Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 01 юни 2023 13:23

Ванката пак е прекалил с белото :D

Неймар последно играеше силно в Барселона. Последните години освен да се прави на контузен и да празнува с роднините си по цели седмици, за друго не става.
Маунт с 1 година от договора му искат 60 млн. Кейн в същата ситуация трябва да е 200 :D
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 01 юни 2023 13:26

MASTER_COOL написа:
Astronomer написа:За мен по-притеснителното е: Неймар при нас!

Запомни тези думи :)
Аз не вярвам да дойде, но ако дойде в комплект с Кейн - ШАМПИОНИ ;)

Маунт няма да е толкова лош за алтернатива на Бруно ! Просто няма как да издържи капитана с по 70-80 мача на сезон !

А не, аз не говоря чак толкова за футболните му умения. И аз мисля, че ПО ПРИНЦИП би бил добро попълнение. На хартия! Но нали се сещаш, че пропусна последната третина на сезона заради операция на глезена!? Дали ще е добра идея да платим луди пари за играч на 31 години, който не знаем дали се е възстановил читавата след подобна сериозна контузия (и вече предразположен към нова такава контузия), никога играл във ВЛ и не знаем дали ще се напасне!?

Хм, не че нещо, ама малко предпочитам да съсредоточим внимание и пари в по-добра опция. Хайде, Кейн поне е доказан във ВЛ и го знаем, че не се контузва, ама с Неймар ще е поредният фарс. Нещо като с Кавани и Фалкао я виждам ситуацията.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 01 юни 2023 13:46

MuFc1878 написа:Ванката пак е прекалил с белото :D


Отдавна не пия протеини :D:D:D
Натурален фитнес само, в двора като теб ;)

Неймар преди контузията направи фурор този сезон и беше с една от най-високите средни оценки сред всички в Европа.
Като качества е ТОП ТОП играч и няколко класи над дърводелците от Англия ;)
Неймар - Кейн - Рашфорд/Гарначо и секса започва :)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 01 юни 2023 14:05

Бензема ако напусне Реал, Кейн за мен е сигурен за Реал. Иначе Тотнъм ще ни сурвакат поне едни 120 млн за него, никакъв шанс да го пуснат лесно при нас независимо, че влиза в последната година от договора си.
Неймар играе на позицията на Рашфорд и Гарначо. Според мен вземем ли го, директно Рашфорд става централен нападател и евентуално при контузия на някое от крилата ще играе отляво. Но иначе никакъв шанс да вземем и Кейн, и Неймар. Мен ако питате никакъв шанс да вземем който и да е от двамата.
Най-важните трансфери това лято са по високите етажи - тия цървули глейзърите докато не ни продадат няма да вземем никой.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот kingofpop » 01 юни 2023 15:01

MuFc1878 написа:Ванката пак е прекалил с белото :D

Неймар последно играеше силно в Барселона. Последните години освен да се прави на контузен и да празнува с роднините си по цели седмици, за друго не става.
Маунт с 1 година от договора му искат 60 млн. Кейн в същата ситуация трябва да е 200 :D


Неймар и на куц крак ще е по-добър и полезен отколкото Антъни, Вегхорст, Санчо, Мартиал и подобни ментета. Дргу е въпросът дали има истина в тея спекулации :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 01 юни 2023 15:11

MASTER_COOL написа:
MuFc1878 написа:Ванката пак е прекалил с белото :D


Неймар преди контузията направи фурор

Отново се уповаваш на миналото! Малко като с Роналдо. Така и не се научихме от миналото: Швайни, Фалкао, Кавани. Ако Неймар нямаше контузия и беше завършил сезона във формата отпреди контузията, добре! Сексът започва, определено! Уви, не знаем! Ще вземем играч за луди пари, който не е играл футбол на никакво ниво от (ще бъде в началото на сезона) половин година!!!!! ШЕСТ МЕСЕЦА! Прекалено сериозна е контузията, не го знаем как ще се възстанови, дали изобщо ще се възстанови, дали ще се напасне в Англия на 31 години! И отново, вече е предразположен към чести контузии на същото място.

Е съжалявам, но (предполагам ще бъдат минимум) 70-80 млн. за Неймар е абсурдно! Хеле пък три месеца да правим поредните трансферни циркове! Да ги насочваме към Осимен, Кейн, Мартинез, май четох и нещо за Влахович. Не за контузения и непредвидим Неймар.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 01 юни 2023 15:29

Говори си не ми пречиш ! Винаги ще ти давам пример с Каземиро и Ериксен ;)
Неймар е задължителен, ако искаме да постигнем нещо значимо

Осимен е надут балон и скоро ще се спука
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 473
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 01 юни 2023 16:43

MASTER_COOL написа:Говори си не ми пречиш ! Винаги ще ти давам пример с Каземиро и Ериксен ;)
Неймар е задължителен, ако искаме да постигнем нещо значимо

Осимен е надут балон и скоро ще се спука

Как знаех, че ще пишеш за Ериксен :) Какво да ти кажа: човекът имаше медицинско състояние, но поне се възстанови и записа половин сезон, отново във ВЛ. Хубаво, в средняк, но все пак. Голче, асистенцийки. ДОйде здрав при нас и като свободен трансфер. Само можехме да спечелим и... спечелихме. МАкар че се виждаше доста често, че поиздишаше към средата на вторите полувремена, но все пак.

Каземиро: да, бях скептичен за него, но отново: идва от топ-отбор и здрав като кон!

Неймар: не играл половин година заради супер тежка контузия и операция за феноменални пари. Общо взето връщането му в познатата му форма е 50/50, но рискува ли ни се!? Ако е в старата си форма, супер! Ако не е, пукаме балона тотално и отново едни пръснати пари за трансфер и баснословна заплата.

Как да ги сравни човек тези трансфери!? Аз поне, не мога :)

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1440
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Black&White1926 » 02 юни 2023 10:30

Неймар ще дойде ако ни вземат арабите едва ли ще платим кой знае какви пари за трансфер евентуално заплатата само. И задължително клауза за контузии :D Много голям минус е и че е малко лигав и не знам как ще се оправя Тен Хаг със него.
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
hellsgate
Мнения: 91
Регистриран на: 15 апр 2011 20:29
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот hellsgate » 03 юни 2023 03:48

Аз пък откъм привличане на нови играчи клоня изцяло към друга посока. Един Осимен в атака би бил доста полезен ако не станат нещата с Хари Кейн, а в средата Де Йонг е точния човек. Маунт за мен няма да пасне на Юнайтед.
You know how good you are, you know the jersey you're wearing, you know what it means to everyone here and don't ever let yourself down. The expectation is always there.
- Sir Alex Ferguson


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта