ВЛ | 25-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 2:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 25-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 2:0

Мнениеот MapTo_D » 11 фев 2017 22:27

Още като видях състава и светнах, само една промяна, но много искана от мен...и не само. За жалост бях на работа, там има платени тъпите Диеми, обаче те пичовете мач от 17:00 не дават и съответно греда за мен и не можах да гледам. Съсипали сме ги от удари, над 20 доколкото разбрах, явно отново е имало пропуски. Добре, че не са фатални, лошо ще е като се закучи мача и положенията не влизат. 5 отбора събрани в 2 точки - борбата ще е безмилостно жестока. :lol:

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 25-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 2:0

Мнениеот Tobacco » 12 фев 2017 09:56

Тези ако Ибрата нямаше толкова кофти ден ги отнасяхме с мнооооооооооого грозен резултат.
Ерера беше перфектен,Байи също е мега стабилния защитник.Евала за трансфера! Мата и Михтарян както винаги на познатото ниво. Матиньо вече има 9 гола за сезона,при положение че не е кой знае колко твърд титуляр,няма друг играч освен Ибрата с неговата статистика.
Марсиал се възползва от малкото шансове които получава,за разлика от Рашфорд.Всъщност не,всеки показва и играе това което може :)
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 25-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 2:0

Мнениеот soad » 12 фев 2017 12:13

Фелайни, когато играе зле го плюем, но заслужава и похвали, когато се включи добре - както днес. Последните пъти, в които Жозе го пуска, се справя доста добре.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 25-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 2:0

Мнениеот redhooligan » 12 фев 2017 13:11

Добра победа. Доста положения, но това не е много хубава страна на отбора. Няма добра ефективност пред гола,но пък все си мисля че ще се отпушат до края на сезона. Битката за второ място е ожесточена. Пет отбора във две точки. Ще си позволя да дам една прогноза за крайното класиране. Ние ще сме в топ 3 заедно със Сити .но дали ще сме пред тях или за тях не мога да кажа. Арсенал и Лузърфул ще гризнат дръфцето! За Арсенал това е нещо нормално! :lol:
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта