Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Astronomer
Мнения: 491
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 23 май 2024 16:01

И аз мисля, че и да махнат ЕТХ, пак нищо няма да стане. ЕТХ бил докарал... какво е докарал!?
1. Световният шампион Мартинез, който беше потрошен от противников играч.
2. Маласия, който си е трансфер "ако стане";
3. Каземиро - все още помня как феновете (вкл. и тук) масово подпикваха каква класа е, какъв тигър, ей такива ни трябват. Сега вече бил провал;
3. Антони - щета! Имам някакви мазохистични надежди, че може да стане нещо от него понеже е млад, ама не вярвам;
5. Маунт - предстои да видим дали е или не е провал.
6. Хойлунд - засега е що-горе трансфер, но е младичък;
7. Онана - противоречиво. Започна мега зле, но започна да има проблясъци някакви.

В същото време наложи и Майноо, Гарначо и започна и Амад. Всичко останало са някакви наеми като израз на тоталното безсилие на ръководството да привлекат нови играчи.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 май 2024 09:54

400 милиона дадохме на Тен Хаг и сме осми. Това е провал. Онана е провал, бих му дал още един сезон но защитата тотално рухна с него. Уж дойде, за да я изнасяме с къси пасове, а я изнасяме с Биг Сам пасове. Маунт е тотален провал засега, даже и Тен Хаг не му вярва. А провала с Антъни е достатъчен, за да коства главата на повечето треньори по света-сто милиона дадени, а отдясно имаме безопасна игла. Касемиро беше временно решение, трябваше да бъде съхраняван-ако не го насилваше Холандския Пеп да играе през три дни все още можеше да е полезен на терена. 400 милиона в повечето държави си един читав стадион 50 хиляди души. Заради Тенхагича ся молим за пари общината за нов стадион....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 24 май 2024 12:24

Усилено се говори, че Почетино е фаворит за поста на ЕТХ. Това мисля окончателно ще ни погребе.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6142
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 24 май 2024 13:57

Почетино го предпочитам пред пореното британско менте :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 678
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 24 май 2024 15:47

Поне вече е ясно, че ЕТХ ще напусне и с това МОЖЕ БИ и безидейният ни футбол и никаква преспектива за развитие на определен стил! Дано и бразилския ментак го разкарат с него!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 май 2024 16:09

Ами доста уважавани журналисти твърдят, че преговаряме с Маккена. За мен не е лоша опция- като ги гледам трактористите е научил некви дърводелци да я изнасят спокойно, лавира между атака на скорост и постепенни атаки в зависимост от съперника. А за постиженията е ясно-за две години промоции. Друг е въпросът дали е готов за топниво, ежедневно напрежение и самата Висша Лига.
Важното е да се изгради структура, която да сънаблюдава за развитието на първия състав. Особено сега на пазара няма да намерим поредния голям спасител, който да дойде и да ни изравни със Сити. Зад Пеп има Бегиристайн, зад Артета има Еду, зад Емери е Мончи.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 678
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 24 май 2024 16:23

Ако на нашите им трябва треньор който просто да тренира футболистите и да ги научи на някакъв модерен футбол, мисля че МакКена е добър избор. Почетино ще иска повече влияние и бъркане в оправлението и трансферите.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6142
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 24 май 2024 16:54

Не съм много съгласен с вас. Къде е Ипсуич, къде е Юнайтед. Ще е скандално назначение. Поч може да работи с млади и да ги развива - справка Саутхемптън.
Все пак британеца е фаворит и според мен
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1115
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 25 май 2024 16:06

Като цяло се потвърди лошото ми съмнение-че единствения трансфер на Тен Хаг с дългосрочно мислене вече е резерва. Явно Хоулунд е виновен, че не успява да реализира положенията, които не му създаваме. Той Тен Хаг неколкократно обвини и неговата липса на опит за нашите провали. За сметка на това излизаме с титуляри Скот и Уан-Бисака, които не просто нямат бъдеще в Английската Висша Лига, те даже нямат бъдеще в професионалния футбол.
Дали ще падаме, дали ще бием-да минава тоя мач и да му ритнат стола на тъпото холандче....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7213
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 25 май 2024 16:12

Мда, Рашфорд също започва за сметка на Диало... Поне имаме 2 качествени резерви, които могат да влязат и да оправят играта. Останалите ни резерви в този мач ако ги продадем би било чудесно.
Лисандро започва, с Варан имаха добър тандем миналия сезон, единствено това ми дава някаква надежда. Каземиро даже и резерва не е, май и там нещата отиват към раздяла.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта