ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот Serafim » 14 мар 2018 00:00

Парадоксалното е, че именно защитната тактика на Мауриньо и проблясъците в атака крепят тая илюзия, че отбора има някакви шансове, за каквото и да е, в тази си фаза/метаморофоза (играчи, мениджър, стратегия за развитие на клуба и трансфери и тн) клуба е абсолютно посредствен и разчита на победи с по един гол, а тактикта е с изсипани топки. Във всеки един мач, поне до 0:0 има по един играч от защитата, определен да изсипва топката към Лукаку, който да я сваля към бързите крила. Днес в тази роля бе Иънг. В тоя ред на мисли повече приличате на Сток и само името ви е респектиращо, нищо друго. В атака има добри играчи - Рашфорд, Марсиал, Лукаку, Мата, Лингард и Алексис, но в халфовата линия и защитата - абсолютно посредствени играчи. Фелайни, Матич, Ерера, свършилия вече с футбола Карик, Иънг, Валенсия, Смоулинг, Шоу, Байи, Джоунс, Линдельов... средняк до средняк.

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот xtremeee » 14 мар 2018 00:02

Като искат такъв футбол да бяха взели италианец един Салах сложи в малкия си джоб Погба Лукако и Санчес

Потребителски аватар
Paul Scholes
Мнения: 1020
Регистриран на: 24 авг 2014 22:23
Skype: gtvarnaikarus
Местоположение: Дубай
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот Paul Scholes » 14 мар 2018 00:07

Сър Алекс, защо остави отбора преди 5 години... Още не може да се съвземе този клуб, не мога да повярвам докъде стигна цялата работа.
Здраейти

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот eelche » 14 мар 2018 00:30

Юнайтед са бетер Левски! Няма оправия,не мисля,че и Моуриньо е решение на проблемите за този клуб!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 14 мар 2018 08:34

Ми да връщат Бербо и да почва възхода към славните времена... Може и Роси да вземат за помощник на "специалния"... :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 14 мар 2018 09:17

Брех, какво чудо народ се е навъдил да пише след този мач.

Истината е, че Моуриньо трябва да понесе напълно вината, да излезе и да каже - "Сбърках тактиката, излезнах прекалено дефанзивно, повече няма да правя така!" :lol:

Лошото е, че нищо няма да се промени. Сега просто ще доиграем сезона и както дойде. Дано поне се дадат повече минутки на по-младите играчи. В академията също има момчета, които заслужават да поцъкат с батковците - Гомез, Траоре, Чонг. Особено първия вече има записани сумарно 7-8 минути и трябва да му се дадат повече шансове. Много го харесвам Гомез - местно момче (не е англичанин, но какво от това), фен на отбора от малък и със страхотен потенциал. Нани му е братовчед или нещо подобно.

Хубавото сега е, че няма повече напрежение, няма мачове, за които да се изнервяме. Дори и финал за ФА да играем, едва ли на някой му пука особено. Големите цели през сезона са изтървани. Като гледам Челси, Ливърпул и Тотнъм, ще имат издънки също, така че и мястото в топ 4 е сигурно. Единственото нещо, което мен лично може да ме изнервя до края на сезона е ако Моуриньо не дава шансове на младите играчи. Вярно е, че идва световното, но играчи като Погба, Алексис, Лукаку, Матич, Валенсия, Де Хеа, Фелайни няма да си изгубят местата в националните отбори, така че спокойно може да им се даде повече почивка.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 13.03

Мнениеот MapTo_D » 14 мар 2018 09:21

eelche написа:Юнайтед са бетер Левски! Няма оправия,не мисля,че и Моуриньо е решение на проблемите за този клуб!



Разбира се, че не е решение. Остава само и ръководните органи да осъзнаят това възможно най-скоро и да го отпратят някъде, където да разваля облика на друг отбор.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 14 мар 2018 09:40

Чета тази сутрин коментари и анализи. Рио и Скоулс са разсипали Моуриньо и отбора. Но Скоулс съвсем правилно е посочил, че Алексис трябва да седне на пейката. Нямаше го никакъв в снощният мач. Аз си го спомням само с един блокиран удар към вратата, а самото положение беше изработено изцяло от Рашфорд.

Най-глупави са изказваният на Моуриньо. Какво значи "това не е края на света" или "това не е нещо ново за този клуб"? И примерите, които дава с Порто и Реал са напълно неадекватни. Защото аз си спомням мачовете и с Порто и с Реал и нямам спомен да сме играли апатично, с изсипани топки напред и без идея как да вкараме гол. Да не говорим, че точно Жозе каза след отпадането от Реал, че Юнайтед е заслужавал да продължи. Бахти неадекватния страхливец. Вече спирам да чета какво е казал тоя олигофрен, няма и пресконференциите да му гледам. Ясен ми е.

Изнервих се от сутринта...
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 1-2

Мнениеот tatusindo » 14 мар 2018 11:45

Не знам за вас, но за мен Моу вече не е същия треньор - няма го глада за успехи, сбъркани тактики, неадекватни интервюта , опитване да се умаловажат загубите и в същото време величаене на победи с по един гол .... Жалко е защото с потенциала, който има Юнайтед в атака снощи трябваше да пометат севилци ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Манчестър Юнайтед - Севиля | 1-2

Мнениеот Neron » 14 мар 2018 12:24

Никога не съм харесвал Юнайтед, но футбола губи много с тази форма на отбора. Щеше да е много добро дерби на 1/4 финалите Байерн срещу Юнайтед.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта