Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот vasilnv » 13 авг 2018 22:34

Jackxxx написа:Джеймс Уилсън е преминал под наем в Абърдийн.

Може би последен шанс за него да се докаже.
Иначе в мача срещу Лестър наши юноши са изиграли повече минути, отколкото тези на Сити за целия минал сезон. :mrgreen:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 13 авг 2018 22:59

Едва ли.Уилсън така и не се разви.По-скоро ще търсим идеята с Джонстън-да вкара чат пат някой гол и да му вземем няколко милиона следващата година.Уилсън си отива в категорията на Уелбек и Фрейзър Кембъл-типичен английски нападател с много скорост и борбеност, но нищо повече.
Много ме е яд за Фосу-Менса и Туанзебе.Не знам защо не разкарахме Дармиан и един измежду Рохо или Джоунс и не им дадохме минутите на тези двамата.Особено за Тимъти ме е яд-момчето вече го викат и в националния на Холандия редовно, Моуриньо няма топките да го направи резерва на Валенсия даже.Да не говорим, че във Фулъм няма да получи сериозни минути-те май взеха 5-6 нови защитника, там имат и Кристи, който напълно отговаря на изискванията на Славиша за бек.Да го бяхме пратили във Бърнли или Кардиф, където нямат сериозни играчи, щеше да е по-логично.
Между другото Мемфис пак е вкарал гол за Лион.Гледал съм му няколко мача, чисто като футболен интелект има сериозно израстване.Той има клауза в договора, според която може да бъде откупен за 35 милиона евро от нас.Не знам защо спяхме. Просто Мемфис стабилно върви към графата на Салах, Де Бройне, Робен и Лукаку-играчи, недооценени от Жозето.И като нищо следващия сезон ще отиде в Пуул или Арсенал и ще почне да ни стъжнява живота.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 14 авг 2018 09:33

Уилсън има само шанса с годините да придобие малко рутина и да си подобри завършващият удар. Иначе не мисля, че ще играе някога в голям отбор. Не е особено голям талант.

Иначе Моуриньо очевидно е решил да се довери на Дармиан за десният бек, но според мен ако италианеца продължи с тази игра както срещу Лестър, ще бъде отново закотвен на пейката, особено след като Йънг влезе във форма и Валенсия се възстанови.

Аз само искам някой ден Моуриньо или Еди да излезнат и да кажат, защо, мамка му, вече толкова години го караме без дясно крило. Това направо ме убива. От дясно разчитаме веднъж на сезон Валенсия да направи добър пас и това е. Гледам Дармиан поне са го инструктирали да влиза повечко напред и връща постоянно ниски топки към границата на наказателното. Това, между другото Пеп го прилага много. Но пак без типично дясно крило обикновено Дармиан/Валенсия са принудени да връщат назад и да забавят атаката, защото няма с кой да играят.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот vasilnv » 14 авг 2018 22:31

Дармиан май иска да си ходи. Четох, че ако някой предложи достатъчно пари, ще го продадем. Според мен е просто временен вариант, тъй като най-вероятно и Далот, и Валенсия са пред него при избора за десен бек.
Иначе и мен ме е яд за ТФМ. Дори и да беше трети избор за десния бек, винаги може да се включи на някоя друга позиция, тъй като е изключително поливалентен футболист.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 15 авг 2018 12:34

Това за Дармиан си е официално. Жозе го каза през лятото на една пресконференция. Проблема, е че явно много високо го ценим тоя Дармиан. Никой не предлага достатъчно пари за него. Далот ще се върне най-рано септември. Може да кажем, че го очакваме октовмри. А дали ще си спечели титулярно място и ще играе добре, това вече няма как да знаем.

Просто трябваше едно бекче да се купи това лято. По възможност дясно. И едно крилце, пак дясно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Tiberius » 15 авг 2018 13:23

Бившият треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан има желание да работи в Премиър лийг, като голямото му предпочитание е да наследи Жозе Моуриньо в Манчестър Юнайтед, твърди френският "Екип". Още в началото на месеца, когато на Острова се появиха спекулации, че Специалния може да стане първият уволнен мениджър в Премиър лийг, се появиха предположения, че шефовете на "червените дяволи" ще се обърнат към Зинедин Зидан, за да предложат работата първо на него. Според "Екип" по-вероятно е това да се случи след края на настоящия сезон, а Зидан ще изчака и няма да поема други ангажименти до следващото лято.

Френското издание се позовава не само на влошените взаимоотношения между Моуриньо и Ед Ууудърд, но и на т.нар. "синдром на третия сезон" на португалеца, за да аргументира предположението, че Жозе няма да остане на "Олд Трафорд" след края на този сезон.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 15 авг 2018 14:45

В другата тема, Tiberius.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот MuFc1878 » 05 яну 2019 13:50

Някакви новини относно трансфери? Ако има нещо, предполагам ще са изходящи. Четох за Тони Ви в Италия :roll:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот t0bl3ro_bg » 05 яну 2019 14:06

MuFc1878 написа:Някакви новини относно трансфери? Ако има нещо, предполагам ще са изходящи. Четох за Тони Ви в Италия :roll:


Прав му път.

Джоунс, Майк Смолинг,Рохо, Йънг, Фелайниньо и Бавния Меси - също да хващат полет, различен от кацане в Манчестър.

Легенда:
* - кралски дървета
** - измислени дървета, засадени по някаква случайност

Тия имена само в мечтите ми. Винаги ще има дървета в тоя отбор, най-малкото защото е английски клуб и трябва 1-2 израстъка да са на лице.

Трябва ни едно крило за конкуренция, защото английския меси може да се конкурира с гомез само в резервите.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2019

Мнениеот Scholesy93 » 05 яну 2019 15:35

Фелайни разкараме ли го, добър прозорец ще е.
Уж Кулибали иска да си ходи от Наполи.Бърз, здрав, добър пас-създаден е за ВЛ.Само че Де Лауриентис ще иска живи да ни одере за него.
За Ашлито съм напълно съгласен.Просто за нищо не става вече.В момента Рединг го правят за смях.Уж бил лидер в съблекалнята, не знам дали заради това продължава да се добира до мачове.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта