Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот drvasko98 » 15 сеп 2016 23:29

Че Погба не е виновен, че тези дето дават парите са глупаци. Те ако искат иза Божо Краев да дадат 100 млн. Това няма да го направи Меси

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот Thsmith » 15 сеп 2016 23:44

Какво общо има един вътрешен халф с меси? Иначе аз се чудя изобщо защо го е мъкнал до Холандия да играе в такъв мач. За тези мачове трудно мотивират дори резервите, а какво остава за уж звездите.


Иначе аз още като го взимаха Погба писах, че някои хора имат много нереалистични очаквания в това Погба да печели сам мачове. Той е един от най-добрите вътрешни халфове, но не е Зидан. Нито ще направи 50 гола през годината, нито 50 асистенции. Той трябва да е ядрото на халфовата линия и на играта на Ютд. Толкова...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот sunscres92 » 16 сеп 2016 00:04

На Погба му трябва минути, за да се адаптира по-бързо към отбора.

А на това за мотивацията се изсмях наистина - играч на 22 да му трябва мотивация да играе - той трябва да гори от желание да играе всяка една минута, но разбираш ли Погба който все още е никой в този спорт му трябвала - мотивация..

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот CSKA69 » 16 сеп 2016 09:17

Много пъти съм го повтарял и макар че привържениците на Моуриньо може и да не са съгласни с тази моя теза, за мен снощния мач я затвърди. Моуриньо прекалено разчита на индивидуалистичното начало във воденето на мачовете си и това е негова голяма слабост. Какво имам предвид - неговата методика на подготовка и тренировки, тактическите и мотивационни указания разчитата на ЛИДЕРИТЕ в отбора. Тоест не се търси отборна игра и силен колектив (много е лесно да имаш колектив, когато побеждаваш мач след мач), а се търсят лидери във всяка зона на терена - поне по един - вратар, защита, халфова линия и нападение. Така в труден момент все някое от тези звена ще работи отлично и ще му измъква мача :idea: Затова и португалецът разчита основно на малък състав..
Проблемът в момента е, че след почти три месеца работа в Юнайтед Моуриньо все още не е напипал кои да са лидерите в отбора на всяка позиция.. Затова и до момента не можем да говорим за наложен някакъв определен стил на игра, защото той също ще зависи от изпълнителите - дали ще е по-прибран и прагматичен (паркиран бус) или по-скоростен футбол на контраатака.. Нищо от това все още го няма в играта на Юнайтед.. Шокиращо за мен беше лисата на каквато и да било преса от играчите във втори пореден мач. В съвременния футбол това е основен компонент от играта и неглижирането му е голям пролблем. Ако португалецът си мисли, че може да го избегне, прибирайки тима по-назад и разчитайки на бързи контри да прекършва всеки опонент, то определено е в грешка.. Без да се заяждам, чакам с нетърпение как Юнайтед ще подходят в дербито с Ливърпул и как ще удържат на зверската преса, която Клоп ще им подложи, без съмнение ;)
Изображение

Изображение

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот binevout » 16 сеп 2016 09:40

Според мен много задълбаваме.Нека оставим Моу за секунда.
Питам аз - защо класни скъпоплатени футболисти като Марсиал , Погба , Рууни и т.н. и т.н. и т.н. не могат просто да разбият отбор от средна европейска класа!!!???
Такива мачове трябва да се печелят от раз,оставете пресата , тактиката , нагласата и т.н. , Манчестър Юнайтед трябва да влиза в такива мачове и просто да ги печели и то с разлика.
Съжалявам много просто голяма част от отбора не става.Трети пореден мениджър който не разчиства плявата.
На много позиции ни липсва класа и най-вече манталитет.
Нямаме експлозивност , бавни сме , мудни сме - не се прави така
Колкото до Погба - Погба не бе взет в отбора за да печели мачове.Бе взет като компенсация към Адидас.Резила от предния сезон , явно е ядосало шефчетата на бранда и Юнайтед сега трябва да продава тениски няма как.
Погба бил вътрешен халф , ок , Погба не можел да печели мачове , не бил като Роналдо и Меси... ок
Защо струва 100 милиона?Той все пак е футболист не манекен!В Юнайтед последните години липсва точно човек като Меси и Роналдо , човек който колкото и да няма ден , колкото и да не му спори играта в мача , идва 85тата минута и обръща нещата.
Ние нямаме такъв играч - освен Ибра!Ибра ни е най-добрия трансфер от както Съра си тръгна , чак се чудя защо не го купихме преди няколко сезона.Както и да е.
Погба е човека който Сър Алекс подари на Юве , сега същият го купуваме и го правим най-скъпият футболист , който обаче не можел да обръща мачове и му трябвала специална мотивация за да се раздава на терена - смях!
Моу определено има много работа що се касае до селекцията.
Докато Рууни , Джеси , Фелайни и още няколко имена влизат титуляри в дерби мачове , нищо хубаво не ни чака.
Не си представям колко ниско е нивото на отбора в тренировка , за да избереш горните имена за титуляри в дерби срещу Пеп на Олда.
Имам чувството че всяка година отбора започва от начало - 4-ти сезон вече...
Последна промяна от binevout на 16 сеп 2016 10:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6044
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот MASTER_COOL » 16 сеп 2016 10:03

Спрете се малко ! Този отбор ще мачка , няма никакво съмнение !
Просто трябва малко време за Погба и Мхитарян и тогава машината ще е готова !

-------------------Ерера--------------------Погба------------------------
-----------------------------Рууни/Мата---------------------------------
-Мхитарян-----------------Ибрахимович-------------------Марсиал--

Колко отбори от Висшата лига имат такава класа ??? ;)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот Rofles » 16 сеп 2016 10:12

Thsmith написа:Какво общо има един вътрешен халф с меси? Иначе аз се чудя изобщо защо го е мъкнал до Холандия да играе в такъв мач. За тези мачове трудно мотивират дори резервите, а какво остава за уж звездите.


Иначе аз още като го взимаха Погба писах, че някои хора имат много нереалистични очаквания в това Погба да печели сам мачове. Той е един от най-добрите вътрешни халфове, но не е Зидан. Нито ще направи 50 гола през годината, нито 50 асистенции. Той трябва да е ядрото на халфовата линия и на играта на Ютд. Толкова...


Какво означава да няма мотивация ? Какво толкова е спечелил, да не е играл случайно 15 пъти в ШЛ и да я е спечелил 10 ?
Разбирам един Меси или Роналдо да нямат мотивация в ЛЕ, но .. ? След като не си се доказал пред никой и нищо трябва винаги да си на 100% !
Изображение[/center]

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот binevout » 16 сеп 2016 10:14

MASTER_COOL написа:Спрете се малко ! Този отбор ще мачка , няма никакво съмнение !
Просто трябва малко време за Погба и Мхитарян и тогава машината ще е готова !

-------------------Ерера--------------------Погба------------------------
-----------------------------Рууни/Мата---------------------------------
-Мхитарян-----------------Ибрахимович-------------------Марсиал--

Колко отбори от Висшата лига имат такава класа ??? ;)

За класа може да говорим когато видим някой от горните да обръща мачове срещу отбори като Сити , Ливърпул , Арсенал .Иначе за каква класа говорим?
Падаш 1:2 на Олда в дерби мач и риташ топката на горе и напред!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6044
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот MASTER_COOL » 16 сеп 2016 10:16

След загубата от Сити е нормално да има понижено настроение, граничещо с депресия и като добавим скапан турнир като Лига Европа е съвсем нормално да се получи такъв резултат !
Вдигаме се в Неделя, по пътя си сме поели :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа:Фейенорд-Манчестър Юнайтед 15-09-2016

Мнениеот smoothc » 16 сеп 2016 10:35

Някои негативни нотки от Хъл и Сити...вчера се стовариха с пълна, което показва, че се задава някаква форма на тенденция!
Наблюдавахме римейк на Ван Гаал гостуване - хаотично, безидейно, предпазливо, което в крайна сметка свършва или 0-0 или 0-1.
Е, вчера беше второто, въпреки очевидната засада, която всъщност е най-малкият проблем де.
По подобие срещу Сити - пак показахме, че НЕ заслужаваме победата.

Убеден съм, че всички се обединяваме около идеята, че Погба започва да ни вдига кръвното със своите безотговорни и тенденциозни игри.
Към момента игровата аура на французина е придобила гротескно-хумористичен вид.

Като цяло Моуриньо носи съществена вина за липсата на пауър в играта, хаотичността, мотивацията.
Ще прозвучи тривиално, но едва 40% от полевите играчи знаеха за какво са на терена - Бейли, Смолинг, Шнайдерлин, Ерера и Рашфорд(който непрекъснато приканваше с ръка нашите да се изнесат по-напред).
Бековете - противоречива работа, Погба вече казах, Мата отново имитира дейност, Марсиал продължава с безличността.
Ибрахимович и Йънг се включиха с желание, а Депай...
заслужава да ги наредиш тримцата с Погба и Марсиал...и да ги нашариш с камшик по гърбовете!
Не е смешно, жалко е!


Другото важно(най-важното всъщност), което отново ми бърка в здравето:
За пореден път няма 2+ гола и за пореден път страдаме!
Тук вече започва да става опасно и ще кажа защо:
1.Гол на Ибрата срещу Сотън + дузпа
2.Супер шанс за Рашфорд в 93-та минута срещу Хъл
3.Шантав гол срещу Сити
4.Нула срещу Фейенорд.

Усещате ли как започва да се затлачва машината, след Лестър, Борнемут и Саутхемптън?
Стрелката играе между 0-1, а 2 гола към момента изглеждат като лукс.
За какво ви напомня това? Да, за Ван Гаал, само че без дежурните 60% владеене и 600 паса.
Липсата на голове, започва да води и до липса на точки.

Между другото, в подобен род мачове, винаги съм си мислел, в унисон с темата:"С Рууни зле, без Рууни още повече".


След клизмите от Хъл, Сити и Фейенорд, е редно най-после да изиграем стойностен двубой и да вкараме 2+ гола срещу Уотфорд.
Ще бъдат едновременно настървени и окрилени - от предходната загуба с 1-2 и гола на Швайни в 92 минута и обратът срещу УХ с 4-2.

Току що ми хрумна един такъв състав:

Де Хеа
Валенсия-Бейли-Смолинг-Блинд
Йънг-Ерера-Фелайни-Рашфорд
Рууни
Ибрахимович


С подкрепата от Рууни и Ибрахимович, Рашфорд ще е много по-спокоен, днес бе изнервен от лошата игра на част от съотборниците си, което му повлия зле.
Ключовите елементи са в черно, без тях започва да става още по-неприятно положението!
Истината е, че към момента Валенсия, Бейли, Фелайни и Ибрахимович са фундаменталните играчи за Манчестър Юнайтед.
Кое е общото между тях?
Силата, моща, биткаджийския дух!
Нещо което липсва в Мата, Марсиал, Дармиан мекотелото и пр.



p.s.
Чудите се защо Сити така, защо Сити онака?
Вкарват по 2+ гола редовно, това е рецептата реално погледнато!
7 официални мача - 21 гола - средно 3 гола.

Ние
6 официални мача - 9 гола - средно 1.5 гола


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта