Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4132
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Ponko » 12 май 2024 17:51

Ще спечелите ли ФА къп бре? Поне да има смисъл, че ни остранихте.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 12 май 2024 18:31

Хубаво, че сме с титулярите. Ако бяхме пуснали юношите току виж сме направили някой Х :D
С играта от последните месеци нямаме шанс за ФА къп. Единствено заради теорията, че го играем умрели лисици и ще избухнем на финала ще си пусна мача :D
ЯСно е, че сме имали n различни защитни четворки през сезона, но е факт, че при ЕТХ сме твърде неорганизирани в защита независимо от изпълнителите. Отделно и твърде много се опитва да се съобразява с наличните футболисти и не можем да изградим стил на игра през този сезон. Той беше нает, заради стила си в Аякс, тук не намери играчите за това и се опитва да играе с цел да извлече най-доброто от наличния състав. Само че това не беше подхода нито на Клоп, нито на Гуардиола, нито на Артета. Не знам дали е точния човек за нас, но ми се иска да разкараме плявата и лигльовците от отбора преди да разкараме треньора този път.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 12 май 2024 19:15

В интерес на истината днес не сме толкова жалки. Вкараха ни гол от две последователни грешки на Каземиро, но определено седим по-добре на терена от предходните мачове. Нямам против да играем добре и да падаме - все пак осмото място ни е важно :D
А и има огромен шанс да не получим 20+ удара към вратата ни, което отдавна не се е случвало :D
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1092
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 12 май 2024 19:54

Какво значи не е нямерил играчи за стила....Пет от играчите на терена са докарани от него в отбора, други двама са юноши наложени от него. Той миналия сезон що годи наложи този стил, който търсихме. След това нещо стана..Още лятото на предсезонната говореше да играем в транзиция, да изненадваме на скорост и т.н. Хари Амас ни е най-продуктивния при младите, 10 пъти седи на тая скамейка и гледа Уан-Бисака как убива футбола....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1092
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 12 май 2024 20:30

Още декември Тъпото Хагче трябваше да бъде уволнен. Реално тези четири месеца и половина бяха жива подигравка с феновете на Олд Трафорд. Видя се, че с Хагман ще копаем и копаем дъното. Гарначо и Мейнуу от два месеца загубиха футболното си IQ-колкото повече тренировки ти води тъпото лале, толкова повече и ти затъпяваш. Арсенал ни дадоха последните 25 минути топката, Давид Райя едно спасяване не направи. Като ни пресират ни е трудно, защото не сме научени да изнасяме. Като се затварят ни е трудно, защото не сме научени и да разиграваме. Като я държат ни е трудно, защото не можем да разчитаме играта. Като я държим ни е трудно, защото Хага ни научи да ни е страх от топката. Редно е някой от клуба да излезе и да обясни 2 ключови неща:
1.Кой реши ментето да се подиграва с клуба до края на сезона.
2. Кой е виновен за епидемията от контузии.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 12 май 2024 20:40

А то аз не твърдя, че е някакво трансферно гуру. Трансфери тип Антъни, Маунт, Евънс, Амрабат за мен все още са мистерия с каква цел са били направени. :D Отделно играчи тип Мактомини още днес се видя, че не могат да играят позиционен футбол - колко елементарни пасове обърка не е истина.. За мен някъде се скъса нишката между ръководството и треньора. Очакванията сякаш още от миналия сезон бяха за постигане на резултати, а не за изграждане на доминантен стил на игра и в крайна сметка този сезон няма нито едното, нито другото. Ако бяха зададени други очаквания, то панически трансфери тип Регуилон, Евънс, Амрабат и Вегхорст изобщо не трябваше да се случват. Съгласен съм също, че лятото нещо стана... изказванията му за машината за пресиране също бяха червена лампа и не знам от какво беше продиктувано това, тъй като на първо време ЕТХ беше нает заради стила на игра, който играеше в Аякс.
Относно мача днес беше глътка свеж въздух, особено представянето на Амад и Дало. Но до там, летвата беше прекалено ниска последните месеци. Не знам защо феновете на Арсенал изглеждаха толкова угрижени по трибуните като ние нищо не направихме в атака. Един удар на Гарначо само си спомням, дето за претенциите му би трябвало да е сигурен гол. Арсенал въпреки че нямаха контрол над топката за мен си контролираха мача и резонно спечелиха, можеха пак да ни нашият още 1-2 гола, но Онана и няколко грешни решения на нападателите им ги лишиха от това.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6108
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 13 май 2024 10:00

Ще използвам да посоча един кадър от снощи след мача - Откриха нов водопад в Англия - намира се в Манчестър

Това обобщава всичко. ТОЛКОВА !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 670
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 13 май 2024 10:23

Водопад и реки течащи по стъпалата и седалките. Тези евреиски мърши ни докараха до тотална развалина на терена и извън него!!! :@

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 14 май 2024 14:56

Варан напуска след края на сезона
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34831
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 14 май 2024 15:05

vasilnv написа:Варан напуска след края на сезона

Да взима и кюфтето Каземиро. Много такива на хранилка се събраха. Ериксен също.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта