Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 39000
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 11 фев 2024 21:26

С Мартинес и здрав Шоу нямаше да имаме такива главоболия в този мач, но показаха вяра и характер и победиха. ЛИНДЕЛЬОФ е способен да провали всеки мач, където и да играе, та затова вила атакуваха само през него, а с жълтите картони на Каземиро и мейну, беше голям риск да влезнат здраво в някое единоборство. Хойлунд почна да намира себе си, Гарначо можеше да реши мача и по-рано, но все нещо му куца в последния момент. Онана направи силен мач, може би най-стабилния откакто е дошъл, направи спасявания тип ДЕ Хея. Рашфорд разочарова, но това не е изненада. Да ни чакат Лутън, където мисля, ще ще стане пак резултатен мач и ще е интересен.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7235
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 12 фев 2024 09:51

С Шоу и Мартинез на терена наистина нещата изглеждат доста по-добре, но за съжаление и двамата не могат да изгираят повече от 3 поредни мача и най-вероятно отново ще сме на пазара за защитници и то може би 2 или 3. И то стабилни защитници, решения тип Евънс са несериозни.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7235
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 13 фев 2024 09:32

Дръпнали сме някакво момче от школата - Хари Амас, ляв бек. Четох, че има шанс да започне срещу Лутън. Като цяло отборът до 18 години мачка през този сезон (само 1 равен, всичко останало са победи) и сигурно е талант, да видим обаче дали е готов за мъжкия футбол.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 13 фев 2024 10:39

Аз не знам защо не дадохме шанс на Фернандес на бека (не говоря за Бруно, има един друг Фернандес).

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 695
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 13 фев 2024 17:50

Premier League confirm Sir Jim Ratcliffe’s acquisition of 25% of Manchester United has been approved following the completion of the Owners and Directors Test.

“The Premier League’s Owners’ Charter has also been signed”, as official statement confirmed this afternoon.

Man United’s new co-owner is officially confirmed.

Хайде вече и официално честито! Дано да е за добро!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1136
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 14 фев 2024 15:57

Дан Ашуърт от Нюкасъл е почти сигурен за футболен директор при нас :twisted: :twisted: :twisted: Резюмето никак не е лошо-три години в Брайтън, където е открил доста скрити диаманти на пазара, след което и две години в Нюкасъл и най-високата им позиция от 20 години.
Омар Берада от Сити за изпълнителен директор, Ашуърт за футболен....Сър Джим вече направи най-важното-промени хората на върха. И докара хора с успехи зад гърба си във футболните среди. Това е най-важното според мен. При настоящите правила и фенската ни маса по света клубът има достатъчно пари и няма нужда да идват чичко паричковци от Чукотка или от Чаршафска Арабия да ни прави релевантни. Има нужда от човек, който да поеме юздите и да ни насочи в правилната посока. Сега остава и още една промяна-на треньора. В Сити първо дойдоха Чики и Берада, след това Пеп просто беше последното, макар и голямо, парче в пъзела. Вече ще видим кое е последното парче от пъзела при нас. Аз лично бих простил мърсисайдските години на Чаби...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 14 фев 2024 22:15

Аз също харесвам Алонсо, ама мисля, че ще отиде при орките. Иначе освен него, бих взел и Фримпонг, тоя е уникално животно.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6223
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 15 фев 2024 07:53

Целите до края на сезона пред ЕТХ са топ 4 и ФА къп. При неизпълнение - 90 % изхвърча
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 695
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 15 фев 2024 08:17

Според мин и да влезем в топ 4 и да вземем ФА трябва да се смени треньора! Трябва ни такъв със стил на игра и развиване на такъв,защото просто някак си го караме на мускули в момента,че и през последната година време някъде! Тен Хаг не е лош треньор,но просто не е топ мениджър с който може да се постигат значими успехи в дългосрочен план! Идеалната раздяла с него би била купа и топ 4,за да се вземат добри футболисти които ще искат да играят при нас в ШЛ! С новото управление съм убеден,че бихме имали успехи ако това се случи.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34917
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 15 фев 2024 08:22

Топ 4 е хипер жалко да бъде цел на Юнайтед. Единствено битка за титлата и ШЛ са мерило за класа. Това нашето си е живуркане на командно дишане.
Всички мениджъри от 2013 насам се оказаха ниска топка.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта