Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

contradictor
Мнения: 8
Регистриран на: 11 мар 2020 14:45
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот contradictor » 31 авг 2021 13:53

smoothc написа:----Рашфорд----Кавани----Санчо-------
-------------Роналдо-----------------------------
------Погба-------Бруно------------------------

Шестима офанзивни играчи :o По-малоумна схема не бях срещал.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MuFc1878 » 01 сеп 2021 08:45

Трансферният джам официално затвори. Ако не се бе върнал Роналдо, щеше да е поредният провал. На позиция халф, където имаме крещяща нужда от класа, нищо не се направи. Мъртвата гора продължава да гравитира в клуба. Догодина ще трябва да се мисли и за централен нападател.
Предполагам, че отново ще се драпа за топ 4. Сити и Челси направиха добри селекции, а ние ще се борим с Ливърпул и Тотнъм за останалите позиции.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MASTER_COOL » 01 сеп 2021 11:31

Имаш Дони, имаш Скоти

Стига драми !

Тази година сме шампиони !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот Jackxxx » 01 сеп 2021 11:34

Идването на Варан и Роналдо са много добри трансфери, продаването на Джеймс също е чудесно. Санчо винаги ми е бил съмнителен и много се надявам да не се провали, защото струва луди пари, млад е и има потенциал. Не знам защо пратихме Амад под наем (50 млн), а все още си държим Джесито, все едно ни е някакъв талисман.

Аз обаче не бих дал по-висока оценка от 5/10 за трансферите това лято. И основната причина е, че всяко лято имаме нужда от поне 3-ма играчи на критични позиции където имаме крещяща нужда от нов човек. Тази година най-накрая взехме дясно крило и то второ подред, взехме и стабилен партньор на Магуайър. Идването на Роналдо е чудесен бонус, но това означава, че Марсиал ще се превърне в поредният играч фантом, който ще взима заплата и няма да играе.

И защо не взехме халф? Фред без Скот до него е кръгла нула. Матич е стар, и бавен, ама много бавен. Мата дори не знам трябва ли да го коментираме. Имаме 1-2 момчета от младоците, които може да пробваме да наложим, но това е изключително трудна позиция, на която имаме нужда от класен играч. Спокойно можехме да се осовбодим от Джоунс, Марсиал, Джеси, Туанзебе, Перейра, Мата и да освободим място за 1 класен халф. Така или иначе, Оле доказа, че ротациите не са му силна страна, поне да има по 1 топ футболист във всяка зона.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MuFc1878 » 01 сеп 2021 12:18

Точно това имам предвид. Оле разчита на индивидуалната класа. Най-добре е да води тим като ПСЖ, където на всеки пост имат топ футболист. С неговия див късмет ще вземат ШЛ най-накрая :lol:

При нас все ребилдваме, ама играчи като Джеймс, Марсиал, Лингард стоят, че и влизат да играят. Амад не успя да мине медикъла и остава при нас поне до зимата. Играч за 30 млн го пращаш под наем. Това не го схващам.

Ванка, Дони е бил предложен последните дни на няколко тима от неговия мениджър, но Юнайтед са го отрязали. Пак цял сезон ще е пейка. Лалето иска да играе, а ние му ебахме кариерата. Нормално да се ядосваш като виждаш всякакви неможачи да играят.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот Jackxxx » 01 сеп 2021 12:45

Аз се чудя, Дони не може ли да играе малко по-назад, на мястото на Фред?! Много ми напомня за Ерера това момче.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MuFc1878 » 01 сеп 2021 13:01

Нищо общо с Ерера. Баскът го бие с много като желание, хъс и агресия. Много съжалявах, че така му биха шута. Ако беше черен, щеше да е със статута на Погба в клуба.
Лингард трябваше да е напуснал преди няколко месеца, но пак бял го отнесе първи :lol: Джоунс стои, щото е англичанин и не дават дума да се каже против него. Даже Рио го отнесе наскоро.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MASTER_COOL » 01 сеп 2021 13:54

Тонка съгласен съм бе брат.
Имахме нужда и от халф.
Фред и Матич не мога да ги гледам, но това е положението.
Джама е отличен. Варан и Роналдо вдигат много сериозно класата но отбора.
Роналдо ще вкара 30+ във всички турнири.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот MuFc1878 » 01 сеп 2021 14:10

Не! С наличното топ мениджър ще се справи без нуждата на класен дефанзивен халф. Обаче Оле не може. Няма човек, който да не твърди, че Юнайтед вече не е здраво в битката за титлата с тази селекция. Дори с бастун дедо Роналдо е един от двамата най-добри за 21-ви век. Фъргюсън и с много по-малко правеше животът черен на конкуренцията.
Разликата е, че този път провалът ще е шумен. Топ 4 и някой 1/2 финал или финал няма да са достатъчно за "прогрес". На мен лично 8 години ми идват в повече на извинения. Евреите, че са скапани, не спорим. Но изсипаха бая пари за трансфери и заплати.

Вече сравниха Роналдо с Том Брейди от американсия футбол, че ще има същото влияние и сам ще донесе титлата :lol: Сокърът е малко по-различен особено в Европа и не виждам как ще стане :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

contradictor
Мнения: 8
Регистриран на: 11 мар 2020 14:45
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2021

Мнениеот contradictor » 01 сеп 2021 14:14

Без качествен дефанзивен халф ще видим шампионска титла през крив макарон. Само със Скоти не става. Дони не е дефанзивен, Матич е издъхнал вече, а Фред Флинтстоун е слаб и рисков. С Погба в центъра сме като дантела. Онзи ден бичето Адама Траоре го минаваше като малка гара.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта