Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 11 дек 2023 17:15

Mctominay: "It is the players responsibility. We know that as well. We have big characters in the dressing room. It is not like the other managers when it has been toxic at times. Players can get lost in translation, we just want to do well for the football club. It is as simple as that."
McTominay: "The boys are fully behind the manager, that's the be all and end all. We just want to do well for the football club and it is as simple as that."

Това е от пресконференцията преди мача с Байерн. При други мениджъри било токсично - предполагам това дава отговор защо някои са си пипали камбаните при Моуриньо, Оле и т.н. и са чакали следващия на който да отсекат главата. Сигурен съм, че и в момента има такива и това е изцяло по вина на ръководството, защото още с уволнението на Моуриньо дадоха твърде много власт на играчи, които не са допринесли с нищо за клуба.
Иначе аз също съм против уволнение на ЕТХ и то по средата на сезона - няма кой да дойде и ще стане същото като при Оле - Ливърпул ни биха 4-0 примерно при него, сменихме го и ни биха 5-0 с временния треньор (може и обратното да беше, не помня). Не очаквам нещо по-различно този сезон при подобен подход.
Другото което, много искам тази власт на играчите да бъде задушена, независимо от резултатите на мениджъра - ако изключим Мойс, ЕТХ е четвъртият ни мениджър, на който след обещаващ сезон нещо се случва и му режат главата (другите са ЛвГ, Моу, Оле). Та не очаквам нещо по-различно и при пети мениджър.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 11 дек 2023 22:07

man_utd_ написа::!:
MASTER_COOL написа:
Beloev написа:От Манчестър Юнайтед остана само името и историята!

ЕТХ, колко още срамни загуби ще запише , за да намери мъжество и достойнство да подаде оставка ?


И като попаде оставка, ще почнем да мачкаме ли? Не разбра ли твоята дебела глава, че с оставка на треньорите нищо няма да се промени? Ще вземем друг, ще направим добър сезон и следващия ще почнем пак да го уволняваме. То бива да си тъп, ама не вярах, че си чак толкова тъп.


Изказа се най-големия глупак и комплексар в форума ! Мишка безподобна !
Внимавай момченце, няма да те търпя изобщо. Ела на 4 очи да ми се правиш на мъж !!!
За какъв си се сметнал бе сопол ??!
Клавиатурен играч и най-вероятно безделник, който разчита на мама и тате !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 12 дек 2023 06:39

Много точно описание на себе си си написал

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 12 дек 2023 08:11

man_utd_ написа:Много точно описание на себе си си написал


Знам, че всички ти изневеряват и затова си толкова озлобен :lol:
Не е мой проблем, че снощи жена ти ме потърси :oops:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 670
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 12 дек 2023 23:20

Ако ще отпадаме(както изглежда за сега) дано да е 4 място,че да се натегнат само в първенството и евентуално ФА...

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 13 дек 2023 15:07

И аз съм доволен, че сме четвърти, в ЛЕ само щяхме да се излагаме още повече.
Много ни липсват адекватните решения в последната третина на терена, тоя сезон ще продължи да е супер ялов. Като добавим контузиите в защита и на моменти неадекватните намеси на Онана и положението става мамата си трака... :x Палим свещи уикенда срещу Ливърпул да не стане грозно, макар че свикнахме да ни сурвакат последните 2 години :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 670
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 13 дек 2023 16:11

Мен за неделя ме почнаха от сега няколко приятелчета лузъри :) И честно казано съм жестоко притеснен какво може да ни се случи точно от тея...
Иначе вече 10г слушаме как ще е успех топ 4 и ще се борим със зъби и нокти за него,нещо което беше немислимо преди и бе запазена марка на топчетата при Венгер всеки сезон!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 16 дек 2023 08:42

Какви са постиженията до момента на Ман Юнайтед, Сити, Ливърпул и Арсенал

Юнайтед: 11-1-12, 33:39
Сити: 16-5-4, 58:28
Ливърпул: 17-4-3, 58:24
Арсенал: 16-5-4, 52:23

Конвертирани в точки: 34 Vs 53, 55, 53

На колко точки бе/е способен Ман Юнайтед в мачовете, които не успя да спечели?
Отговор: 10 минимум(+34) 18(+34) максимум
Средно: 14(+34)

Извод: Не сме чак толкова далеч от грандовете, но заради глупостите на Тен Хаг губим доста от потенциала си!

Извод: Изоставаме с -20 точки средно от грандовете.
Извод: Изоставаме с - 23 гола средно от грандовете.
Извод: Допуснали сме + 14 гола средно повече от грандовете(но са около 10, понеже имаше и немалко дузпи срещу нас)

Както се вижда, вкараните голове са почти еквивалентни и на постигнатите точки!
Въпреки част от контузиите, вече над 3 месеца чакаме Рашфорд, Бруно, Расмус, Гарначо, Антони и Марсиал да бележат редовно.
Но наблюдаваме само и единствено проблясъци, докато при някои даже и това няма, което е крайно тревожно.
Като добавим контузените Маунт, Каземиро и Ериксен, както и Санчо, който на хартия също е част от отбора, мисля че се получава едно доста солидно ядро от можещи да вкарват/асистират за голове футболисти.
Даже ако добавя Амад, Пелистри и Ханибал - още по-богата става палитрата, въпреки че са с резервен статус.
И какво става обаче?
Да, голям кеф е да виждаме с какъв хъс бележи, но Скот Маткомини се явява голмайсторът на Ман Юнайтед към момента.
Няма лошо, но стига и останалите да са горе долу с по 4-5 гола средно до момента, а не шотландецът да има повече голове(6) от кажи-речи половината от изброените съвкупно.

Предписание:
Каквото и да се случи утре срещу Ливърпул(въпреки че по логика нещата отиват към загуба, главно заради неспособността на холандеца да селектира и мотивира на този етап), ние нямаме бъдеще повече с Тен Хаг начело, въпреки част от позитивите, които направи откакто дойде.
Вече не вярвам, че може да направи и чудо от пепелта както се казва, понеже имаше няколко момента в които трябваше да се случи, но той се провали.
Явно миналата година, където успя след СП да превключи и обърне в своя полза нещата, и това явно му беше максимумът.
Какво имаме сега?
Отпаднахме от два турнира, изоставаме значително от лидерите, похарчиха се много пари, пълни сме с контузии, липсва стил на игра, не вкарваме достатъчно голове, има вътрешно напрежение(колкото и да се отрича), липсва симбиоза между треньор-играчи.

Случайност или не, но уволненията на треньорите ни ставаха в любопитна синхронизация:
Мойс - след Байерн 1-3 и Евертън(в Ливърпул) 0-2
Моу - след загубата от Ливърпул 1-3
Оле - след загубата от Уотфорд 1-4 и преди това загубата от Ливърпул 0-5
Тен Хаг - уверено върви по тази нишка.
Борнемут, Байерн, Ливърпул?

Единствено победа на Анфилд може да го спаси, но с тези контузии и цялата минорна ситуация вероятността е малка.
Играчите и да се напънат на максимум, което и трябва да стане понеже са професионалисти, но истината е, че повечето вече не го искат, то си личи от езика на тялото им, поведението им и т.н.
Нали ако си хвърлят и спечелят, би означавало че той ще остане още време, и се получава своеобразен парадокс!
Не казвам, че е вид бойкот, а по-скоро разкъсване на нишките и позитивите между играчи-треньор, липса на доверие в методите, философията и т.н.
Никой не знае какво става на тренировките и каква е атмосферата там, но ако мачовете са някакъв индикатор, то работата очевидно не е никак добре.

Що се относя до селекцията и януарския трансферен прозорец, трябва да се случат следните неща.
Продажба/под наем: Дони, Варан, Марсиал и Санчо

Входящи:
- Партньор на Хари(Мартинез няма да го бъде като централен, много е рисков и дребен, това е истината колкото и да ни харесва неговия хъс, но във ВЛ трябват мощ и височина, ако не друго историята го показва).
- Солиден дефанзивен халф
- Нападател

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2008
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 16 дек 2023 12:34

Януари, на трансферният пазар нищо няма да се случи при нас. Най-много някоя тъпотия тип Вергхорст.
Имаме много играчи, които не играят. Не се борим за нищо този сезон. Да пуска Ханибал и компания да видим дали от там ще излезнат 1-2ма читави. Твърдо против съм нови попълнения на този етап. Точно коя зона трябва да подсилим? Къде има нужда от свежест? Разбирам да имаш читав нападател, който се мъчи сам отпред и да вземеш друг да се допълват. Както беше Рашфорд миналият сезон. Ама, в момента ситуацията е коренно различна. Не трябва да се взимат играчи сега и после да се чудим какво ще ги правим.

Утре падаме. Никой не го иска, но по-логичен изход от двубоя няма. ЕТХ сигурно ще бъде уволнен. За мен той носи огромна доза вина този сезон. Не мога да повярвам, че от позицията, която му е дадена няма лостове, с които да ги накара да играят футбол тия мекерета. Мениджмънта просто не работи по този начин. Каква е гаранцията, че като му оставим още 2 сезона и ще успее новата селекция от футболисти да ги мотивира? Честно казано, все тая ми е дали ще бъде уволнен или не. Защото уволнението му с нищо няма да подобри сезона. А в момента дори не се и сещам човек, който да дойде да обърне нещата.

Аз ще продължа да си повтарям моята теза - смяна на ръководството. Явно смяната на мениджъри не е достатъчна. Целият екип от некадърници трябва да бъде сменен. Не ме интересува дали Глейзърите ще останат, Джимита-Мимита ли ще идват, араби разни и кой ли не. Да сменят целият екип от неудачници, които се занимават със спортно-техническата част.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34824
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 16 дек 2023 13:57

Старите докери до един са тук
Кой ще вкара гола
На кого е ред

:lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта