ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34774
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Мнениеот MuFc1878 » 25 ное 2016 11:00

Хубава новина за Мики! Сержанта трябва да разчита по-често на неговите качества. Относно Ибра - участва в атаките, голове, но нещо не може да вкара сам срщу вратаря вече за пореден път :oops:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Мнениеот soad » 25 ное 2016 16:00

Прекрасна победа с приятна игра. Карик-Погба ми се вижда супер силна двойка в средата. Карик за пореден път доказва, че е ключовия футболист за успешното ни представяне. Играта напоследък е добра, има доста наченки нещата да потръгнат. Мисля, че втория полусезон ще сме на друго ниво. Просто трябва постоянство.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Мнениеот Rofles » 26 ное 2016 02:45

Трябва ни играч абсолютно същия, че и по-добър от Карик. Шнайдерлин не става май, май.. та дет се вика, who's next ?
Изображение[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Мнениеот soad » 26 ное 2016 16:11

Няма как и Моуриньо да не е наясно, че с Карик нещата изглеждат много по-добре. В 8-те му мача този сезон Юнайтед е записал 7 победи и 1 равенство. :shock: Та това ме навежда на мисълта, че почти 100% Жозе ще му намери заместник. Въпросът е кой. Верати ми се струва като феноменален вариант, но нямам идея дали има накакъв шанс за привличането му. Спекулира се с името на Алаба, който за Австрия го играе дефанзивен халф и се случва, макар и рядко, за Байерн също да играе на тази позиция. Фабиньо вече е постоянен дефанзивен халф в Монако и от това, което съм гледал, съм останал с добро впечатление. Играта му наподобяда тази на Фернандиньо. А Шнайдерлин просто няма необходимите качества..Чудесен разбивач е, но това не стига.. Очевидно е, че ще бъде продаден. Такъв трансфер обаче очаквам да се случи през лятото, заедно с Гризман надявам се. :mrgreen: През зимата би трябвало да бъде привлечен само централен защитник. Евра и Видич бяха привлечени през януари, така че вярвам, че ще бъде намерен точен човек.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ | Mанчестър Юнайтед - Фейенорд | 4:0

Мнениеот Rofles » 26 ное 2016 23:10

soad написа:Няма как и Моуриньо да не е наясно, че с Карик нещата изглеждат много по-добре. В 8-те му мача този сезон Юнайтед е записал 7 победи и 1 равенство. :shock: Та това ме навежда на мисълта, че почти 100% Жозе ще му намери заместник. Въпросът е кой. Верати ми се струва като феноменален вариант, но нямам идея дали има накакъв шанс за привличането му. Спекулира се с името на Алаба, който за Австрия го играе дефанзивен халф и се случва, макар и рядко, за Байерн също да играе на тази позиция. Фабиньо вече е постоянен дефанзивен халф в Монако и от това, което съм гледал, съм останал с добро впечатление. Играта му наподобяда тази на Фернандиньо. А Шнайдерлин просто няма необходимите качества..Чудесен разбивач е, но това не стига.. Очевидно е, че ще бъде продаден. Такъв трансфер обаче очаквам да се случи през лятото, заедно с Гризман надявам се. :mrgreen: През зимата би трябвало да бъде привлечен само централен защитник. Евра и Видич бяха привлечени през януари, така че вярвам, че ще бъде намерен точен човек.

Връщаме Шнайдерлин във Франция на Монако, а ние взимаме Фабиньо.. дет се вика - чиста работа :) !
Изображение[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта