ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tzloko
Мнения: 351
Регистриран на: 21 юли 2009 23:01
Контакти:

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот tzloko » 24 юли 2009 16:24

берба вкара якооооооооооо ето и линк към гола му - http://www.vbox7.com/play:3bd7788f
Изображение

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот fr3ak_boy » 24 юли 2009 16:27

Много исках сделката с Атлетико за Нани и пари да вземем Агуеро да се осъществи, но за огромно съжеление това не стана. Дано играе по-малко през сезона Нани.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Tom Kruz
Мнения: 295
Регистриран на: 29 дек 2008 19:54
Контакти:

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Tom Kruz » 24 юли 2009 16:28

И аз искам да се изкажа за Нани.Много е зле това момче найстина се опитва да копира Роналдо но поне на този етап не е дори и близо до него.Сигурен съм ,че много пъти са му казвали да не играе толко индивидуално и да подава но знам ли явно слава гони момчето.Като го подържи резерва първите кръгове дано да му влезне малко акъл и се научи на пас.Като проблемна зона за отбора се очертава именно левия халф.Нито Нани нито Тошич са готови за позицията а Гигс няма да може да играе редовно.1 Ашли Иънг мисля ,че ще ни реши проблемите.А отзад също не играха кой знае как като че ли не им се играеше изобщо пък и Рио вече е на възраст не е толко здрав при негова контузия загиваме с несигурния Уесли Браун.Дано измисли нещо Фърги за тези критични зони!

gogs
Мнения: 9
Регистриран на: 24 юли 2009 16:32
Контакти:

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот gogs » 24 юли 2009 16:34

Много красив гол на Митко, браво! *thumbs up*

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот fr3ak_boy » 24 юли 2009 16:46

Tom Kruz написа:И аз искам да се изкажа за Нани.Много е зле това момче найстина се опитва да копира Роналдо но поне на този етап не е дори и близо до него.Сигурен съм ,че много пъти са му казвали да не играе толко индивидуално и да подава но знам ли явно слава гони момчето.Като го подържи резерва първите кръгове дано да му влезне малко акъл и се научи на пас.Като проблемна зона за отбора се очертава именно левия халф.Нито Нани нито Тошич са готови за позицията а Гигс няма да може да играе редовно.1 Ашли Иънг мисля ,че ще ни реши проблемите.А отзад също не играха кой знае как като че ли не им се играеше изобщо пък и Рио вече е на възраст не е толко здрав при негова контузия загиваме с несигурния Уесли Браун.Дано измисли нещо Фърги за тези критични зони!

За ляво крило е взет французинът Обертан или както там се казваше.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: ФК Сеул - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Red_champions » 24 юли 2009 19:08

Честита победа,браво на Бербо :)
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта