Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 18 мар 2024 13:23

Да. Бая сме ги ранили ! Не са очаквали да загубят и сега боли.
За мен категорично надиграхме Ливърпул в този мач.
Особено през първите 30 минути - не знаеха къде се намират и се отърваха.
Ако тогава бяхме дръпнали с два или три гола, мача приключваше.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 477
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 18 мар 2024 13:39

Да! Надиграхме ги, смените на Тен Хаг проработиха, имаше хъс и желание, показаха се и умения и отборен дух. Няма късмет тук! Има добре изигран мач. Лошото е, че няма да задържим това нещо! Още в следващият мач сме същата дупка.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 19 мар 2024 17:29

Мейно май е получил първата си повиквателна за мъжкия отбор на Англия.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 19 мар 2024 17:47

Мислех, че е за U21 формацията, но явно е получил обаждане от Южната порта. Ценен опит дори само да тренира с останалите.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 19 мар 2024 20:25

За мен е грешка. С какво точно ще му помогне опитът в трите лъва? Не стига, че трябва с тен Хаг да работи, ами сега и със Саутгейт.... Освен това помня първия сезон на Джак Уилшър, който стана и последният му сезон, защото Венгер и Капело му взеха здравето. Момчето трябва лятото хубаво да си почине, да поработи с новия треньор и да е на 100 процента за началото на следващия сезон. В момента всички журналя и медии са луднали по него, но аз съм на мнението на САФ-бих искал талантите ни да имат тишина, спокойствие и добри съветници около себе си, за да си развият таланта докрай. На лятото не му трябва да отнесе критиките на медиите за поредния провал на Саутгейт. Летоска трябва да му вземем читав партньор в центъра и да му определим роля в центъра на терена- бокс-ту бокс, дефанзивен халф, реджиста или каквото и да е.
Последната седмица силно се спекулира, че Сър Джим държи Саутгейт да ни поеме от лятото...Принципно Инеос заслужават няколко години картбланш да видим какво работят, но от тая новина отидох да повърна в банята.... След Тен Хаг, за който бях уверен че е the right man for the job, не смея вече да се доверя на инстиктите си за треньор, но....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 20 мар 2024 22:30

Каземиро е имал зелена светлина от нашия медицински щаб за мача с Ливърпул, но той е чувствал някакви болки, взел второ мнение и са му открили малък проблем, който е можел да доведе до сериозна контузия. Звучи малко нереално и не знам дали е партенка, но предвид многото контузии през сезона звучи достоверно.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 23 мар 2024 22:58

Мейно с дебют за Англия срещу Бразилия, показа и хубави неща за разлика от Рашфорд, който о*ра всичко възможно.
Нашите скаути не могат ли да намерят един такъв като Ендрик по бразилските терени, тоя ще стане брутален футболист.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 24 мар 2024 08:20

Направо да го вземат от Палмейрас! Реал сумати играчи така прилапа последните години,Барселона и те започнаха по тази схема! Редно е и ние да направим нещо умно,а не да сме балъците на Европа в трансферите!

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CSKA69 » 24 мар 2024 08:52

Ендрик е вече играч на Реал Мадрид ;) Как Татко Карло ще ги съчетава Родриго, Винисиус, Мбапе и Ендрик от лятото, само той си знае :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 мар 2024 10:41

Депресиращото е, че Реал ще имат в атака за 120-130 милиона евро общо Вини, Родриго, Мбапе и Ендрик....Ние дадохме повече за Антъни и Амад, дето едвам записват минути при нас.
Но спокойно-Гарет е стегнал багажа и след Европейското ще идва да ни спасява. И е набелязал няколко английски дръвчета да ни вдигнат нивото отпред. Срещу скромната сума от около 250 милиона взимаме Конър Галахър, Айвън Тони и Дрюзбъри Хол и тръгваме нагоре....След вчерашния мач се убедих, че ако верно Сър Джим предложи на тоя мишок да ни стане главен треньор е редно феновете пак да щурмуват стадиона....Има стила на Биг Сам и сърцето на зайче....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 21 госта