ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 06 авг 2018 11:42

_
[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2018/19
Изображение

петък, 10.август.2018г. - 22:00ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Олд Трафорд
Изображение

Жозе Моуриньо ________________________Клод Пюел
Изображение VS Изображение

Съдия на мача: .
[img].[/img][/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 11 авг 2018 10:19, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот Jackxxx » 06 авг 2018 11:48

Малко раничко, но все пак сезона започва тази седмица.

От както съм фен на Юнайтед, това е сезона, който посрещам с най-песимистично настроение. Не знам какво да очаквам. Играчите в предсезонната подготовка ми изглеждаха някак си без хъс, без мотивация, Жозето не спира да мрънка, а подобрение не се вижда в нито един аспект.

Очаквам все пак победа с един гол разлика, имайки предвид домакинският фактор и това, че Лестър са ни удобни противници като цяло.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот Romanisto » 07 авг 2018 13:45

Аз очаквам този мач да завърши наравно. Юнайтед не се подготви с титулярите за сезона и за това мрънкаше на всяка прес конференция Жозе Моуриньо. Лестър може да се възползва от това.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот insaneboy1 » 10 авг 2018 19:44

3:1
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2018 22:13

Не сте ли гледали мача ЦСКА - Дунав, оня ден, та ви вълнува и интересува този мач? - същата рабато ще е ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот KOPScousers » 11 авг 2018 00:16

Очакван развой, Лестър все още играят хубав футбол, но продадоха Марез и днес бяха 60 минути без Варди, което несъмнено си каза думата. Срещата си се разви точно по стила на Моу - ранен гол, прибиране в защита и превес на Лестър, който видимо беше поизморил лисиците и през втората част играта бе доста по-равностойна, но в крайна сметка заслужен успех на Юнайтед. За Лестър тази година 10-тото място е цел максимум.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 10.08

Мнениеот Scholesy93 » 11 авг 2018 08:58

Сега гледах повторението на мача, определено продължаваме със слабата игра.Глупостта на Амарти и брадатия испанец ни измъкнаха.
Доста неща не ми харесаха:
1.Нов сезон, Дармиан и белгийската елха пак са си при нас, че и минути получават.
2.Реално само Лукаку може да води атаката, Рашфорд и Санчез не стават за деветки.
3.Никакво разбирателство в атака.Това да беше началото на сезона при стареца, щях да кажа че играчите още не са навлезли във форма.Но помня как си играхме миналия сезон-грешните пасове и липсата на отборна игра в атака показват, че не сме си изгубили миналогодишната форма.
4.Колкото и лошо да звучи, не ми хареса че победихме, защото това просто удължава с поне една седмица връзката между Юнайтед и Моубол, също познат като Тотален Антифутбол.
5.И друга продължаваща тендеция-вкараме един гол на Олд Трафорд и веднага даваме инициативата на Лестър.Бяха притиснати срещу стената, а ние веднага позволихме на няколко голобради момчета да диктуват играта.Този път се измъкнахме, следващия мач ще си патим.
Хареса ми:
1.Показаното в центъра от двамата латиноси и Погба-много грешни пасове, но не мога да ги виня.Пет дена тренираш Моубол, няма как на шестия изведнъж да излезеш на терена и да почнеш да връзваш пасове.Раздадоха се, умеят да задържат топката под натиск, имат акъл как да играят.Реално с тях тримата и Ерера и Матич центърът е решен.Дано Фелайни и Скот не им вземат минути повече.
Много се раздават двамата, но нито имат интелекта, нито техническите умения на останалите ни халфове.
2.Голът на Шоу-четири години трябваше да се бори с контузии и некадърни треньори, най-после да видя усмивка на лицето му.
Свалил е и излишните килограми, което е плюс.
3.Байи изглеждаше добре, явно фактът че пак ще има мачове за Кот Дивоар са убедили Жозето да го върне в състава.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 1-ви кръг | Манчестър Юнайтед - Лестър | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 11 авг 2018 10:45

Стила на игра е ясен. И изключително дразнещ. Но това е Моуриньо. Жалко е защото и 3мата в халфовата линия снощи имат афинитет към офанзивната игра, а основното им задължение беше да играят дефанзивно и на контра атака.
Аз съм изключително доволен от Перейра. От години разправям, че това момче много добър талант. Бях скептично настроен, че в предсезонната подготовка играе на позицията на Матич, но както в приятелските мачове така и снощи беше много стабилен, уверен и раздаваше много добре топката. Очевидно е, че може да се разчита на него при контра атаките да изнесе бързо топката. В дефанзивен план не се представя добре колкото Матич, но за мен това не е от значение, когато зад него е Байи. Последния просто е звяр в защитата. Жалко, че Моуриньо не можа да му докара някой качествен защитник да играе с него.

Добър мач на Погба, който си личеше че физически няма да издъжи целия мач. Но много зряла игра, с точни пасове и много борба.

Иначе след едно от най-подтискащите и трудни лета за отбора тази победа е глътка свеж оптимизъм. Надявам се със завръщането на Матич и Ерера, Фелата да не помирише изобщо терен. Може само в последните 10-тина минути ако падаме да го пуска, че тогава е най-силен и най-много може да помогне.

Голям проблем са ни бековете. Шоу има още много да поработи докато докаже, че може да е постоянен титуляр. Но има прогрес при него. Силно се надявам гола да му вдъхне увереност. Дармиан е пълна скръб. Не знам защо дадохме Фосу-Менса под наем, при положение, че Валенсия е с контузия. Вярно, ако Шоу е здрав Йънг може да играе от дясно, но все пак не е това решението. Италианеца беше разнищен вчера от младока Грей (който нищо чудно на края на сезона да му искат поне 50-60 милиона).

Интересна беше реакцията на Жозе при гола на Шоу. Чудно ми заради самият гол ли се радваше толкова или за това, че Шоу го е вкарал.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта