Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18089
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот kingofpop » 07 май 2024 01:19

коментаторът каза, че тоя сезон сте допуснали 111 удара повече, отколкото сте отправили....това направи ми звучи нереално, сигурно само трите новака имат такава статистика.....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 07 май 2024 10:21

Треньорът настоява - аз съм правилният :mrgreen: :lol: :shock: :)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7195
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 07 май 2024 15:50

Може пък да го играем умрели лисици преди финала със Сити, знае ли се... :lol:
Тази статистика с ударите към вратата ни не ме изненадва. Онана играе добре и пак всеки мач получава по 2-3 парцала минимум. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 08 май 2024 10:28

Аз неразбирам как може да има хора, които още защитават наглия безумец !
Че ние сме разруха от години сме разруха, НО ТОЗИ определено ни довърши :oops:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1088
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 08 май 2024 11:51

За мен правим най-слабия си сезон откакто се помня. А гледам почти от 25 години този клуб. На терена сме мухи без глави- в атака не връзваме три паса като хората, в защита Онана е подложен на редовни бомбардирания. Всеки играч е счупен на фона на това, че от три месеца играем по мач на седмица. Хагман се скара де където може и с който може-журналисти биват blacklisted, защото не осъзнават невероятния футбол и идеи, които налага Ерик Тъпото, Санчо бе критикуван публично от треньора, Маунт явно изч**а някой негов близък, защото един месец след като беше купен от Хагис Микелс беше забит на последната седалка на скамейката. Сега даже и с Антъни се скарал, явно не могат да се разберат кой е по-некадърен на съответната си позиция. В Шампионска лига направихме най-слабото си представяне, във Висшата Лига също. Във ФА Къп бяхме напът да направим най-великата излагация в историята на турнира, ама Уан-Бисака си беше подрязъл ноктите и ВАР ни спаси. Но не знам на финала какво да очакваме-за мен Сити до полувремето ще са ни ушили тройка и ще я разцъкват второто, за да не ни унизят.
Най-шумна е тишината от новите управници. Не може при тази гавра да продължаваш да мълчиш. Поне да направят като Байерн и да обявят, че от лятото Тен Хаг ще получи шанса да си търси нов отбор-в Турската лига или в Българската най-вероятно. Малко напрежението поне да спадне. Сигурно не го правят, за да не деморализират отбора-редно е да влезем във финала със самочувствието и хъса от мача със Палас.... И има фенове, дето още му скандират името на Тъпото, не знам какво очакват....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 670
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 08 май 2024 14:13

Толкова мн белези, че Тен Хаг просто е слаб треньор, не е истина направо! Всеки го надиграва тактически, играчите деградират(Коби и Гарначо последния месец играят мн под това което показваха), никаква смислена игра, тотална анархия на терена, уникално напрежение в отбора като цяло и скандали с кого ли не! Ако нидерландеца си запази поста то и новите собственици ще са булшит(което не ми се вярва)! А в този момент Забицер и Санчо ще играят ще играят финал в ШЛ, като са ключови играчи в отбора!
Аз съм много навит за млад, амбициозен треньор тип Шави Алонсо! С модерен футбол и про активен проект за млади играчи и борба за титла до 3 сезона. Нещо такова ми се иска, но да видим!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 08 май 2024 14:51

Помнете ми думата, ако ЕТХ остане ( не ми се вярва и на мен )
Другата година ще водим ожесточена битка за оцеляване във ВЛ ! :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1088
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 09 май 2024 22:21

Сега пък Тухел фаворит....Тоя отбор никога няма да бъде управляван с идеята за три години напред. Тухел направи един читав сезон с Борусия, втория се изпокара със всички...След това взе две фермерски титли със ПСЖ, изпокара се със всички...В Челси вкара малко позитивна емоция, взе една ШЛ...... и се изпокара със всички. Между другото профука и половин милиард евраци...В Байерн ги домъкна до една титла, дето беше на дузпа от това да я изгубят, а този сезон счупи глупомера. Състава им се състари, половината играчи са скарани с треньора, 10 кръга преди края баварците вече бяха хвърлили бялата кърпа, а за да успокоят феновете ръководството рано рано обявиха че Тухел приключва лятото. Стила няма да го коментирам-със Щутгарт и Реал се беше затворил като една позната холандска мишка и чакаше късмета да му помогне...Единствения млад треньор, който сме назначили през последните 12 години, бе Оле. Ама е трудно да кажеш, че е бил обещаващ треньор, след като на 45 години най-големият съперник му беше жълтите четки от Бодьо Глимт... Големите отбори, които лятото ще си търсят нов треньор, се борят за Де Дзерби, Мота, Чаби Алонсо...Ние спорим сами със себе си за Гарет Саутгейт и Томас Тухел и съпровождащия го "Синдром на втория сезон". Добри дългосрочни перспективи...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 10 май 2024 11:26

Аз го харесвам Тухел и смятам, че е в пъти по-подходящ от британските ментаци Саутгейт и Потър.
Шаби Алонсо няма как да го вземем. Честно казано след Леверкузен го виждам единствено в Реал !
Де Дзерби - нямам особено положително мнение. Тази година Брайтън са тотал щета.
Мота - нямам мнение, не съм го следил

Тен Хаг: Райс щеше да пасне при нас, но съм доволен с Маунт


Тоя не спира :o
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7195
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 12 май 2024 15:21

Днес ще излизаме ли с юношите :P
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта