ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 12 яну 2021 22:52

Продължението трябва да бъде поне 10 минути :shock:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 12 яну 2021 22:56

Ооооо бок Хари като Роналдо им я натика 8-) :lol:
Що го отмениха ве :evil:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1107
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот Scholesy93 » 12 яну 2021 23:10

Добре, година и половина и Оле най-после набра смелостта и му дойде акъла в главата да я разтури тази двойка между хладилника и Линдельоф. Сега още година и половина ще чакам тея дебили от треньорския щаб да се сетят що тези статични положения в атака не водят до нищо.Миналият мач Магуайър не игра първите 45 минути, съответно Телеш пускаше разнообразни центрирания от корнерите към играчи, които правеха страхотно движение без топка. Откакто Магуайър влезе второто полувреме срещу Уотфорд пращим безцелни балонни топки към капитан Петдесетпедя човек и Лакът в Брадата, което в ерата на ВАР винаги се отсъжда като фаул. Та те Сити с едни лилипути защитници са по-опасни при центрирания от нас.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 12 яну 2021 23:13

И един път да се получат нещата и тия отмениха гола. Бахти смешното нарушение, може би се очаква да не го докосва. :evil:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот tevez » 13 яну 2021 00:16

tevez написа:0-1


8-) 8-)

Когато си познаваш стоката.

Престъпният пропуск на Марсиал накрая не ми се коментира.

Честита победа!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 22:15

Мнениеот vasilnv » 13 яну 2021 00:21

Второто яко ги сгънахме и голът се печеше. Само ако може да свирят край на нашите мачове в 85-тата минута, че след това не е за хора със слаби сърца ако водим с 1-0. :lol:

vasilnv написа:Банани в тоя форум се раздават само за Погба. :mrgreen:

Тонка, пускай анкетка на кой да сипвам до мача с подгласниците във временното класиране. :lol:
Бохохохохоо първи сме, сигурно за 4 дена, ама не се е случвало по това време на кампанията от 8 години насам, така че сме в пълното си право да се кефим и да правим каквото си искаме до 17-ти. :lol:
[offtopic]Марсиал какво го чакаше тука, ако Видра примерно беше вкарал накрая. :lol:[/offtopic]
Пускайте Фреди. :mrgreen:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1107
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 0-1

Мнениеот Scholesy93 » 13 яну 2021 00:29

Измъчена победа, но победа. Второто вдигнахме оборотите и си заслужихме гола. Добре, че се контузи Линдельоф, че да влезе Байи и да придобие тази защита някакъв вид. Погба пак второто полувреме вдигна нивото и се изнесе напред и си заслужи MOTM. Иначе не знам с Рашфорд и Марсиал какво става. Маркъс Тереза пак разходи фланелката и обърка каквото можа. Вече почва да ми прилича на Бейл, ама на Бейл от последните години в Реал-лакомия напред, мързел назад и чака да цъка гол. Марсиал поне се раздаде, ама пак непростим пропуск. Двамата, каквото и да говорим, не са 40 гола на сезон нападатели, ама имат все пак читав завършващ удар. Нямам обяснение какво става с тях. Това трябва да се коригира на тренировки, защото срещу Ливърпул един такъв пропуск ще ни опропасти мача.
А ВАР няма да го коментирам. Хайде, да приемем че Шоу беше за жълт. Ама ако този гол на Магуайър се отменя заради бутването с ръка, то Бърнли последните два сезона не трябва да имат зачетен гол във ВЛ. И даже Френд не си направи труда да отиде да види положението на дисплея. Клопо и Моу са стари кучета и си свършиха работата-сега съдиите ще ни режат. Това си беше някога запазен номер на Дедо.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 0-1

Мнениеот Jackxxx » 13 яну 2021 00:44

Евала за победата. Труден мач, определено. Бърнли ме изненадаха колко агресивно играха. С Байи сме много по-стабилни от Линдельоф. Бруно все още не е във форма. Добре, че Погбицата се е разиграл в момента. Марсиал и Рашфорд страшно много вече ме вбесяват с тези пропуски, които гледаме всеки мач, ама всеки! Това тяхното е престъпление. Но, все пак, шампионска победа! :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 13 яну 2021 09:32

Много важна победа, макар и поизмъчена! Прави ми впечатление нещо друго обаче в цялата схема: първото полувреме във всички мачове го играем през просото и на контри, за да изморим противника. Ако успеем да вкараме гол, чудесно! Ако не, то второто полувреме натискаме зверската, противника е изморен и вкарваме голове, за да си решаваме мачовете. Лошото става, когато противникът ни, през това първо полувреме, успее да ни вкара гол-два. Тогава вече не можем да реагираме.

И което оставя впечатлението, че играем хаотично, слабо, без никаква идея, а реално явно има някаква. Това, което трябва да изчистим е какво да правим като ни вкарат на нас гол първо. Реакцията ни трябва да се подобри. Поне на мен това ми прави впечатление де, може да съм в грешка.

И въпреки всичко, с този състав, по някакъв начин сме на първо място в средата на сезона с 3т. пред шампиона, зад когото сме били на 33т. И то със само два трансфера, които дори са резерви в момента, което означава, че сме си със същия състав както предните 2-3-4 години. Сега някои ще кажат, че на някои отбори им паднала формата и са в криза, но това са си наваксани 33 точки! Не е само това, а означава, че има стабилност и постоянство в играта ни вече.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Бърнли - Манчестър Юнайтед | 12.01 | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 13 яну 2021 09:38

Scholesy93 написа:Добре, че се контузи Линдельоф, че да влезе Байи и да придобие тази защита някакъв вид.


Приятел, стига вече с това. Виж колко пъти Байи е стартирал като титуляр, когато НЕ Е бил контузен.

Той си е титуляра, просто често се контузва, какво да го направим! Очеизбийно е, че е по-добър от Линдельоф!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта