Бристол Сити - Манчестър Юнайтед 20.12/22:00

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

NIGHT
Мнения: 32
Регистриран на: 07 фев 2009 20:10
Контакти:

Re: Бристол Сити - Манчестър Юнайтед 20.12/22:00

Мнениеот NIGHT » 21 дек 2017 09:21

Веднага Тройчо Младенов да тръгва за Манчестър !

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Бристол Сити - Манчестър Юнайтед 20.12/22:00

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 дек 2017 12:11

Scholesy93 написа:Днес видяхме какво представляваме без Де Хея...

Това изречение казва всичко по темата. Крайно време е да помислите и за издигането на негова статуя пред Олд Трафорд... :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Бристол Сити - Манчестър Юнайтед 20.12/22:00

Мнениеот smoothc » 21 дек 2017 20:27

Моментите след мача бяха най-хубавото нещо, поздравления за Бристол Сити :)

А при нас... за пореден път се наблюдава явлението - хубав състав, но калпава продукция, която главно се дължи на неправилни указания/подход за мача + липса на достатъчно мотивация(при някои играчи).
Част от футболистите заслужават критика за представянето си, несъмнено, но в случая по-важният въпрос е:
Къде е Моуриньо в цялата схема, след като черно на бяло се видя, че се правят глупави грешки и изобщо играта е под всякаква критика, а нашият си седи на скамейката и се прави на замислен(ала Ван Гаал), все едно играем финал срещу някакво страшилище?
Ясно, когато нещата са ок - няма толкова поводи за по-остра реакция и активност около тъча, но когато нещата не вървят(повече от нормалното време), аз съм на мнение, че мениджърът трябва да покаже загриженост и да си размърда малко задника около тъча.
Гуардиола/Конте/Симеоне може и да прекаляват с активността си около зоната, но в крайна сметка този подход дава нужните резултати.

Дразнещото в цялата ситуация е, че излязохме с много стойностен състав(на хартия подчертано офанзивен), а играта никаква я нямаше, визирайки основно атакуващото звено, концепцията във фаза атака!
Що се отнася до техните голове - първият беше като по учебник, а тук някои спомена, че ударът бил спасяем, което е абсолютно невярно! Отдавна не бях виждал толкова стойностно изпълнение на подобна атака, дори и в гредата да беше се ударила топката, то пак щеше да е гол(т.нар. английски).
Практически все едно гледаш футболен симулатор, толкова изпипани бяха и пасовете от началото на атаката, и извеждащият пас, и ударът, което респективно превърна и гола в един мини-шедьовър.
Пуснете си го и сами ще се убедите.

Изпълнението на Ибрахимович също беше отлично, много се зарадвах, а и очаквах честно казано и той малко по-бурно да изрази радостта си, но...
Винаги съм бил на мнение, че подобни преки-свободни удари на около 20 метра разстояние, трябва да се изпълняват с максимална сила, по-ниско, с таргет празното пространство откъм последния човек на стената.
Единственото спасение за вратаря е, ако в последния момент успее да я види и някак си да избие, оставям на страна това, че може да се получи рикошет в нечие тяло и пак да влезе :)

Победният гол ни хвана в крачка и...толкова!
Иначе, ако трябва да се определят виновниците, то това са МакТомини и Линдельоф.

Ако трябва да търсим някакви "положителни" неща от цялата работа е, че януари става една идея по-благоприятен(като график).

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Бристол Сити - Манчестър Юнайтед 20.12/22:00

Мнениеот Sisi 1914 » 21 дек 2017 20:33

Единият фаворит за купата отпадна и то доста неочаквано!
Тъкмо на Арсенал му се увеличават шансовете.
:P
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта