Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34860
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 04 окт 2023 07:57

Не знам ама имаме възможно най-леката програма, но ни порят кат риби :lol:
Докерите, ако ни хванат и със седем човека ще ни бият :lol:
До сега в 10-годишната ни криза не бях виждал подобно нещо. По 2-3 гола ни думкат всеки мач без напрежение всякакви паляци.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6131
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 04 окт 2023 10:09

Трябва да приемем истината в очите. Да я преглътнем тежко и горчиво и да осъзнаем че сме пълни нещастници :lol:
Това е положението.

ЕТХ се закопа абсолютно сам, заради ТЕЖКИЯ СИ ИНАТ и ОЧЕВИДНИ ПРИСТРАСТИЯ, които пречат на отбора и го дърпат много надолу ! Отвратителен е като човек.
-Онана е трагедия от началото на сезона, но той продължава дървара да го налага. Турчина, кога ще получи шанс ?!
-Амрабат на бека е срам и позор ! Това е играч с качества за средата на терена. Като нямаш друг, пусни юноша който има опит и заложби да играе там !!!
- Всичко се прощава на Антъни, защото е любимец и най-вероятно семеен приятел. Треска дъщеря му !!!
- Санчо в немилост, Роналдо в немилост - защото си имат его и не търпят унижения и двойни стандарти !

ДА ! - Егото и двойните стандарти на този трудно поносим човек, ще му изядат главата.

Изхода от кризата : НОВИ СОБСТВЕНИЦИ, НОВА СТРУКТУРА ! НОВИ ХОРА ! ВСИЧКИ ВЪН !
Стига ремонти на бардака и смяна само на к.вите.

ВРЕМЕ Е !

ВСИЧКИ АУТ !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1444
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Black&White1926 » 04 окт 2023 11:26

На един от от Манчестър му казах че Тен Хаг скоро ще бъде уволнен вика не вярвам :lol: Намазаха му ските и на този следва поредното дежа вю :oops: Цирка продължава :lol: Всички ми говорят как не играем футбол от 10 години гледам само репортажи чак такъв мазохист не съм.
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 04 окт 2023 11:52

Ами... това е! По-зле от това не сме били досега. Да продължаваме така, за да може наистина тъпите Глейзър да се махат. Започвам да си мисля, че играчите и треньора именно тях бойкотират с тази игра, за да може отбора да бъде продаден и да потръгне с новите собственици. Друго обяснение за тази трагикомедия на терена, аз лично нямам! Тен Хаг до към месец е пътник. Изтърва съблекалнята, изтърва всичко. Жалко! Да връщаме Оле, той успяваше да окомплектова тази пасмина по някакъв начин, че и финали и полуфинали игра с тях всеки сезон.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6131
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 04 окт 2023 11:58

С моя болен мозък и аз се замислих, че може да е бойкот. Ако е така - шапка им свалям :oops: страхотни артисти
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 04 окт 2023 12:53

Значи сме два болни мозъка :) Наистина, друго обяснение нямам. Или бойкотират треньора, или собствениците или просто и двамата. Но по-скоро е треньора понеже и преди са го правили. Като им се види някой неудобен и започват тъпотиите. Така направиха с Моу, така и с Оле, така и с Рангник, сега и с Тен Хаг. Чувстват се защитени от ръководството понеже са "звезди", знаят че са предпазени и те колят и бесят. Ако Тен Хаг е започнал да им бие шамарите, да ги критикува и пр., започват да се защитават с бойкоти и да го уволняват.

Това за мен е цялата причина. Иначе няма как да си обясни човек как подобрен от миналия сезон състав е в такова състояние.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6131
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 04 окт 2023 12:56

Astronomer написа: Иначе няма как да си обясни човек как подобрен от миналия сезон състав е в такова състояние.


Изобщо не съм съгласен, че е подобрен :oops: :lol:
Онана <<< Де Хея
Маунт<<<Фред

Истината е, че с Онана всеки удар по посока на вратата е гол на 90 %
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5164
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот ogrizko » 04 окт 2023 13:08

Онана не е вратар, а полеви играч... няма смисъл да го сравнявате с Де Хеа :lol: :lol: нали затова беше взет - заради играта си с крака..... във всичко останало е просто жесток - ляга и топката го прехвърля.... плонжира ама на място - само си разперва ръцете ...излизанията са му направо невероятни :lol: :lol: Тен Хаг сам се закопа с тоя полеви играч дето взе вместо вратар :P честито му уволнение!
Изображение

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 04 окт 2023 13:18

За Маунт и Фред, не съм много съгласен. Вчера Маунт направи много добър мач. Вече имаме и читав нападател, който бива изолиран напред и скучае. Маунт се вписва и той добре, но с този бойкот или там каквото е, може и той да изглежда зле. Имаме и Амрабат. За Онана съм съгласен: голяма рибка е.

Хубаво, имаме контузии. Но това не обяснява как така Бруно, Рашфорд, Каземиро, Лича (преди да се контузи), Варан да са толкова зле. А те като са зле, всички са зле. Това е половин отбор. Просто мирише на бойкот. Искат да им се назначи някоя амеба, която да могат да си я манипулират както поискат и който треньор да ги слуша.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 04 окт 2023 19:08

Онана не започва особено добре кариерата си в Ман Юнайтед, но до голяма степен тактиката и индивидуалните грешки особено на хората в защита и средната линия увеличават напрежението пред нашата врата.
Иначе грешките които камерунецът допусна са факт, за тях сам си носи отговорността!

Що се отнася до някои сравнения - в първите 10 мача миналата година ситуацията в статистически план беше горе долу същата.
Разликата главно - че играта в защита малко беше по-адекватна, както и донякъде във фаза атака.
2022-2023 6-0-4 16:17
2023-2024 4-0-6 15:18


Що се отнася до ситуацията в Шампионската лига:
С тази игра реално нямаме място в елиминациите.
Така или иначе остават 4 мача в които да променим съдбата си!
Като цяло е важно Байерн да шетат наред и да оставят другите да се оправяме помежду си.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта