Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Зима 2018

Мнениеот Jackxxx » 01 фев 2018 09:49

В последният ден от прозореца подписахме с едно вратарче на 17г. - Матей Ковар от отбора на Словачко.
Изображение

Ето го и целият ни трансферен прозорец:

IN
ALEXIS SANCHEZ (ARSENAL)
CAMERON BORTHWICK-JACKSON (LOAN RETURN, LEEDS)
MATEJ KOVAR (FC SLOVACKO)
DEVONTE REDMOND (LOAN RETURN, SCUNTHORPE)

OUT
HENRIKH MKHITARYAN (ARSENAL)
DEMI MITCHELL (HEARTS, LOAN)
CHARLIE SCOTT (HAMILTON ACADEMICAL, LOAN)
AXEL TUANZEBE (ASTON VILLA, LOAN)
MATTY WILLOCK (ST JOHNSTONE, LOAN)
JAMES WILSON (SHEFFIELD UTD, LOAN)

Темата е за ключ! :!:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 17 май 2018 10:01

It's showtime! :lol:

Значи като се има предвид, че всички знаят, че ще пазаруваме на килограм и ни свързват слухове с една камара играчи.
Заговори се и за Неймар. Пак. Разбира се, ако ще напуска ПСЖ, което е доста вероятно, логично ще е да дойде в Англия. Но си мисля, че има голям шанс да предпочете Сити вместо Юнайтед. Да се надяваме, че агента му ще го убеди да акостира на Олд Трафорд. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34753
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MuFc1878 » 17 май 2018 12:55

Имаме нужда от централен нападател, защото Раш-Раши и Марси95 просто не доставят или го играят нацупени. Цар Леонид е ясен, Мата изглежда пътник. Само със Санчез и Лукоки няма да стане. Обаче отново се спекулира все за защитници - я бек, я централен или някой халф. Смолинг, Джоунс, Йънг, Шоу, Валенсия също са за смяна, но имаме нужда от играчи тип Грийзман в атака!
С Лабилето също не е ясно какво става. Един мач играе, а пет го няма. Матич и Ерера няма да издържат цял сезон. Феле също може да се пусне по пързалката.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот rhaegar » 17 май 2018 15:39

MuFc1878 написа:Имаме нужда от централен нападател, защото Раш-Раши и Марси95 просто не доставят или го играят нацупени.


Аве Йоренте, тия двамата в колко точно мача играха като нападатели, че да го "доставят"? :lol: Жозе ги мъчи като центриращи крила, после мрънка че не вкарват. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 17 май 2018 22:45

Абе, за мен Лукаку и Раш са супер за двойка централни нападатели. Както и Раш и Марсиал. Ама за целта трябват две крила, които да доставят топки. Схема 4-4-2 е нашата схема, само две крила и един бек ни трябват. Защитниците трябва да се научат да дават топката на Матич/Ерера, а не последните да се връщат до вратата за да в вземат. Тогава и Погба ще е по-свободен. Сега играем с двама зад Погба, защото защитниците не могат да изнасят. Особено Смолинг и Джоунс. Те като защитници са ни най-добрата двойка, ама само когато трябва да се спират атаки. Иначе при изнасянето са голяма паника. Особено Смолинг.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Thsmith » 17 май 2018 23:12

4-4-2 няма как да играете... Само някакъв ромб и то с играчи от рода на Балак/Макелеле/Есиен/Лапмпард... или е изключено така както го виждате с двама външни халфове и само двама в средата. Моуриньо не би излязъл по такъв начин.
Нова защита ви трябва, дясно крило/външен халф, вътрешен халф и до там за сега. Може би и 10 ка от рода на Дибала? И да разкарате Санчез и Погба.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 18 май 2018 12:17

Силно се говори, че Марсиал е пред напускане. В същото време преговорите с Фелайни продължавали. Джъстин Клуиверт щял да идва за 20млн. Тръгнали сме и за Джибрил Сидибе. И за Буфон.

На мен най-интересно ще ми е дали ще направим някакъв мега трансфер преди световното. Все си мисля, че това е по-добрият вариант и за клубовете и за играчите, а тази година и време имат за всичко.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот tevez » 19 май 2018 21:45

За мен ужасен сезон като цели и представяне.
Дано поне в селекцията не ударим на камък.
Видя се и днес, че трябва да имаме типичен централен нападател на резерва на Лукаку, защото когато е контузен или му е дадена почивка, все едно играем с фалшива 9-ка.
Дано усилията на Моу са насочени в тази посока, отделно халф в центъра, тип Карик, и поне едно крило.
Ако напусне Марсиал, още едно.
Ляв бек, десен и резервен вратар също са необходими, ако приемем, че Ромеро си заминава.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот tevez » 24 май 2018 17:50

Манчестър Юнайтед е много близо до подписа на бразилския национал Фред, съобщават всички авторитетни медии на Албиона. Полузащитникът е свързван настоятелно с трансфер при “червените дяволи” от зимния прозорец, но тогава до сделка така и не се стигна. В контрактът на играча има освобождаваща клауза на стойност 60 милиона евро, а от “Манчестър Ивнинг Нюс” съобщават, че сделката трябва да бъде оповестена до началото на следващия месец.
Бразилският национален отбор ще изиграе приятелска среща с Хърватия на “Анфийлд”, стадионът на
Ливърпул е на едва 29 мили от клубната база на Юнайтед - “Карингтън”. Това ще даде възможност на Фред да остане в северозападна Англия и да оформи преминаването си. Жозе Моуриньо иска да бъде свършена работата по привличането на нови футболисти възможно най-рано, а играчът на Шахтьор е сред основните приоритети след напускането на Майкъл Карик и Маруан Фелаини.
Различни източници съобщават, че селекцията на “червените дяволи” ще бъде насочена към играчи в защитата и полузащитата на тима, а се очаква и сериозна чистка, която да прати далеч от “Олд Трафорд” Дейли Блинд, Матео Дармиан, Антъни Марсиал, Люк Шоу и Крис Смоулинг. За английските клубове това ще е първи трансферен прозорец след взетото решение за затваряне на трансферния прозорец до началото на първенството. Работата по привличането на нови играчи ще бъде усложнена допълнително и от предстоящото Световно първенство в Русия.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот tevez » 30 май 2018 18:28

Manchester United are closing in on a move for Porto defender Diogo Dalot, according to reports

Този ми е непознат.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта