Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 21 юни 2018 13:09

Роналдо както е тръгнал на това световно, като нищо Перес може да му издейства цена над 100-так. Което ще е супер сделка - за испанците.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот vasilnv » 27 юни 2018 23:34

Почти се отървахме от Фелайни... Почти :cry:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 28 юни 2018 10:57

vasilnv написа:Почти се отървахме от Фелайни... Почти :cry:

Нов договор за 2 години :lol: Ще има специално изявление в неделя, сигурно и клипче като на Санчез и Фред ще сглобят за подновяването на контракта 8-) Феле си стана легенда на Юнайтед.

Тенк ю, Мойзи!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 28 юни 2018 16:02

Няма такъв смях.
Играч, който никой не иска да гледа в Юнайтед, няма да продаде 1 тениска другия сезон, най-вероятно ще изиграе 10-на мача. И защо? Имам чувството, че някой си прави яко гаргара. Аз все още не мога да повярвам, че Фелайни остава. Чакам с нетърпение неделя да видим какво ще се случи, но очаквам да каже, че си заминава.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот JackPackage » 28 юни 2018 16:11

MuFc1878 написа:
vasilnv написа:Почти се отървахме от Фелайни... Почти :cry:

Нов договор за 2 години :lol: Ще има специално изявление в неделя, сигурно и клипче като на Санчез и Фред ще сглобят за подновяването на контракта 8-) Феле си стана легенда на Юнайтед.

Тенк ю, Мойзи!

Редно е да направи документален филм 45 мин като Гризман и да каже че остава! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 28 юни 2018 18:11

Остане ли, аз просто няма да гледам следващия сезон.Как може такива тъпаци да назначаваме за треньори?Мойс, ЛВГ, ревльото.....
Как така един не го изгони тоя баобаб.Моуриньо за пореден път ще докаже, че грам не разбира от атакуващ футбол.Пет години, пет години вече гледам това посмешище на футболист с екипа на МЮ, а ние ще му предложим нов договор.Аз предпочитам да го вземат Арсенал, пък ние да подпишем със изпочупения Уилшър.Джак ще играе 5 мача през сезона, ама поне през тия пет мача ще даде един пас напред и ще мине Фелайни по този показател.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Thsmith » 28 юни 2018 21:16

Фейлани може да бъде страшно полезен ако е здрав. Не е за титуляр, но ако търсите гол в последните 10 мин е безценен и като цяло са много малко алтернативите в днешно време на такъв играч. Още повече ако липсва Лукаку се получава едно безцелно мотаене на топката без да се вижда как ще падне гол, а това е опция да се прескочи средата линия в такава ситуация.
С нищо няма да станете по силни ако си тръгне, точно обратното.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 28 юни 2018 22:16

Thsmith написа:Фейлани може да бъде страшно полезен ако е здрав. Не е за титуляр, но ако търсите гол в последните 10 мин е безценен и като цяло са много малко алтернативите в днешно време на такъв играч. Още повече ако липсва Лукаку се получава едно безцелно мотаене на топката без да се вижда как ще падне гол, а това е опция да се прескочи средата линия в такава ситуация.
С нищо няма да станете по силни ако си тръгне, точно обратното.

Така е, откакто дойде играта ни мина на ново ниво.Аз само не знам защо Пеп не е потърсил такава алтернатива.Или Алегри.Или Зидан.Май май само ние ги ценим такива дървари.Май май само отбори и треньори, дето не знаят как се гради атака, разчитат на изсипани топки в последните 10 минути.Такива скарани с футбола идиоти нямат място в голям отбор, докато не се махне това дърво нищо хубаво няма да видим.5 години сме жалки, по някаква случайност единствената константа през тези пет години е Фелайни. Липсата на успехи не се дължат само на него, но той е олицетворение на липсата на футболни знания у тримата треньори, през които минахме след САФ.За пет години се превърнахме в най-отвратително играещия отбор измежду претендентите в Англия, едва ли е случайно и че само ние измежду тези претенденти даваме шанс на изтърсак като Фелайни.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Thsmith » 28 юни 2018 22:38

Наркомана какво е потърсил не ми е ясно. Иначе другите си имат и полеви играчи, които да вършат същото. Примерно Рамос винаги се качва отпред като трябва да се търси гол последните минути. При вас това няма как да го прави Фил Джоунс примерно.
Алегри даже играеше с Манджукич като външен халф :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 29 юни 2018 14:34

ЛВГ всъщност залагаше на тази тактика само когато вече е уморил от скука противниците с безкрайните пасове настрани и назад. Но поне се опитваше да наложи някакъв стил. Моуриньо не виждам какво се опитва да наложи. Няма стил. За два сезона видяхме куп креативни играчи да си "губят" таланта в предни позиции. В същото време се напълнихме с централни защитници, но без изявени титуляри и честно казано за нито един от централните ни защитници не може да се каже, че трябва да са задължително титуляри. Тоест не се знае на кой може да се разчита. В същото време купихме Фред, имаме Матич и Ерера и за какво ми е Фелайни? Особено като се има предвид, че се говори за купуването на Савич. Като се търси гол в последните минути се праща Погба и/или Матич в предни позиции, които освен че играят добре с глава, могат току виж и добър пас да направят по земя. А зад тях оставяш Фред/Ерера да прекъсват контра атаките. Отделно че извадихме МакТомини от академията, а имаме и Перейра който му изтича наема. За какво да държим Фелайни? За мен също белгиеца е олицетворение на слабият и безличен футбол, който играем след сър Алекс. Нищо лично нямам към него, просто не искам да го виждам и не искам да знам, че той може да изяде мястото на някой креативен играч. И мен не ме интересува Пеп, Зидан, Мидан, Алегри и сие как играят. Ето в Барселона, който и да дойде последните 20 години играят с един и същи стил. Искам и при нас който и да дойде да не променя стила на Юнайтед.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта