Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот vasilnv » 06 юли 2018 19:30

Jackxxx написа:Иначе някой е пуснал слух, че Челси искат Лингард и давали 80 млн. :mrgreen:

Долу ръцете от Лингардиньо! :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 09 юли 2018 17:29

Сутринта по радиото казаха, че официално Роналдо е в Ювентус.
Ама гледам, че няма официално обявление. Но, щом се говори толкова сериозно, а и фанелки продавали от феншопа на Юве с името на Роналдо, значи ще го вземат.

Лингард продължава с добрата игра на световното. Честно казано съм доста учуден от това момче. Продължавам да НЕ виждам талант в него, но просто му се получава играта. :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5458
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот insaneboy1 » 09 юли 2018 17:40

Jackxxx написа:Сутринта по радиото казаха, че официално Роналдо е в Ювентус.
Ама гледам, че няма официално обявление. Но, щом се говори толкова сериозно, а и фанелки продавали от феншопа на Юве с името на Роналдо, значи ще го вземат.

Лингард продължава с добрата игра на световното. Честно казано съм доста учуден от това момче. Продължавам да НЕ виждам талант в него, но просто му се получава играта. :lol:

Кое това радио? Дарик ли? Те казаха че Кавани ще играе срещу Франция ден след като беше обявено че не е в състава.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот vasilnv » 10 юли 2018 18:39

Ебаси. Ръководството ни е пълно с олигофрени. :evil:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34774
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 10 юли 2018 19:01

Роналдо струва, колкото емоджито :o :o :o Единият бута по 50 гола на сезон, а другия си показва поредната прическа в инстаграм :|
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 11 юли 2018 09:01

Еми щеше да е добре Роналдо да се завърне. В крайна сметка ще го караме с Лукаку и Фелайни. :lol:
Аз се надявам трансфера на Роналдо да размърда малко пазара. Например Дибала може да напусне Юве.
Реал сега ще трябва да си купуват нова голяма звезда. Азар примерно. Бих се радвал много ако вземат Салах. :mrgreen:

Иначе аз си мечтая за трансфер на Мбапе. Това момче играе чудесно и ще пасне идеално от дясно на нашата атака.
Надявам се много Моуриньо да си задава въпроса "Кой ще играе от дясно следващия сезон?". Това ме мъчи мен страшно много.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот JackPackage » 11 юли 2018 10:23

MuFc1878 написа:Роналдо струва, колкото емоджито :o :o :o Единият бута по 50 гола на сезон, а другия си показва поредната прическа в инстаграм :|

Вярно ли тук някой си е мислел че имате дори минимален шанс за КР с Моу начело :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Вижте последните месеци на Моуриньо и кои бяха играчите, които го изгониха от Реал, ае по-сериозно, все едно Пепо да вземе Златан е това :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34774
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 11 юли 2018 10:24

Ембапе не знам дали може да бачка добре в защита. Ако се справя, нека заповяда :lol:

Азар не е голова машина като Роналдо. Салах трябва да го видим тоя сезон или ще е от ония еднодневки.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14709
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот smoothc » 13 юли 2018 09:23

Световното е на финалната права, време е Моу и Уди да запретнат ръкави, защото селекцията не търпи отлагане! Нищо лично, но Фред, Далот и Грант са по-скоро като прелюдия към нещо доста по-мащабно.
Съвкупно те изглеждат като ротационни играчи, отколкото като нещо друго, поне на този етап.
Мисля, но и разбира се ми се иска, че след продажбата на Роналдо в Ювентус, то Бейл и Бензема остават малко като в небрано лозе (от своеобразното трио BBC), така че трябва да действаме час по-скоро и най-накрая да докараме уелсеца при нас.
Последна промяна от smoothc на 13 юли 2018 10:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот JackPackage » 13 юли 2018 10:30

smoothc написа:Световното е на финалната права, време е Моу и Уди да запретнат ръкави, защото селекцията не търпи отлагане! Нищо лично, но Фред, Далот и Грант са по-скоро като прелюдия към нещо доста по-мащабно.
Мисля, но и разбира се ми се иска, че след продажбата на Роналдо в Ювентус, то Бейл и Бензема остават малко като в небрано лозе (от своеобразното трио BBC), така че трябва да действаме час по-скоро и най-накрая да докараме уелсеца при нас.

точно продажбата на КР означава че Бейл най-вероятно остава, при все че има и нов треньор и го няма вече Зидан, с който не се разбираха много :roll:

Давайте 70 млн и ви пращаме Уили, или да ги трампим с Марсиал :lol:

По принцип би било логично да се насочите към Дибала (идването на КР, баланса на Юве), но дано не го вземете :mrgreen:
Виж може да вземете ГОЛзало Игуаин :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта