Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот t0bl3ro_bg » 05 яну 2019 15:51

Scholesy93 написа:Фелайни разкараме ли го, добър прозорец ще е.
Уж Кулибали иска да си ходи от Наполи.Бърз, здрав, добър пас-създаден е за ВЛ.Само че Де Лауриентис ще иска живи да ни одере за него.
За Ашлито съм напълно съгласен.Просто за нищо не става вече.В момента Рединг го правят за смях.Уж бил лидер в съблекалнята, не знам дали заради това продължава да се добира до мачове.


Коулибали няма да седи в Наполи повече, макс до края на сезона. Много са чувствителни на тая тема цветните. Въпросът е дали ще дойде тук или някъде другаде. Искат или не, ще трябва да приемат оферта за него след скандала.
С Бейи ще са перфектната двойка според мен, но не винаги двама добри правят идеалната смес за защитата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Scholesy93 » 05 яну 2019 23:53

Байи много ме съмнява да е в клуба след лятото.Харесвам го, сърцато играе, но трети сезон е в клуба, а развитие няма.Естествено главният виновник е ясен-Жозето в края на миналия сезон каза, че няма да го пуска, защото Кот Дивоар не били на Световното и нямало Ерик да има причина да играе на високо ниво и да се доказва.Съра именно поради тази причина щеше да го пуска-другите ще се пазят за Световното, а Байи ще играе на макс.
Миналата година най-много минути от защитниците игра Линдельоф.Дори и сега при Оле е твърд титуляр.И върви нагоре.Отне му време да се адаптира към ВЛ, но вече играе много по-спокойно.Единственият му проблем е физиката, но миналия мач взе здравето на Рондон, който е бая як.И той страдаше от невероятната "подкрепа" на Жозето, но сега играе къде къде по-уверено.В Бенфика с Едерсон бяха част от страхотна защита, с Гранквист на Световното убиха самочувствието на повечето противници, а и те елиминираха Италия, само при нас се излагаше.И причината пак е ясна-сетубалската ревла.
Ще му се търси партньор, а с Кулибали ще си паснат.
Иска ми се малко да поумнеем откъм трансфери.Миналата зима се възползвахме от изтичащия договор на Санчез, но взехме скъпоплатена примадона, която забави с годинка развитието на Раш и Марсиал.Има една сума играчи в момента, които имат изтичащи договори, кавги с клуба, клаузи, а успоредно с това ще са ни полезни.Челси вече купиха Пулишич, лятото Пуул взеха Шакири за жълти стотинки.В момента Кулибали ще натиска за трансфер, Манолас има откупна клауза към 30 милиона, на Ериксен му изтича договорът.Да не говорим, че Умтити нещо си изгуби титулярното място в Барса, а стана световен шампион.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Jackxxx » 06 яну 2019 13:33

Аз искам Ериксен. :mrgreen:
Входящи трансфери едва ли ще има. Просто няма футболен директор, няма и яснота за бъдещ мениджър, така че няма логика да има входящи трансфери. Иначе няма да е зле да се разделим с Фелайни и Рохо. Спокойно можем да викнем някой от академията ако закъсаме чак толкова за играчи, което не ми се вярва. Вече им мина времето при нас. Валенсия и Йънг също са се запътили към изхода, но трябва да останат до края на сезона сис сигурност. В халфовата линия също трябва чистка.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот t0bl3ro_bg » 06 яну 2019 14:10

Jackxxx написа:Аз искам Ериксен. :mrgreen:
Входящи трансфери едва ли ще има. Просто няма футболен директор, няма и яснота за бъдещ мениджър, така че няма логика да има входящи трансфери. Иначе няма да е зле да се разделим с Фелайни и Рохо. Спокойно можем да викнем някой от академията ако закъсаме чак толкова за играчи, което не ми се вярва. Вече им мина времето при нас. Валенсия и Йънг също са се запътили към изхода, но трябва да останат до края на сезона сис сигурност. В халфовата линия също трябва чистка.


Ериксен ако играе добре на крилото - става, но той ми е малко тип Погба, подавач. Мата е такъв и виждаме какво става когато двамата са на терена. Всеки търчи в центъра :) По-добре да се вземе крило, а в случай, че Андер напусне - ще трябва и на неговата позиция, макар че не ми се вярва заради наличието на новия Фред, който все още не е изцяло Дъ Ред :mrgreen:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Scholesy93 » 06 яну 2019 14:35

Ериксен е страхотен, но ако Погба продължава да се представя на настоящото ниво и иска да остане е безсмислен.Единствената опция е Ериксен, Погба и някой дефанзивен халф с четири бели дроба зад тях, а такъв нямаме.Фернандиньо върши подобна работа зад двамата Силва в Сити.
Ашлито сто на сто е някакъв връзкар.Имаше някакви добри периоди при ЛВГ и Моуриньо, но вече е бавен и едвам издържа на физически натиск.Вчера Рединг го направиха за смях.Не знам защо му се гласува доверие.Валенсия поне физически трудно могат да го преборят.
Един нов централен защитник няма да ме учуди да вземем.На лятото ще търсим голямо име, а големите имена ще изтръпнат при мисълта да работят с настоящата защита.Че и ДДХ може да си ходи.Кулибали, Алдервайлд, Манолас-сигурно все ще докараме един, та да успеем да замажем положението за пред новия треньор.Моуриньо не беше доволен от защитата, ако и Солскяер натисне, може и да докараме някой.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Jackxxx » 25 яну 2019 09:56

Никакви спекулации не ни заливат нас, но това си е нормално предвид ситуацията.
Иначе Адриен Рабио е свободен агент от лятото и макар, че се говори за Барселона, може би бихме могли да го откраднем. Може да им пратим Фелата, че да вдигне малко средната височина на играчите им. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот MuFc1878 » 25 яну 2019 13:27

Тука вече се пише.....отключвам темата.....заключвам темата :lol: :mrgreen:

А преди копаехме по над 200 страници на джам!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот diplomat » 25 яну 2019 21:03

Jackxxx написа:Никакви спекулации не ни заливат нас, но това си е нормално предвид ситуацията.
Иначе Адриен Рабио е свободен агент от лятото и макар, че се говори за Барселона, може би бихме могли да го откраднем. Може да им пратим Фелата, че да вдигне малко средната височина на играчите им. :mrgreen:

Тоя за мен е пълен помияр. Колко номера извъртя на ПСЖ, за националния на Франция по същия начин и даже Дешан каза, че повече няма да получава повиквателни. Не ни трябва такъв играч, въпреки качествата му и факта, че ще може да бъде привлечен без трансферна сума. Аз бих предпочел някой като Рубен Невес.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Jackxxx » 26 яну 2019 10:31

На Рубен Невес цената вече била 100 милиона. Иначе всички го харесват. Имаме нужда от някой халф тип Верати/Кроос. Това е истината.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Scholesy93 » 26 яну 2019 12:24

Прекалено много пари.Умее да подава, но 100 милиона си е много.Да не говорим, че е момче на Жорже Мендеш.А и отношението към играта-да напуснеш Порто, за да отидеш в Чемпиъншип.То все едно да отидеш в Китай-само за пари го правиш това.
ПСЖ уцелиха право в десетката с Паредес.Гледах го в Рома, тази роля я изпълнява перфектно.За 23 милиона ще го вземат франсетата, това си е кражба.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта