ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Paul Scholes
Мнения: 1020
Регистриран на: 24 авг 2014 22:23
Skype: gtvarnaikarus
Местоположение: Дубай
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот Paul Scholes » 18 сеп 2016 19:58

mahtava написа:Какво велико има в един цигански катун????

Ти повече от 13 години имаш ли, мойто момче? Аз казвам да се аргументирате и най-после да разкриете причината/причините(ако не е само една), ама и вие не знаете защо мразите Манчестър Юнайтед. :) Щом толкова балъшки отговаряш ми е напълно ясно, че няма смисъл да се занимавам с умствено изостанали индивиди като вас. А на другия ще му кажа, че никой не плюе Моуриньо. Той се е доказал като велик треньор в различните отбори и съм сигурен, че ще го докаже и тук. Просто им трябва мотивация на играчите и да им дадем още време. Ще има и такива мачове, няма пълно щастие все пак. ;)
Здраейти

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот tevez » 18 сеп 2016 19:59

Ситуацията е много тежка, признаците за нея бяха неотскоро. Не играем като ОТБОР, разчитаме само на индивидуализма на някои играчи, но когато играта им не потръгне, то ставаме свидетели на днешния резултат.
За какво му е на Мата да се връща и да си покрива зоната при втория гол на Уотфорд? Всеки остава работата на другия. Когато тези играчи се превърнат в колектив, тогава ще започнем да играем по-добре и да бием.
И не като причина за загубата, но няма как да се отрече, че в пореден мач съдията е активен участник, за да допуснем гол. Гол от засада в Холандия, сега нарушение срещу Марсиал, натежават решенията в наш ущърб. Друг е въпросът, че с потенциала на тези футболисти, които имаме, трябва да бием с разлика, въпреки грешните отсъждания на съдията.

Единственото ми очакване от Моу преди сезона беше, че няма да допускаме толкова голове. Говореше се за автобуси, но се вижда, че няма нищо подобно, за добро или лошо.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот tevez » 18 сеп 2016 21:03

Изображение
Изображение

Kакво да говорим... Линиите са разкъсани, няма покриване, няма връщане...

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот sunscres92 » 18 сеп 2016 21:25

Всъщност навсякъде казват, че това не беше нарушение - при първия гол и честно казано аз споделям това мнение - Марсиал просто беше твърде бавен.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот vasilnv » 18 сеп 2016 23:57

Не съм съгласен с теб, онзи го изнесе направо, още повече, че това костваше и контузия. Няма как да не съчувстваме на Марсиал, личеше си, че искаше да се докаже. Дано не е нещо сериозно, лично аз вярвам в това момче. Иначе факт е, че съдията не ни е и виновен за загубата и трябваше въпреки това отсъждане да спечелим мача без особени проблеми. Бековете днес бяха зле в дефанзивен план, особено Шоу.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот Rofles » 19 сеп 2016 00:19

Нарушението е факт, не изкривявайте така нещата, както ви харесва. Друг е въпроса, че Марсиал въобще не трябваше да тръгва по този начин да действа, но.. станалото - станало.
Отбора влезе в някаква психологическа дупка и се надявам час по-скоро да излезе, всичко зависи от Моуриньо.
Не ми харесва нашите как движат самата топка, няма много подавания по тревата, движение и търсене на празни пространства, това е по вина на Моу. Много неща има да се изпипват.
Рууни имам чувството, че в тоя отбор му дават да бие корнери и наказателни удари, само за да се почувства важен. Няма удар, няма пас, няма скорост, няма дрибъл, няма ХЪС, въобще се превръща в тумор за отбора ни.
Положението ни не е розово, но в крайна сметка от всяка дупка се излиза, така че ще дойде и нашето време.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
suburban
Мнения: 252
Регистриран на: 24 мар 2009 21:19
Skype: skype,skype,skype
Местоположение: Варна

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот suburban » 19 сеп 2016 10:17

Rofles написа:Положението ни не е розово, но в крайна сметка от всяка дупка се излиза, така че ще дойде и нашето време.

16 години вече Лийдс излизат от дупката...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2016 10:32

Да не забравяме и Ливърпул :oops: :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот boabbb » 19 сеп 2016 10:42

Слаб мач за Юнайтед :roll: Тия ние преди 2 седмици ги бихме с лекота на тоя стадион ... Играете като сбор от звезди, а не като отбор :| Имаше фаул срещу Марсиал за първия гол - за мен определящо е следното : с кое е първия контакт - с крака или с топката. В случая беше първо крака, след това топката, то така ако почнеме, всички да влизат с ботушите - все ще закачи топката :lol: :lol: Но и Марсиал трябва да знае, че там не се лъже, топката се маха веднага напред ... За втория гол явно още не се бяха разбрали кой да пази Сунига :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
miasanmia1
Мнения: 35
Регистриран на: 14 окт 2015 19:34
Контакти:

Re: ВЛ/Уотфорд - Манчестър Юнайтед/Неделя 18.09/

Мнениеот miasanmia1 » 20 сеп 2016 01:56

Жозе е пътник....
тия никога няма да му простят подобна гавра...Изображение
FC BAYERN
\\\ Mia San Mia \\\


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта