ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот iliev72 » 19 окт 2016 18:49

soad написа:Какво сте се притеснили всички за Ман Юнайтед. :lol: :lol: :lol: Илиев ти си ебаси образа честно - хем казваш "аз си гледам Ливърпул" хем не спираш да плямпаш едно и също за Юнайтед, Погба и Ибрахимович. Гледай си отбора и не се занимавай с форума на Юнайтед. Когато Златан пак почне да бележи, едва ли ще си вириш носа тук. Но сега всички сте много силни. Нали бяхте много уверени, че ще ни отнесете с поне 3 гола. Всемогъщия Ливърпул не можа да победи трагичния Юнайтед и разликата в класирането между тези два несъпоставими отбора е едва 3 точки. Колко жалко, а?

Ако започне да бележи Ибра :lol: И ако Погба започне да става важна фигура за МЮ :lol:
И не забравяй факта , че миналият сезон така говорехте и Фалкао , но нещо съвсем спря да бележи :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот soad » 19 окт 2016 19:39

Отново говори само за тва, за което му изнася. :lol: Първо - който е смятал, че Фалкао е щял да успее в Юнайтед, е бил голям будала. Аз не съм от тях. Второ - имаш ли идея колко смешно е да сравняваш Ибра (който дойде в Юнайтед в невероятна форма и я демонстрира в първите мачове от сезона) и Погба (който колкото и да не ви се иска, е един от най-добрите халфове, но нормално да го хейтвате при положение, че е наш юноша :lol: ) с Фалкао (който беше свършил с футбола още след тежката травма, която получи)?! Формата им тепърва ще се подобри и когато това се случи искам да дойдеш и да си признаеш колко си смешен, става ли? :lol: :lol: До тогава може да не коментираш тук трагичния Юнайтед, намиращ се само на 3 точки зад убийствения невероятен непобедим бъдещ шампион тази година Ливърпул. :lol: :lol:

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот redhooligan » 20 окт 2016 02:46

Furious_Monk написа:
Thsmith написа:
Furious_Monk написа:На Моуриньо ако му трябваше играч като Йозил и Снайдер, щеше да пусне Мата. А може да се е надявал Погба да свърши подобна работа, което очевидно говори за силно надценяване на моментните възможности на французина.

Мата? :lol: Направо да вземе Бадема и да пусне него. :lol:


Мата не е много по-зле от Йозил, що се отнася до креативност. В никакъв случай не е по-слаб от Снайдер. Моуриньо просто искаше да пресира здраво съперника и да вкара след негова грешка, а когато дадеш 120 млн за даден играч, не може да си позволиш той да е на скамейката.


До колкото четох преди време в Eurosport мисля че беше Моуриньо и Мата имат някакви пререкания и въобще не знам дали ще се появи във първенството за някой мач да поиграе. Ако наистина е така е кофти. Има някакви шансове за Уефа.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта