ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот Scholesy93 » 21 фев 2018 22:40

Никакви идеи в атака, само Де Хея играе...Тая тактика я развиваме откакто Мойс дойде, при ЛВГ и особено Моуриньо я затвърдихме.
Какво точно може Мактомини?Аз не знам.В защита не отнема топки, пас няма, само дето пласира един изтрел право във вратаря.
А явно вече е по-качествен от играча, който допреди година беше най-скъпия в историята на футбола.
Смоулинг, Мактомини, Йънг нямат място на терена.Ерера изобщо не знам защо почна-очевидно не се беше възстановил. Марсиал не знам какво може да му каже Моуриньо-дойде, даде му деветката на любимия си син, един сезон го плю пред медиите и го критикуваше, Марсиал рязко подобри формата и всеки мач я правеше, я бележеше гол, сега дойде Санчез и пак закотвен на скамейката.Шоу и той вдигна формата, закотвен на скамейката.Ерера направи сезона на живота си, дойде Матич, дето игра 5-10 мача и оттогава е посредствен, та Андер и той е скамейка.Смоулинг вече 10 години не може да даде точен пас напред и на всеки три мача опропастява един-твърд титуляр.Мактомини за 10 мача съм му видял два точни паса напред-твърд титуляр.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 фев 2018 22:43

Трябва да сте благодарни на Де Хея, че все още е 0:0!
:shock:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот Serafim » 21 фев 2018 22:52

Жозето е пуснал състав за 0:0 или победа/загуба с един гол. :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот hydetoshi » 21 фев 2018 23:14

Serafim написа:Жозето е пуснал състав за 0:0 или победа/загуба с един гол. :)

Изречението трябваше да почне с: Жозето ПАК е пуснал състав за 0:0.
Честно ви казвам, организмът ми е изтощен от вечните шахматни тактики на Моуриньо. Гледането на мачове на Юнайтед е тежка форма на самобичуване. Не знам феновете как понасят това.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот Serafim » 21 фев 2018 23:32

hydetoshi написа:
Serafim написа:Жозето е пуснал състав за 0:0 или победа/загуба с един гол. :)

Изречението трябваше да почне с: Жозето ПАК е пуснал състав за 0:0.
Честно ви казвам, организмът ми е изтощен от вечните шахматни тактики на Моуриньо. Гледането на мачове на Юнайтед е тежка форма на самобичуване. Не знам феновете как понасят това.

Той Мауриньо за това си е такова вечно мрънкало, защото само знае по един начин да играе, който предоставя много мъка, кюскане и нерви.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот hydetoshi » 21 фев 2018 23:37

Общо взето видяхме каква е разликата между мач Севиля-Ливърпул и мач Севиля - Ман Юнайтед. Разликата е точно 6 гола. Честито на Моуриньо! И искрените ми съболезнования към феновете на Юнайтед, че имате такъв мениджър!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот Scholesy93 » 21 фев 2018 23:39

Добре, дотук ли стигнахме?Пак казвам-вижте играчите на Почетино как играха при 2-0 срещу италианския хегемон, вижте ние как играем срещу четвъртия или петия в Испания.Даже не гледайте качеството на играта-вижте просто отношението на едните и на другите към мача.Деле Али и Хари Кейн допреди две години не ги знаехме кои са, Погба струва 100 милиона, Матич е бил два пъти шампион, Валенсия е бил и той шампион два пъти, Санчез и той е с такъв характер.Но даже и Санчез вече следва тъпите инструкции на сетубалското мишле, вместо да му викне:"Абе ей, португалска лигло, аз съм нападател, не ща да играя през целия мач пред собственото си наказателно поле".Всичко тръгва от треньора-играчите на Почетино си вярват, че могат да бият всеки, защото Почетино ги подканя да скочат на всеки.А нашето зайче подканя играчите да седят в защита, защото тоя и оня и третия отбор били много страшни.И след това защо играят като мишки?А на всичкото отгоре вече се хвали, че бил много по-спокоен като треньор.
Кое му носи спокойствие?Факта, че играчи които са стрували колкото годишния бюджет на малка държава, не могат нищо да играят при него?Че не можем да вържем два паса?Че по средата на сезона пак се борим не за титлата, а за топ 4?Мен само Де Хея ми носи спокойствие, ама и това няма да трае дълго.На лятото и Де Хея и Погба са пътници, барабар с Марсиал.Как да искаш да играеш за тоя параноиден шизофреник?
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот ImmortaL_1000 » 21 фев 2018 23:46

Тоя Моуриньо най-слабия треньор в света.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот Scholesy93 » 21 фев 2018 23:53

Челси играха футбол, Сити играха футбол, Ливърпул играха футбол, Тотнъм играха футбол, медиите в Англия почнаха да хвалят английските отбори, че пак са почнали да се представят на ниво.А ние накъде вървим?Челси може и да отпаднат, но поне могат да са с гордо вдигнати глави-излязоха срещу Барса, дадоха най-доброто от себе си срещу Меси и компания, пустия късмет и една грешка ги прецака, но поне показаха дух.Ние убихме романтиката във футбола.Долен песимистичен португалски измекяр. Не ми дреме второто място, въпреки че и него ще изгубим скоро-искам да играем футбол.При ван Гаал и Мойс, те пичовете си нямаха идея как да играем футбол, но поне се опитвахме да играем.При Моуриньо даже не опитваме.Затова първоначално бях против назначаването на автобусния шофьор-беше ясно, че ще убие всичко романтично и хубаво, което правеше Олд Трафорд Театъра на Мечтите.Да променим прякора-Олд Трафорд-Автобусната спирка.Сър Алекс продаде 2009 най-добрия играч на света и го смени с Валенсия, дето има един финт, познат от всички леви бекове в Англия.На края на сезона две точки не ни стигнаха за титлата, а и то предимно защото Руни се контузи през март, иначе щяхме да я вземем.И все пак Фърги каза в края на сезона, че нямаме право на извинения, трябвало е да я вземем титлата.И следващия сезон я взехме с крила Парк Джи Сунг, Антонио Валенсия, халфове Карик и пенсионера Гигс(колкото и респект да имам), а Чичарито ни беше голмайстор, дето не можеше да си спре топката.
Стигнахме и финал на ШЛ.А Моуриньо-още декември ни каза:"Ми те Сити харчат повече от мен, какво очаквате?".20 пъти я спечелихме играейки както Бъзби ни е научил, вече ще ревем, ще се оплакваме и ще се защитаваме както бусаджията ни учи.
Защото и ръководството, и играчите вече поддават на натиска му и стават послушни овце.Щом и Санчез играе бездушно, а едва от месец е изложен на токсичните португалски газове.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: ШЛ | финали | Севиля - Манчестър Юнайтед | 21.02

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 22 фев 2018 00:01

С удоволствие ще гледам реванша!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта