Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 15 май 2021 12:54

Пичове, съжалявам за офтопика, но по кои канали обикновено дават мачовете от Европейското в България? Ако имам БНТ1, БНТ2, БНТ3 и Нова Спорт ще ми осигури ли гледане на всякакви мачове?

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 660
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 15 май 2021 15:24

Доколкото знам БНТ ще излъчва почти всички мачове от европейското. Най-вероятно само те ще предават в БГ във всичките им канали!

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот jelew73 » 16 май 2021 02:12

SkyQuest написа:Пичове, съжалявам за офтопика, но по кои канали обикновено дават мачовете от Европейското в България? Ако имам БНТ1, БНТ2, БНТ3 и Нова Спорт ще ми осигури ли гледане на всякакви мачове?

27 мача ще дават бнт 1 и 3, останалите по нова и диема спорт 2.откриване,полуфинали и финал и по двете групировки ;)


Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 17 май 2021 10:47

Докато нашите примадони се пазят някой да не ги оскубе, пичовете от Испания натегат здраво Виляреал 4-0 Севиля 8-) Така се поддържаш в оптимална форма за големия мач.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 17 май 2021 11:00

А то пък сега имало и разногласия между Оле и ръководството. Оле иска Погба да остане, ръководството не иска да подгъва крак и да му изпълнява финансовите изисквания за ОЩЕ по-висока заплата!

Да ви кажа ли, в случая подкрепям ръководството. На база какво Погба започна да иска 400к на седмица??? Това е увеличение с 110к паунда на седмица. С какво ги е заслужил тези пари? Той дори и 290к не заслужава, па какво ли остава за 400.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 18 май 2021 09:57

И аз четох, че Погба искал 400 бимбирика всяка седмица. Нали точно за това продадохме Санчез, ще е потресаващо да повторим същата грешка :x

[offtopic]Това с диемаджиите са много лоши новини за Еврото. Ще се нагушат с пари от абонаменти :x[/offtopic]
Кейн иска да лефти Тотнъм и май има желание да остане в Англия. Веднага го свързаха с нас, Челси, Ливърпул и Сити. :shock:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 18 май 2021 10:22

Много важно лято, ако искаме да надградим на двете поредни класирания в топ 4. Бих казал, че ни трябват 4 класни попълнения. Нападател, дясно крило, десен бек и бранител. Бисака има нужда от конкуренция, а Харито нов партньор. С Матрака и Байи нищо не става. Махане и на много мъртва гора - Лингард, Мата, Джеймс, Погба и Марсиал.
И с наемите не се справяме добре - Дало и Перейра се връщат. Ако пак се случи трансферно фиаско, очаквам много лош сезон. Никакъв шанс за Кейн на този етап. Чета, че Санчо отива в Челси или Ливърпул.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 18 май 2021 11:08

За Погба наистина ще е потресаващо ако се съгласим на условията му. Конкретно в този момент, треньорът трябва и той сам да осъзнае, че Погба НЕ ЗАСЛУЖАВА тези пари и че не трябва да играе при нас. Много добре трябва да осъзнае, че такава безумна заплата би означава орязването на трансфери и нови попълнения, класни попълнения. Разбирам Погба да беше звяр, добре! Но не е! Така че Оле да не се инати много и да си отвори очите.

Иначе аз пък четох, че Санчо искал при нас. Парлама е сигурно, но все пак. Слухове всякакви. До края на Европейското не виждам никакво движение по трансферния пазар, но трябва да взимаме играчи, да. За тази цел, трябва да се отървем от доста плява. Няма как само да трупаме и държим некадърници като по Ван Гаалово и Моуриньово време и да искаме ОЩЕ повече играчи да взимаме.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 18 май 2021 11:26

MuFc1878 написа:Много важно лято, ако искаме да надградим на двете поредни класирания в топ 4. Бих казал, че ни трябват 4 класни попълнения. Нападател, дясно крило, десен бек и бранител. Бисака има нужда от конкуренция, а Харито нов партньор. С Матрака и Байи нищо не става. Махане и на много мъртва гора - Лингард, Мата, Джеймс, Погба и Марсиал.
И с наемите не се справяме добре - Дало и Перейра се връщат. Ако пак се случи трансферно фиаско, очаквам много лош сезон. Никакъв шанс за Кейн на този етап. Чета, че Санчо отива в Челси или Ливърпул.


Далот си е конкуренция на Бисака. Критикувал съм го за липсата на продуктивност в атака, но с два гола и четири асистенции този сезон копче на мога да му кажа. На Бисака проблемът е, че този сезон концентрацията в защита много падна. Проспива някои положения.
За мен задължително трябва дясно крило. Писна ми там да сме тоталщета. Мейсън почна да разцъква там, ама ние естествено в повечето случаи пускаме там Рашито, дето не знае къде се намира като е отдясно. Отляво поне демонстрира някаква креативност и дрибъл, отдясно има две читави центрирания към Кавани за цял сезон и това е. След това приоритет е централен защитник, защото след Магуайър е плачевно положението. Линдельоф е бавен и слаб във въздуха, Байи е безразсъден и тая топка я подава като горещ картоф, а Туанзебе доста ме разочарова в мачовете в които игра. След това е централен нападател, като за мен Халанд предпочитам да не го взимаме, че оня дебелия агент с многото претенции ще се пръсне с кинти и лигавщина. И то трябва да вземем централен нападател в пълния смисъл на думата, не тъп дрибльор тип Марсиал. Ако има шанс да вземем Кейн за под 100 милиона за мен трябва да натиснем. Роналдо явно ще си изкара целия договор с Юве, така че Кейн за под 100 милиона ще е удар. И за мен следващия приоритет е центъра-Скот е тоталщета, Матич е бавен, Фред може да играе максимум поддържаща роля. Гарнър ми се иска да видя да играе следващия сезон, ама като знам Оле цял сезон ще повтаря колко много му вярва и накрая ще го пусне за 5 минути в някой решен мач за купа. Трябва да задържим Погба и да продадем Дони. Погба се вижда, че като е надъхан и играе сериозно. Дони явно няма да спечели доверието на треньора, така че най-добре да минимизираме загубите и да го шитнем някъде за 30 милиона. Лингардиньо, Туанзебе, Филката(ако може), Мата, Марсиал са за продаване.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта