ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот vasilnv » 28 авг 2016 00:07

Thsmith написа:И днес за мен си пролича, че липса крило което да отвори тъча и да влезе на скорост от там, а не да се забива към средата в и без това пренаселената защитна линия на подчертано отбраняващ се отбор.
Марсиал ми изглежда мн зле още от еврото. Сиг личните проблеми са му повлияли.

Иначе е ясно, че ще има и Х сове и загуби. Според мен 84 точки ще стигнат на някой отбор да вдигне титлата.

Реално ние нямаме и такъв играч в момента на нито едно от двете крила. Отляво нито Депай, нито Марсиал, нито Йънг са такива. Отдясно Мата, Лингард и Михтарян пък още повече. И тримата за мен са си чисти десетки, но заради капитана са изместени вдясно. Освен ако Моу не си поиграе с позициите и не почне да пуска Депай или Марсиал отдясно, което лично аз не вярвам. Или пък да прати Тонката напред и да пуска Дармиан или Фосу-Менса като десен бек. Ама и така не вярвам да стане. Интересно ми е какво ще прави с Рашфорд след силния му мач днес. Като нищо може да замени Марсиал и в стартовия състав.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

jamesbond7
Мнения: 11
Регистриран на: 03 май 2014 16:22
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот jamesbond7 » 28 авг 2016 11:04

Честита инфарктна победа!

Марсианеца за мен изигра много слабо европейско,отделно мачовете му за нашия отбор също не бяха на кой знае какво ниво.Време му е вече за пейката,колкото и много да ми харесва това момче.Очаквах повече от Погба,Рууни донякъде и от Ибрата.Както и да е ...важна е сладката победа в последните минути.А сега... какво ще прави Моу с Фелайни? Кого ще пуска вместо него?!

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот man_utd_ » 28 авг 2016 11:12

Честита победа и от мен!

Честно казано по едно време имах чувството, че ще завършим наравно, но за късмет не се случи. не помня кога за последно сме атакували и натиквали в собственото им поле даден отбор, при ЛВГ този мач си отиваше или на хиск, или на победа за Хъл с гол разлика. При МОйс пък изобщо не искам да коментирам. Отборът бавно и сигурно се връща към онези дни, когато чакаш с нетърпение да дойде събота/неделя, за да го гледаш отново.

Конкретно за мача - имахме доста проблеми, най-вече заради това, че Хъл се защитаваха доста дисциплириано и организирано, очаквам големите отбори също да си имат проблеми с тях. Филън опита всичко по силите си да си спечели някоя и друга точка от мача, но не успя. Все пак му стискал палци да стане мениджър за постоянно.

Интересно ми е обаче с какво Рууни залсужава да е 90-минутен титуляр, при положение,че беше потресаващо слаб. Освен победната асистения, всяка една атака беше пропилявана, или забавяна от негова страна. Микитарян от друга страна за 25-те минути участие направо много повече, отколкото Рууни за 90 - пробиви, изостряше атаките... Дано да го виждаме по-често тотуляр.

Рашфорд - определено раздвижи играта в нападение. Ако продължи така, нищо чудно да измести някой измежду Мата/Марсиал от титулярния състав. Инересно ми е какво се случва и с Марсиал - дали семесйните проблеми или слабото европейско са причината за слабата му форма - не знам. Надявам се обаче да си я върне бързо, че Моу не е от хората с безкрайно търпение към даден футболист.

И за финал - очаква ни интересен сблъсък срещу градските съперници. Дано спечелим и този мач.


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот boabbb » 29 авг 2016 10:22

Късметлийска победа срещу доста дърварски отбор и като цяло, най-слабия мач на Юнайтед от началото на сезона :roll: Рууни като надигра бензинджията по крилото в края, направо не повярвах :lol: :lol: Не е зле да го похвалите - след всичкото хулене по негов адрес, от началото на сезона играе на ниво ;) Мачът другата седмица до голяма степен ще покаже ще сте ли кандидати за титлата тая година :roll: По принцип смятам, че след толкова много хвърлени пари, ще е престъпно да не сте в играта ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот soad » 29 авг 2016 12:35

Кое точно й беше късметлийското на победата? Най ми е смешно, когато някой окачестви победа с гол в продължението като късметлийска. Точно обратното е - показва, че отборът има дух и се е борил за този гол.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот boabbb » 29 авг 2016 13:16

За мен победен гол в продълженията на мача си е късмет ... Ако си повел 1:0 в 15-тата минута и така е завършил, е различно - нали ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот tevez » 29 авг 2016 13:27

Ако си вкарал в 15 минута гол, след това противникът е изтървал дузпа, 2 пъти си изчиствал от голлинията, но накрая биеш 1-0, късметлийска ли е победата?

Или е повече късметлийска, когато си мачкал цял мач, създаваш ситуации, удари, но не влиза и не влиза, противникът не минава центъра, но вкарваш в 93 минута?

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот Rofles » 29 авг 2016 15:40

boabbb написа:За мен победен гол в продълженията на мача си е късмет ... Ако си повел 1:0 в 15-тата минута и така е завършил, е различно - нали ;)

Това е шампионска победа, такава каквато Арсенал отдавна не познава, нали ? :roll: След като си търсил цял мач гола, той рано или късно - пада, това е.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 3-ти кръг | Хъл Сити - Манчестър Юнайтед | 0:1

Мнениеот soad » 29 авг 2016 16:05

boabbb написа:За мен победен гол в продълженията на мача си е късмет ... Ако си повел 1:0 в 15-тата минута и така е завършил, е различно - нали ;)

Тъпа логика честно. Как може да е късмет, когато си наврял противника в наказателното му поле и вкараш изработен гол. Тогава какво значение има дали голът е вкаран в 20та или 93та минута? Нали затова се играе 90 минути + продължение един мач. По твоята логика продължения не трябва да има и в такъв случай гол в 89та минута няма да е късмет.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта