ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 16:00ч

Мнениеот vasilnv » 07 авг 2022 16:40

Тия пак ще ни пишат 4-ка, заеби...
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 648
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 16:00ч

Мнениеот Beloev » 07 авг 2022 16:47

Докъто имаме на терена играчи като Рашфорд,Фред,Далот и главун никога няма да отлепим. Аз освен пълен хаос в отбора сега,друго не виждам!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 16:00ч

Мнениеот tevez » 07 авг 2022 22:52

Старата песен на нов глас.
Тотални неадекватници Рашфорд, Фред, Мактомини, Магуайър, Дало.
Брайтън започват атаките за головете си от собственото наказателно поле, с подавания излизат на голава ситуация, като в най-добрия период на Барселона. Такива отбори на Олда само с име и домакинство трябва да се бият, не говорим дори за тактика. Отбор, на който нападател е Уелбек, да ти водят 0-2 близо един час и да отговориш със супер смешен нелеп автогол. Пародия!
Няма оправия.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 08 авг 2022 15:18

Този сезон го писах преходен още когато назначихме Рангник.
Обаче не очаквах пичовете да се опитат да ме откажат рано-рано да гледам мачовете.

Никога не съм критикувал изключително остро аматьорските отигравания на някои играчи, макар да се дразня като всеки друг фен. Но винаги съм бил безкомпромисен към липсата на хъс, борбеност и агресия в играчите. Това се видя и вчера. Все едно нямат желание, не движат топката бързо, не затварят противника бързо, губят единоборства, не контролират темпото на игра. Изглеждат, така все едно не искат победата, не им пука, а когато се сетят, че нещо все пак трябва да се направи и че реално са на работа тия пичове и трябва да покажат нещо, противниците са вкарали някакви елементарни голове, набрали са самочувствие и увереност и вече е трудно да се направи каквото и да е.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 1-2

Мнениеот vasilnv » 08 авг 2022 16:01

Всъщност Рашфорд ако си беше вкарал положението сам срещу вратаря можеше и да се развие по съвсем различен начин мача, понеже ми се стори, че в тази ситуация нямаше засада на Роналдо.
Иначе Фред и Мактомини бяха скандални, но то това не е новина вече. Бих казал и че хората, които играха в лявата зона на атаката също бяха доста зле първото полувреме - визирам Шоу, Бруно и Рашфорд.
Проблемът е, че почват и някакви панически покупки май - за последните 24 часа вече ни свързват с Арнаутович и Рабио, като за последния нещата изглеждат сериозни, а за Арнаутович сме отправили оферта от 9 милиона, която ни е била отказана.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Astronomer
Мнения: 466
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Брайтън | 07.08 | 1-2

Мнениеот Astronomer » 08 авг 2022 17:10

Мислех си, че ще поиграят първите няколко мача. Да покажат, че са доволни от треньора, че е имало защо да бойкотират треньорите преди тях. Че всъщност са добри играчи и професионалисти, които просто са били в ръцете на некадърни треньори. Уви, не! Просто са си некадърни и това е. И тук не виня треньора. Няма никакви вина. Но според мен просто трябва да махнем абсолютно всички играчи без Де Хеа, които са били в Юнайтед до миналия сезон и да ги заменим с други. ТОГАВА, може би ще имаме някакъв прогрес.

Но и преди съм ви го казвал: при Оле бяхме най-добре. По някакъв начин ги стягаше да играят, че и завършвахме в топ 4. Но с идването на РОналдо вече станаха прекалено много спецовете в съблекалнята и му отрязаха главата. Дано Тен Хаг не е поредният.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта