумор сам няма да се махне. Аз не се сещам, някога да е подавал оставка? Май само с Интер договора му просто изтече и отиде на друго място!? Навсякъде, където е ставал за смях и са го унижавали е бил гонен като мръсно куче. Тук трябва да се случи същото, много бързо! :evil:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот rmfan5 » 20 авг 2018 19:22

Jackxxx написа:Жозе трябва да поеме отговорността поне веднъж и сам да си подаде молбата за напускане. Не знам какъв себичен дебил трябва да си, за да прибереш огромното обезщетение от уволнението ти, след като си се издънил толкова брутално.


Да не е глупак да откаже кинтите,при положение че резултатите му стават все по-слаби,от големите отбори при издънка и този сезон не виждам кой би го взел.
Аз реално му бях фен до преди последния сезон,в който играта ни беше park the bus.
Последно време само мрънка и се оправдава.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот Tiberius » 20 авг 2018 19:33

rmfan5 написа:
Jackxxx написа:Жозе трябва да поеме отговорността поне веднъж и сам да си подаде молбата за напускане. Не знам какъв себичен дебил трябва да си, за да прибереш огромното обезщетение от уволнението ти, след като си се издънил толкова брутално.


Да не е глупак да откаже кинтите,при положение че резултатите му стават все по-слаби,от големите отбори при издънка и този сезон не виждам кой би го взел.
Аз реално му бях фен до преди последния сезон,в който играта ни беше park the bus.
Последно време само мрънка и се оправдава.

Може би само ПСЖ биха го поискали към днешна дата, а и той едно време им се предлагаше.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот MapTo_D » 21 авг 2018 17:28

Получавам mail от официалната страница на Юнайтед със заглавие: The start of a new era...
Викам оня наглец е уволнен, ама дръжки, много тъжно. :)

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот SilentKiller » 22 авг 2018 17:23

Гуардиола с тоя състав спокойно щеше да стане шампион, а Сърът сигурно щеше да вземе 110 точки. :lol:
Особено като си спомним 2011 и 2013г. с какви играчи стана шампион, дето Моуриньо сигурно щеше да е в зоната на изпадащите с подобен набор от играчи. :lol:
И тук се допуска основната грешка в очакванията около Моуриньо. Той беше топ треньор, вече не е, а последният му наистина силен сезон като треньор е 2011/2012г. оттам нататък плавна, но перманентна деградация година след година. 2015г. беше временен проблясък с титлата, и веднага след това уволнение през декември, когато остави Челси на 16то място на 2 точки от зоната на изпадащите. Така и не знам защо ръководството на Ман.Ю не видя тези индикации в него, че е изчерпан и бита карта лежаща на стари лаври, вместо да заложи на някой от новоизгряващите млади и перспективни мениджъри изпълнени с идеи за бъдещето. Да не говорим че Моуриньо не е мръднал и на йота в развитието си и залага на футбол, който може да е вървял преди 10 години и повече, но вече не е актуален. Изобщо не следва тенденциите и промените в играта, а във футбола както и във всяка друга професия, не си ли в крак с времето и не се ли развиваш, ставаш неконкуренен и те уволняват от работа. ;)

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 3-2

Мнениеот rmfan5 » 23 авг 2018 11:14

SilentKiller написа:Гуардиола с тоя състав спокойно щеше да стане шампион, а Сърът сигурно щеше да вземе 110 точки. :lol:
Особено като си спомним 2011 и 2013г. с какви играчи стана шампион, дето Моуриньо сигурно щеше да е в зоната на изпадащите с подобен набор от играчи. :lol:
И тук се допуска основната грешка в очакванията около Моуриньо. Той беше топ треньор, вече не е, а последният му наистина силен сезон като треньор е 2011/2012г. оттам нататък плавна, но перманентна деградация година след година. 2015г. беше временен проблясък с титлата, и веднага след това уволнение през декември, когато остави Челси на 16то място на 2 точки от зоната на изпадащите. Така и не знам защо ръководството на Ман.Ю не видя тези индикации в него, че е изчерпан и бита карта лежаща на стари лаври, вместо да заложи на някой от новоизгряващите млади и перспективни мениджъри изпълнени с идеи за бъдещето. Да не говорим че Моуриньо не е мръднал и на йота в развитието си и залага на футбол, който може да е вървял преди 10 години и повече, но вече не е актуален. Изобщо не следва тенденциите и промените в играта, а във футбола както и във всяка друга професия, не си ли в крак с времето и не се ли развиваш, ставаш неконкуренен и те уволняват от работа. ;)


Каталунската пропаганда в пълна сила,Гуардиола винаги при титли е боравил с много добри състави,мен ми се иска да го видя с някой не толкова добър.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта