Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 06 апр 2022 11:36

Това е така, но проблемът на Моуриньо беше, че го правеше публично. Това също не мисля, че трябва да става. Като не си доволен от играч, не го пускай и му кажи какво става в съблекалнята, а не пред журналистите. Както Рангник го прави.

С такива си действия, определено ми харесва много. Дано изчисти лекетата от отбора.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 06 апр 2022 15:23

Тук съм напълно съгласен. МОУ е скандалджия, дори циркаджия. Рангник е като хирург. Дано премахне целия тумор. Убеден съм, че в новата му роля ще мачка здраво
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 06 апр 2022 22:04

Някакви хора от ESPN днес са излезли с информация, че Тен Хаг ще е новият ни мениджър. И като цяло явно са някакви надеждни, защото доста други медии гръмнаха с тази новина. Липсва само едно HERE WE GO от Романо, за да сме на 100%
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 07 апр 2022 09:30

Всички (легенди, голяма част от играчите, собственици) са били за Почетино, обаче новите силни хора са послушали Рангник ! Много мъдро, дано наистина е така.
Тия лекенца които не са искали Хааг, моментално вън. Пише се, че са свободни да си търсят нови клубове.
ЕВАЛААА, ама такава хранилка няма да намерите никъде Мършички
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34825
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 07 апр 2022 09:48

Поредно доказателство, че царуването на Солскяер беше пагубно. Да си толкова добър авер с играчите и да им позволяваш да си правят каквото искат води до това. Много информация излезе, че им е позволявал по всяко време да не тренират или да не са в групата за мача пореди лошо настроение, годишнини и рожденни дни. Дойде Ралф и им разкри всички схеми. Всеки мач публично доказва на фенове и собтвеници що за кирлива стока са. Те и затова го мразят. Не ги тропа по медиите, а на терена ги изобличава.

Минимум 10 човека след 30.06 не трябва да са в Юнайтед! Иначе същият провал чака и Тен Хааг.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 07 апр 2022 10:20

Щом Рууни ти говори, че отборът трябвало да се гради покрай Лингардиньо, прави сметка за какво става дума... Точно тоя трябва първи да излети и все още не ми го побира главата какво прави при нас. Не сме искали да го продадем, за да не сме подсилили конкуренцията. Ебати тъпизма!

Като гледам състава ни, в края на сезона трябва да излетят: Хийтън, Грант, Магуайър, Байи, Легендата Джоунс, Телеш, Далот, Матич, Погбицата, Лингард, Мата, Рашко, Грийнууд, Марсиал, Кавани.

Остават: Де Хеа, Хендерсън, Шоу, УАБ, (според мен тези двамата при правилният треньор и схема на игра ще се възродят), Варан, Линдельоф, Фред, МакТоминей, Бруно, Санчо, Еланга, Роналдо.

Би било хубаво, ама надали.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7196
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 07 апр 2022 12:04

И Романо излезе с информацията, че Тен Хаг е основният кандидат вече. Текат разговори между него и клуба относно летен бюджет, трансфери, структурата на клуба и така нататък. Имал е предложения и от други клубове, но Юнайтед винаги му е бил приоритет и Аякс ще получат 2 милиона, ако решим да го вземем.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 07 апр 2022 12:09

Рубен Невеш бил цел номер 1 за укрепване на дефанзивната част от средната линия
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34825
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 07 апр 2022 12:56

Невеш ми е мокра мечта от бая време. Много играе това момче. С Фред и Скот ще държат здраво центъра. Иначе бих краднал Канте от Челси, ако закъсат :D Говори се за два халфа, крило и нападател.

Мен повече ме вълнува чистката. Оттам се почва.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 07 апр 2022 13:13

Предпочитам Невеш пред поредният английски надценен каруцар Деклан Райс !!!
Чистката е най-важна....Искам да е тотална...

Аз бих оставил само Де Хеа, Хендерсън, Дало, Телеш, Варан, Линдельоф, Скот, Фред, Бруно, Санчо, Еланга и Роналдо
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта