Жозе Моуриньо - Фен тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Red_Neck » 27 май 2016 11:35

Жозе:
Винаги съм се усещал свързан с „Олд Трафорд“. Тук съм изживял един от най-важните мигове в своята кариера и винаги съм имал добра връзка с феновете.

Моите уважения към г-н Моу, но започва като по-голям слагач дори и от .... Божи86 ;)
Обзалагам се, че няма да си изпълни договора.
Тълковен речник на българския език, стр. 308:
Навадуцване (същ)- осъществяване на полов акт между млад тийнеджър и опитна маман.

Потребителски аватар
Federer91
Контакти:

Мнениеот Federer91 » 27 май 2016 11:42

Жалко, ще си развали перфектната кариера.

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 11:46

Ааа не, ще изчакам удобен момент да ти ги припомня.

Хайванин с хайванин :)

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 11:50

Не останаха добри опции след Пеп..

Тонка, ти ли си? :)

Потребителски аватар
bobo_13
Контакти:

Мнениеот bobo_13 » 27 май 2016 11:58

Сега и тоя ще похарчи едни 300 млн паунда за този сезон(щото на ЛВГ 350 млн му стигнаха за една измъчена ФАК с клизма срещу отбор борещ се до последните 3-4 кръга да не изпадне) и Пеп Клоп като похарчат и те едни милиони ще сме свидетели отново на безмислените заплати и пари във ВЛ.

Говорим за Финансов Феърплей, ама всички се подиграват на УЕФА и ФИФА и си правят далаверките, а те си затварят очите. Като ПСЖ :) спонсорски договор с Катарското правителство за 300 млн евро, че да им се вържат разходите :) Така са и Сити и всички останали :)

Иначе за мен следващият сезон ще е тоталното осиране на Моу, Пеп и Клоп. Моу е с най-големи шансове за 3-ката, заради опита му във ВЛ, но другите двама.....Абе пак мега слабо първенство се очертава. Не мога да си обясня как отбори като МЮ, МС, Челси, Арсенал, Ливърпул са пълни с европейски мултимилонни звезди и треньори, а на терена практикуват едно джасане на топката напред и центрирания. Недоумявам
Последна промяна от bobo_13 на 27 май 2016 12:00, променено общо 1 път.

ММ1914
Контакти:

Мнениеот ММ1914 » 27 май 2016 11:58

tevez написа:Успех на Моуриньо!
За мен беше ясно отдавна, че ще замени Ван Гаал!
Очаква ни много интересен сезон в Англия - Пеп, Моу, Венгер, Почетино, Клоп и старата лисица Раниери.

Реално погледнато, от изброените Моу е постигнал нещо с повече от един отбор, Венгер е с последен шанс за постигане на нещо голямо, да той направи Арсенал финансово стабилен отбор, изплати голяма част от стадиона с добра трансферна политика, но феновете искат успехи. Почетино... спорен, за да е между най-големите. Клоп, да има харизма, но ако загуби още някой финал, ще стане пословичен. Раниери има какво да доказва, но пък към него очакванията са най-малки. Гуардиола, за мен лично е очакваният провал, но ще видим, все пак само бъдещето може да покаже дали съм прав или не. С Байерн да станеш шампион и да вземеш купата на страната, май не е нещо неочаквано. В ШЛ Пеп се провали, много пъти, време е да постигне нещо без Меси.
Моу се очакваше да поеме голям клуб, аз лично исках да е Байерн, но съдба. Големите клубове не са толкова много и нормално беше да отиде в Юнайтед, те имат добра основа, играчите доведени от ван Гаал са млади и перспективни, но е време да спечелят нещо, не купа на лигата де. Успех и дано първенството да е интересно.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 12:03

Да живее Марк Хюз - единственият британски мениджър от топ 10 към момента :)
1/10 британски мениджъри
А преди десет години бяха 6/10 британски мениджъри.

Warped
Контакти:

Мнениеот Warped » 27 май 2016 12:06

Айде Рашфорд и Фосу Менса отидоха. Сега ще накупи 30-тина годишни звезди 8-) 8-) :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Jackxxx
Контакти:

Мнениеот Jackxxx » 27 май 2016 12:08

Желая му много успехи с клуба! Все пак това ще носи и радост на мен.
Но ако успехите идват с игра тип 10 защитника и 1 кон отпред, винаги ще си стои усещането в мен, че това не е истинският Манчестър Юнайтед.
Манчестър Юнайтед е институция, религия, комбинация от хъс, себераздаване, опит, младост. Манчестър Юнайтед е футбол за феновете, а не за някой си да се доказва пред някой си.

Дано Жозе почерпи наистина от опита на Фъргюсън:
“I’m privileged to have followed Sir Matt because all you have to do is to try and maintain the standards that he set so many years ago.”
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 12:11

По груби сметки, мисля че Юнайтед, Сити, Ливърпул, Челси, Арсенал ще похарчат това лято около 700 милиона паунда.

Върни се в “Манчестър Ю”