ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 20 фев 2018 01:08

ralka_levskarka написа:
YANTRA_FOREVER написа:Надявам се на достойно представяне. Ако може и поносим резултат. За разлика от Лестър тая година противникът е много по-класен, скъп и успял отбор от нас, така че почти сигурното отпадане няма да е така срамно. Но дано успеят да се представят макисмално добре, изненадата не е невъзможна.

Не е като да нямат слаби места, Юнайтед тази година са доста зле, което ме изненадва много.
За мача давам 2:2 :mrgreen:

Съмнява ме, че Юнайтед би допускал по 4-5 гола от Валенсия, Ейбар, Спартак, Бетис и т.н. :lol: Със сигурност ще има доста голове и дано познаеш, че няма да са само в домакинската врата.
Изображение Изображение

Serafim
Контакти:

Мнениеот Serafim » 21 фев 2018 16:35

Тоя мач го виждам мощно над 2.5 гола. Примерно 2:2. Юнайтед играят с познатото - от защитника към Лукаку, който я сваля за Санчес или Марсиал да се борят за втора топка. Само не знам кой ще е подаващия защитник, ако излезе със Смоулинг и Байи. :lol:
Според мен Севиля да не вкарат поне един гол трябва Де Хеа да заключи вратата подобаващо, както може или домакините да глътнат бастуна и да се посерат още преди мача. В тоя ред на мисли не съм слушал интервюта на Моуриньо преди мача дали е започнал да ги обработва за евентуален такъв развой на събитията. Дето се вика да ги подкове преди срещата. :lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Контакти:

Мнениеот KOPScousers » 21 фев 2018 20:49

Serafim написа:Тоя мач го виждам мощно над 2.5 гола. Примерно 2:2. Юнайтед играят с познатото - от защитника към Лукаку, който я сваля за Санчес или Марсиал да се борят за втора топка. Само не знам кой ще е подаващия защитник, ако излезе със Смоулинг и Байи. :lol:
Според мен Севиля да не вкарат поне един гол трябва Де Хеа да заключи вратата подобаващо, както може или домакините да глътнат бастуна и да се посерат още преди мача. В тоя ред на мисли не съм слушал интервюта на Моуриньо преди мача дали е започнал да ги обработва за евентуален такъв развой на събитията. Дето се вика да ги подкове преди срещата. :lol:

Тия се бяха посрали яко преди мача им с нас в Испания, но второто полувреме бяха като обезумели... Леко подценяване от наша страна и... познат развой. Севиля определено ще създаде проблеми на Юнайтед, но не вярвам, че имат класата да ги бият. 2:2 и стабилно предимство за Юнайтед преди реванша.
“Cut my veins open and I bleed Liverpool red. I love Liverpool with a burning passion.”
– Steven Gerrard

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

Мнениеот Jackxxx » 21 фев 2018 21:22

Моуриньо с тоя състав какво иска да покаже? Единственото логично обяснение е че пази Погба, Марсиал и Шоу за Челси. Иначе да излезеш с МакТомини и Ерера (който си държал резерва цял сезон) в ШЛ и то при гостуване си е върховна тъпотия. Взе много да ми писва тоя португалски келеш.
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime

Потребителски аватар
MapTo_D
Контакти:

Мнениеот MapTo_D » 21 фев 2018 21:40

Жозе!? WTF педалчо, какъв е този безумен състав!? :shock: :o :evil:

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

Мнениеот Jackxxx » 21 фев 2018 22:33

Жозето няма никаква идея как да вземе мача.
А Де Хеа за пореден път ни вади от калта. Ама до кога... португалският келеш трябва да си дава цялата заплата на Де Хеа.
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime

Потребителски аватар
MapTo_D
Контакти:

Мнениеот MapTo_D » 21 фев 2018 22:33

Баси гаврата дето си правят Севиля. Преводача и смешните му указания, моля да не се връщат до Манчестър. Няма кой да ме чуе обаче. :oops: Де Хея не знам още колко спасявания ще може да направи...

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Контакти:

Мнениеот ralka_levskarka » 21 фев 2018 22:34

Добре, че тоя е сакат, та не я изпраска в някой ъгъл :mrgreen:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Контакти:

Мнениеот SgtLiberty » 21 фев 2018 22:35

Де Хея е нереален честно :o