ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот Plovdiv_1926 » 17 окт 2016 17:34

binevout написа:Според мен няма да има автобуси , поне в началото.
Логиката ми е такава - целия свят очаква довечера да види един прибран Манчестър Юнайтед с оглед на моментните форми и на двата отбора.Клопо очаква същото , тактиката на Ливърпул най-вероятно ще бъде да ни смачкат - буквално , още в началото.Зверска преса , много далечни удари и масирани атаки.
Всеки знае че на подобна тактика няма да окретаме дълго без да получим гол.За това аз мисля че Моу този път ще подходи различно.Защото мачът е различен ;)
Ще се опитаме да се надиграваме с тях и да отбележим гол преди тях , после двуетажни и триетажни автобуси и игра на контра.
Номера в цялата работа е до първите 30 минути да отбележим без да са ни вкарали , пресата на Ливърпул стихва , стават по-предпазливи , от там на сетне Моу знае какво да прави.

В грешка си относно пресата на Клоп- тактиката няма да е такава само заради това, че Моуриньо принципно е страхлив треньор, а просто това си му е философията. И именно заради това не очаквай пресата да замре в 30-тата минута, такава ще има цял мач, неслучайно Ливърпул е отборът с най-много пробягани километри. Иначе нищо не е сигурно, дерби е, топка е, върти се. Но не очаквай пресата на Ливърпул да е само в началото, нито отборът да се предаде дори ако получи гол- това не е отборът на Бренди, а на Клоп и това си личи по факта, че е направил най-много обрати в цялата Висша лига, откакто германецът пое Ливърпул.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот KOPScousers » 17 окт 2016 17:53

binevout написа:Според мен няма да има автобуси , поне в началото.
Логиката ми е такава - целия свят очаква довечера да види един прибран Манчестър Юнайтед с оглед на моментните форми и на двата отбора.Клопо очаква същото , тактиката на Ливърпул най-вероятно ще бъде да ни смачкат - буквално , още в началото.Зверска преса , много далечни удари и масирани атаки.
Всеки знае че на подобна тактика няма да окретаме дълго без да получим гол.За това аз мисля че Моу този път ще подходи различно.Защото мачът е различен ;)
Ще се опитаме да се надиграваме с тях и да отбележим гол преди тях , после двуетажни и триетажни автобуси и игра на контра.
Номера в цялата работа е до първите 30 минути да отбележим без да са ни вкарали , пресата на Ливърпул стихва , стават по-предпазливи , от там на сетне Моу знае какво да прави.

Напълно съм съгласен, ако Юнайтед отбележи първи, мачът отиде ганкиното. Издържите ли на началния натиск на Ливърпул, почти сигурно ще вземете нещо от Анфийлд. И все пак имам някакво добро усещане за довечера, пък да видим. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

exclusiveremix
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот exclusiveremix » 17 окт 2016 21:09

Състава е тотално сбъркан според мен.Някакъв пълен ужас.Ако Жозе наистина изиграе мача както си го мисли той самия,най-вероятно печелим с 1-2. Но защо Ънг започва титуляр,защо Фелата също е титуляр...Не знам ,според мен мача ще е голям зор за нас!
А уж ни беше време да се вдигнем и да бием стабилно.Точно мислех че след ваканцията за националите,ще се надигнат нашите играчи и ще преследват 1вото място в Лигата.Уви...


Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот Raid » 17 окт 2016 22:47

35 минути Юнайтед пресира, а Ливърпул бяха паркирали автобуса. Моу наистина е подходил различно към мача и засега играта ни се получава. Ако продължим така само въпрос на време е да отбележим, пък тогава вече ще видим. Изненадващо за мен Ливърпул играят доста страхливо, нямам нищо против да им комплектоваме пълните гащи и с пълна мрежа... ;) Все пак накрая си намериха май топките и пробваха да влязат и те в мача. Второто трябва да ги подпукаме по-сериозно.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот Red_Neck » 17 окт 2016 22:52

Поделено първо полувреме с лек превес на МЮ.
Без реални положения и за двата отбора.
Очаквам Клоп да пусне вентилатора в съблекалнята на почивката и нещата да си дойдат на место.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот redhooligan » 17 окт 2016 22:55

KOPScousers написа:Напълно съм съгласен, ако Юнайтед отбележи първи, мачът отиде ганкиното. Издържите ли на началния натиск на Ливърпул, почти сигурно ще вземете нещо от Анфийлд.


Малко си объркал отбора с началния натиск. Да видим какво ще ни предложат отборите през второто полувреме, защото първото беше все едно гледам вечното дерби на България :cry:
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот Sardukar » 17 окт 2016 23:14

ужасен Ибра
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот slash1912 » 17 окт 2016 23:59

Дойдохте за точката и си я спечелихте.От вашия отбор ми харесаха Де Хея (както всеки път срещу нас) и Ерера.Разочарованията са Ибрахимович и Погба.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот Red_Neck » 18 окт 2016 00:01

Моу не пропусна да паркира автобуса :)
66:34% владение на топката е обидно за клуб като МЮ.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта