ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:

Мнениеот Jackxxx » 16 дек 2016 10:44

Погба има голям потенциал и това се виждаше още преди сър Алекс да го изгони. Това, че прави някои страхотни отигравания не означава, че трябва да си затваряме очите и за глупостите, които прави. Това клипче доста удобно пропуска всички топки, които Погба им подари на Палас. Особено преди гола на Ибра имаше две такива последователни положения.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:

Мнениеот Tobacco » 16 дек 2016 11:50

Кои са тези две положения,че аз нещо не ги помня? И дори да е имало такива,до какво се стигна след тях?
Нима ти удобно не пропускаш 4-те ЧИСТИ голови положения които Погба създаде? Да не говорим за онзи гениален пас където залепи топката на волето на Рууни и той беше длъжен да вкара. Не той е виновен,че някои от нашите са леко некадърни(не визириам РУУНИ)
Не знам какво искате,наистина..прекалено много медии четете ми се струва.Минали са 15 мача(и то не слаби) и вече погребахте един от най-добрите играчи в Света.
Същата работа беше навремето с Бербата примерно,хейт,хейт,хейт и досега не спира да се реве,че липсвал и т.н и тва не само в България.
За Ди Мария пък да не говорим.
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:

Мнениеот Tobacco » 16 дек 2016 12:05

[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:

Мнениеот soad » 17 дек 2016 11:38

Tobacco написа:Кои са тези две положения,че аз нещо не ги помня? И дори да е имало такива,до какво се стигна след тях?
Нима ти удобно не пропускаш 4-те ЧИСТИ голови положения които Погба създаде? Да не говорим за онзи гениален пас където залепи топката на волето на Рууни и той беше длъжен да вкара. Не той е виновен,че някои от нашите са леко некадърни(не визириам РУУНИ)
Не знам какво искате,наистина..прекалено много медии четете ми се струва.Минали са 15 мача(и то не слаби) и вече погребахте един от най-добрите играчи в Света.

Съгласен съм. Погба е такъв тип играч, че винаги търси отиграване напред, къде с пас, къде с индивидуално отиграване. Такъв е стилът му. Това неминуемо води и до някои неуспешни отигравания, но за сметка на това създава множество опасности пред другата врата. Някои от подаванията му са просто брутални, а и държи под напрежение непрекъснато хората пред наказателното им поле, защото най-малкото пространство ако му бъде оставено ще бъдат наказани със снаряд. Погба не е виновен, че Юнайтед са платили 100млн за него. За това не смятам, че трябва да съдим играта на футболиста по трансферната сума. Ако го бяхме взели за 50 примерно и не беше нов рекорд, съм убеден, че съвсем различни мнения щяха да валят по негов адрес.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 16-ти кръг | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед | 1:

Мнениеот smoothc » 17 дек 2016 17:50

Нека си го кажем ясно:Погба може много повече!
И в този ред на мисли - титлата най-скъп трансфер определено натежава, защото следва презумпцията, че тук става въпрос за необикновен футболист, нещо крайно извънредно.
Времето за адаптация отдавна отмина, време е за дивидентите, който той трябва да печели за Манчестър Юнайтед.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта