ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 1:2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1803
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот locke » 10 сеп 2016 21:19

Да не вземат на Моу книжката за рейса :lol: :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Klzrdz
Мнения: 1265
Регистриран на: 10 сеп 2013 02:50
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот Klzrdz » 10 сеп 2016 22:11

locke написа:Да не вземат на Моу книжката за рейса :lol: :lol:

Пеп може да му я е откраднал на полувремето. :lol:

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот vasilnv » 10 сеп 2016 22:13

Честита победа на съседите! С оглед на представянето през първото полувреме, което ние тотално проспахме докато не ни вкараха два гола, триуфът в мача е напълно заслужен. Факт е, че почти никой не беше на ниво, но много по-опасно щеше да бъде, ако бяхме провели подобен мач в края на сезона, а не в неговото начало. Имайте вяра в играчите и мениджъра. Всички видяхме, че Мики беше тотално смазан, Погба не беше ефективен, но специално тези двамата качествата ги имат. Фелайни показа защо е титуляр при Моу. Лингард беше много зле и лично аз не вярвам скоро отново да почне титуляр. Повече ме притесняват двойката централни защитници. До този момент нямаме твърди и постоянни титуляри за тези две позиции и това може да ни изиграе лоша шега. Лично аз бих залагал на Смолинг и Байли, въпреки че вторият днес също не изигра добър мач.
Бтв, много ми е интересно как някои фенчета на Челси се ебават с най-великият мениджър в историята им. :lol: Отстрани изглежда много жалко. Същото се отнася и за феновете на Реал, щото те титла не са виждали откакто Моу ги остави.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Paul Scholes
Мнения: 1020
Регистриран на: 24 авг 2014 22:23
Skype: gtvarnaikarus
Местоположение: Дубай
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот Paul Scholes » 10 сеп 2016 22:59

Е, титлата в Примера не, ама 2 купи си имат за 2 години от ШЛ... :lol:
Здраейти

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот Red_Neck » 10 сеп 2016 23:01

locke написа:Да не вземат на Моу книжката за рейса :lol: :lol:

Че умре от глад .... ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот drogba_best » 10 сеп 2016 23:47

Paul Scholes написа:
Furious_Monk написа:Гуардиола направо му разказа играта на Моуриньо и го завря в миша дупка, в любимото му първенство, на негов терен. :lol:

Играчите го направиха това, не ГЛАДиола. За мене е един никаквец тоя, никъде не се е доказал напълно като треньор, поради причината че постоянно се е падал в отбори, където играчите са на високо ниво. Даже и в Байерн не направи нищо особено. Да вземе да стане треньор на Ливърпул, Борусия Дортмунд, Атлетико Мадрид или някой друг подобен отбор, та да го видим какво ще направи. Засега съм на мнение, че е много прехвален. :roll:

Моу сам се победи, като отказа се адаптира към стила на Гуардиола, а реши да налага своя и като прибавам абсолютно трагичния Миктариян и не много добре адаптиралия се Погба и за малко да отиде пак на 5-ца (подобно на онова Класико от 2010) както беше тръгнало, но силно се надявам да си вземе поука иначе оставаме само ние да борим плешвеца :Д

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот miroxp » 10 сеп 2016 23:59

Момчета, първо съболезнования, че сте фенове на островния футбол. Каква ви е диагнозата, не знам. Днес се насилих да гледам 35 минути само от любопитство какво е направил Пеп за няколко месеца. Той, ако с тези инвалиди с чугунени ботушки прави Ман Юнайтед на салата (едни минутки от средата на второто полувреме ми се стори, че юнаците на португалския циганин ловят покемони из терена), какво ли ще е, ако си набави истински играчи? Ами "изненадите" в първенството ще спрат завинаги. Но как ще издържи цял сезон да играе срещу теляци от парната баня и касапи от рибния пазар не ми се мисли. Пеп е фин човек, как ще им обясни, че освен да играят красиво, трябва и да са щастливи от случващото се, не знам...Иначе да гледаш английски футбол е като да гледаш Руни да изпълнява съчетание с лента под хореографията на Нешка Робева...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2016 23:59

Миро, ти делиорманско кюскане ли гледаше, че съм забравил :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот UltraBlue » 11 сеп 2016 00:11

Не мисля да коментирам мача из основи. Мисля си, че Сити спечелиха, защото имаха играч като Фернандиньо, който подсигуряваше доста добре защитницете им, докато при Юнайтед такъв играч липсваше. "Косата" направи силен мач, но е твърде тромав да върши това, което направи бразилеца за Сити. Погба може и да струва 100 милиона, но в дефанзивен план нямаше такова влияние в/у мача.

Мое мнение е, че ако Юнайтед имаше един Канте в състава си, не мисля че щеше да загуби този мач...
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 10.09

Мнениеот MASTER_COOL » 11 сеп 2016 01:23

CSKA69 написа:
Furious_Monk написа:Гуардиола направо му разказа играта на Моуриньо и го завря в миша дупка, в любимото му първенство, на негов терен. :lol:


А нима сте очаквали нещо различно :lol: Добрият стар Моуриньо - отново проличаха доста от слабостите му като мениджър, това което ме изненадва е, че Юнайтед доста бързо са станали негов отбор.. Липсата на добро пресиране в началните минути просто му изяде главата.. Сити все още са далеч от желаното от Гуардиола - това си пролича след грешката на Браво. Те изглеждаха толкова силни в първите 35 митнути заради ужасяващо пасивната и СТРАХЛИВА игра на Юнайтед :!: Аз съм леко разочарован от Гуардиола днес, колкото и странно да прозвучи това за някои - през второто полувреме, когато се усети някакъв порив в играта на Юнайтед, каталунецът също подходи страхливо и дефанзивно ;) Вкара дефанзивни играчи и Сити играха на контраатака, вместо да убият мача със задържане на топката и мълниеносни разсичащи подавания, които да доведат до трети гол. Така биха го направили Барса по времето на Пеп :roll: Просто биха задушили всякакви опити за надигане от страна на противника...Чакам с нетърпение да видя как Гуардиола ще се противопостави на гегенпресинга на Хер Клоп ;) :mrgreen:

edit - Играч на мача - Кевин Де Бройне - напълни ми душата белгийчето - раздаде се докрай!
Кадър на мача - в 90-тата минута дадоха не кой да е, а Алекс Фъргюсън да клати нервно глава - безценен кадър :!: :lol:


Намали малко омразата си, поне в нашия форум ;)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта