Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mega2
Мнения: 4
Регистриран на: 14 юли 2009 05:49
Контакти:

Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот mega2 » 15 юли 2009 01:48

Подсилихме се с двама млади играчи плюс едно старче за баланс, шегува се с Оуен шотландецът

Когато сър Алекс реши да говори пред журналистите, това винаги е световна новина. А думите му се чуват от всички. Мениджърът на Манчестър Юнайтед даде първата си пресконференция от началото на подготовката в понеделник, когато представи и тримата си нови играчи - Оуен, Валенсия и Обертан. Шотландецът обясни как се е разделил с Кристиано и Тевес, както и защо е привлякъл само тези трима футболисти. "Намираме се в много тежко футболно лято. Но аз мисля, че ние похарчихме добре парите си на пазара, като получихме играчи от добра класа", обобщи трансферната кампания на клуба сър Алекс.

- Сър Алекс, прави ли са онези, които считат, че Манчестър Юнайтед има предостатъчно пари за харчене, след като получи такава сума за Кристиано Роналдо?
- Манчестър Юнайтед винаги е считан за такъв клуб, затова на нас винаги ни се налага да плащаме повече от останалите. Но точно в сегашното лято ние не сме готови да правим това. Дори и затова, че ние имаме няколко много добри млади футболисти, разполагаме с много добър състав. На нас не ни се налага да реагираме панически и да купуваме незабавно, за да заменим Кристиано. Ние взехме от него много, той ни даде 6 чудесни години, а това бе подходящият за Кристиано момент да напусне. И ние му разрешихме да го стори. Но на нас не ни се налагаше да се паникьосваме само защото един футболист ни напуска. Съставът ни е много, много добър, разполагаме с интересни и силни млади играчи, и то на всички постове. Това, което направихме, е да прибавим още младост в лицето на Габриел (Обертан) и Антонио (Валенсия), плюс едно старче като Майкъл за баланс (усмихва се)! Неговият опит може да се окаже решаващ. Майкъл ни носи огромния си опит в наказателното поле и в това няма никакви съмнения. Аз зная, че той ще вкара голове. Той ще вкара много голове за нас, защото в продължение на много години показа колко го бива в това.
- Какво изпитвахте, когато го гледахте да играе за Ливърпул срещу вас?
Продължава тук

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот shumnaliq » 15 юли 2009 01:55

в последно време има 1 отбов който кадето фане Реал М го бие :) . Това е Юве ест.
А за Ман Ю. този сезон те няма да спечелят нито 1 титла
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
DamonHill
Мнения: 391
Регистриран на: 06 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот DamonHill » 15 юли 2009 02:09

shumnaliq написа:в последно време има 1 отбов който кадето фане Реал М го бие :) . Това е Юве ест.
А за Ман Ю. този сезон те няма да спечелят нито 1 титла


Айде да се обзаложим. Аз казвам, че ще спечелят и то не коя да е купа, ами шампионската титла във висшата лига.

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот kalo » 15 юли 2009 09:08

Аз пък се обзалагам,че един отбор пак ще взима 32-ра титла!!! И догодина пак и..............!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот Red_champions » 15 юли 2009 09:52

DamonHill написа:
shumnaliq написа:в последно време има 1 отбов който кадето фане Реал М го бие :) . Това е Юве ест.
А за Ман Ю. този сезон те няма да спечелят нито 1 титла


Айде да се обзаложим. Аз казвам, че ще спечелят и то не коя да е купа, ами шампионската титла във висшата лига.



Юнайтед догодина ще вземе калъфките :lol: .Шегувам се,всщност незнам може и да не се шегувам :) .Ще видиим.Аз следя Митко Бербатов и искам той да играе добре и да вкарва голове,за него много се радвам :) .Рууни също е добър,ама тоя лигав отбор изобщо..успех им желая,но нищо повече.3 години поред шампиони им стигат.Тази година шампион ще е Челси,Ливърпул или Сити.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Алекс Фъргюсън: Реал М от дълг не се плаши

Мнениеот Lord of memories » 15 юли 2009 10:52

Последния път когато Сити са били шампиони - баща ти не е бил роден, последния път когато Ливърпуул е бил шампион - ти не си бил роден.
Много ми става интересно като малки злобни човечета се опитват да разбират от футбол и даже да се опитват да предричат сезона за Най-Великия отбор. :lol:
GGMU


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта