Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Astronomer
Мнения: 481
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 22 апр 2024 15:04

Не знам за треньора, но и играчите са за голям бой! Да получаваш такива заплата, да се биеш в гърдите какъв си огромен футболен исполин, каква звезда си и как заслужаваш да бъдеш третиран като звезда и да позволиш второразряден отбор от средата на таблицата да те обърне при положение, че водиш с 3 гола... Значи, до такава степен да СПРЕШ да играеш, че да ти наваксат 3 гола, а за 1 см. да ти вкарат и четвърти гол... Това не мисля, че е треньорско наставление.

Съжалявам, момчета, знам че обвинявате тренера, ама не е само той! С такива бездушници на терена, КОЙТО и треньор да е, все е щета. Огромната част от състава бяха наследени играчи. Няма, просто това са играчи от не знам и аз колко треньора сбрани от кол и въже. Ето, Антони не стартира вчера, Ериксен също. Така де, играха понеже няма кой друг. Вижте ни резервната скамейка. Лекарският ни щаб не е за уволнение, а за СЪД направо!

Рашфорд е незаменим: каквото и да прави, той е ВСЕ на терена! Значи играем с човек по-малко в нападение. НЯма треньор, който да може да го закотви или продаде! Обратното, НОВИ и ПОДОБРЕНИ договори му се дават. Антони прави някакви предизвикателни жестове към пичовете от Ковънтри... ГЕРОЙ! ***** тотална! Когато и той играе, ставаме с двама по-малко! Каземиро вече е бита карта! Уан Бисака не знае къде се намира. Онана е 50/50 в последно време. Но САМО в последно време. Въпреки всичко е неприемливо да ти вкарват редовно по 2, та да не кажа и 3+ гола във всеки мач.

Единствените, които могат да се отличат, са МакТоминей, Далот, Гарначо, Майноо, Магуайър, в някаква степен Хойлунд (но тук не знаем, понеже никой не играе с него). Това са хората! Всичко друго е за почистване и, бъдете сигурни, КОЙТО и треньор да дойде, ще се представя като Тен Хаг със сегашните копелдаци. Помислете за вашият най-предпочитан треньор за Юнайтед: ЩЕ СЕ ПРОВАЛИ! Анчелоти, Зидан, Пеп, Конте, Почетино... който се сетите! ТРеньорът има вина, да! Не може да няма никаква вина! Но в нашият конкретен случай, най-голяма вина имат играчите, които имат такива договори, че си знаят че са бетонирани и не им дреме за отбора! Това е цялата работа! С такива играчи, обречени сме.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 22 апр 2024 16:08

На 50 % съм съгласен с теб ! В подкрепа на твоите думи е изказването на Моу от днес - "В този Юнайтед все още има 5,6 играчи, които исках да махна и Аз"
Да кажем, че играчите са лигльовци - Това е ОК ! Всичките са за гонене.
Но това по никакъв начин не го оневинява ! Неговите "протежета" са същите бездарници !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 481
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 23 апр 2024 10:15

Ами вчера имаше 5 играча, които са му наследство (може би Моу за тях говори!?). Двама са от школата и се представят добре: Майноо и Гарначо. Хойлунд е изолиран сам в нападение, няма какво да направи момчето. Всичките му голове са си негови, без асистенция. Какво е виновен той!?

И остават Онана и Каземиро от състава. Какво да ти кажа...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43918
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот rhaegar » 23 апр 2024 10:39

Малко преувеличава Жозе с това изказване, според мен са не повече от двама, Марсиал и Шоу. Дало и Линдельоф той си ги доведе и си ги харесва, Рашфорд по негово време си беше ок.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 24 апр 2024 18:32

Маласия е заприличал на бодибилдър, ама поне е жив... Бях почнал да се съмнявам :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 апр 2024 20:30

Малките са били Сити на финала на купата на лигата. Като цяло доста читави играчи имаме там-Уитли, Хари Амас, Флечър джуниър, Мантато. Коби не би трябвало да е изключение, а да е правилото. Освен това спекулациите около Саутгейт замряха и все по-усилено ни свързват с млади нахъсани треньори тип Де Дзерби, Аморим и Мота.
Гледа хагенизатора се е наел да води война с медиите. Те не били оценявали кви невероятни успехи имаме под негово ръководство....Пак ще повторя-тотален идиот.....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 24 апр 2024 22:38

Цирка продължава... И пасаджията напомни за себе се! Играем нещо като НИЩО!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 апр 2024 23:16

Пак ще повторя-редно е новото ръководство да демонстрират уважение към феновете и да уволнят нахакания тъпак.... Това трябваше даже преди 5 месеца да се е състояло. Оттогава имаме сигурно 15 мача на Олд Трафорд, на които феновете идват да гледат "шедьоврите" на на тенхагус микелс...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34799
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 25 апр 2024 07:59

Поредният нулев сезон отмина, да не кажа и най-слабият след Фъргюсън. С лекотата на допускане на голове от Ковънтри и Шефилд, нищо съществено няма да се случи на финала за ФА Къп.
Толкова играчи са за смяна, че и 3 лета няма да ни стигнат. Чакаме по-добри дни някога.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 25 апр 2024 08:36

И аз съм на мнение, че трябва страшна чистка. Но пък ако дойде някой наистина качествен треньор който да ги научи да играт футбол токувиж пък някой влезнат в пътя! Но като цяло отбора ни е застаряващ и трябва да се почне от нулата.
А като чета поредното малоумно изказване от лалето и ми се повръща. Не знам какви позитиви намира след почти всеки мач:@ Като че ли вече и той знае, че си заминава!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта