Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: SkArY_9, MuFc1878, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 17 май 2019 13:38

Tiberius написа:
Офтопик:
Е, аз не казвам, че няма логика в твърденията ти, а това, което имам предвид е, че не всички негри са прости и необразовани. При тях така е заложено чисто генетично е заложено да са физически по-здрави от белите, но пък не притежават интелектуално ниво на белите.

Офтопик:
Да, да, не казвам че всички са прости, но просто че са по-низши същества от белия човек, както сам казваш :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 17 май 2019 18:00

Tiberius написа:
Офтопик:
Мартин Лутър Кинг, Нелсон Мандела, Бен Карсън, Нийл деГрас Тайсън и др. А за мен най-великият атлет е Майкъл Джордън.

Колкото до Погба... надявам се Юнайтед да са си поправили факса. Този път може да получат нещо уелско в замяна.

Точно Мартин Лутър и онзи, който разтури ЮАР и превърна държавата в клоака :lol: Хайде Бен Карлсън е друго, те заради това сигурно го обвиняваха в расизъм срещу черните по време на президентската кампания :lol:

Естествено, че има изключения де, аз не съм толкова краен : ) Просто първите два примера са абсурдни! И между другото, аз не се концентрирах върху цвета, а върху това, че е отишъл на поклонение...ислямско и се е направил на зулус. И някой бял да се беше облякъл като Кадафи и да беше тръгнал по такива дивотии, пак щях да напиша същото.

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

plmar
Контакти:

Мнениеот plmar » 17 май 2019 18:19

JackPackage написа:
Tiberius написа:
Офтопик:
Е, аз не казвам, че няма логика в твърденията ти, а това, което имам предвид е, че не всички негри са прости и необразовани. При тях така е заложено чисто генетично е заложено да са физически по-здрави от белите, но пък не притежават интелектуално ниво на белите.

Офтопик:
Да, да, не казвам че всички са прости, но просто че са по-низши същества от белия човек, както сам казваш :mrgreen: :mrgreen:
Офтопик:
Ако някой не е съгласен с написаното да прочете за върнатата, след като е платена от Алишер Усманов, Нобелова награда.

Потребителски аватар
tevez
Контакти:

Мнениеот tevez » 17 май 2019 18:41

Манчестър Юнайтед ще стартира предсезонната си подготовка още на 1 юли, защото мениджърът Оле Гунар Солскяер държи отборът му да се подготви значително по-добре в сравнение с отиващата си кампания, твърди ESPN. Треньорът е останал изумен от слабата физическа форма на тима при идването си през декември след уволнението на Жозе Моуриньо. Затова сега той не иска да повтаря грешката на предшественика си.

Това лято няма нито Световно, нито Европейско първенство. Все пак ще има някои ангажирани с Копа Америка, но като цяло идното лято е идеално за провеждането на пълноценна подготовка.

Първенството в Премиър лийг стартира на 10 август, но “червените дяволи” ще са ангажирани в квалификациите на Лига Европа, след като завършиха на шеста позиция. Даже ако в събота Уотфорд спечели Купата на Англия, Юнайтед ще трябва да стартира с елиминациите още на 25 юли. При успех на Манчестър Сити обаче тимът от “Олд Трафорд” ще се включи от третия кръг на квалификациите, като първата среща от тях е на 8 август.

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 18 май 2019 00:57

JackPackage написа:
Tiberius написа:
Офтопик:

Офтопик:

Когато е бил бума на изобретенията и като цяло развитието на науката нали знаеш къде и какви са били чернокожите? :)
Просто не са имали шанса за същото, а започват да се образоват едва през миналият век и пак процента на неграмотните чернокожи е голям и в днешно време. Не за друго почти всички престъпления в САЩ от грабежи и убийства са извършени от чернокожите и като се опре до правосъдие обичат да изиграват картата с расизма. Онези убийства в последно време над чернокожите от полицията се оплакваха, че бил невинно дете не знам си какво, но в същото време на единият като му погледнеш досието то прилича на копие от библията, ама майка му реве пред камерите, че бил невинно и кротко момче и не знам си к'во. :mrgreen:

Тук ако не се подчиняваш на заповедите на полицията ще ядеш оловото без проблеми, но повечето такива престрелки са именно заради неподчинение и този отсреща се прави на интересен пред полицията. Казват му да не мърда и да му виждат ръцете, а той прави точно обратното като рови в колата с едната си ръка, а те му крещят да не го прави и да си покаже и двете ръце. Примери има много и може да се види много добре какви глупости правят. Като онази преди 2-3 години, където предаваше на живо във Facebook убиха мъжът и понеже онзи си човърка с едната ръка в колата, а онези му крещят да се спре и той за капак се заяжда с тях, еми като не слушаш ще ядеш оловото.

Аз също нося оръжие, ама ми е такава работата, че се налага и ме спряха един път и им казах веднага, че имам оръжие в колата си и в момента, в който го казах полицаят откопча кобура си, но ми казваше какво да правя, а и аз знаех какво точно да правя и да не правя. Излязох си от колата с ръцете напред без да се налага да ми крещят и провериха всичко и видяха, че имам разрешително след което ме пуснаха по живо и по здраво. Ако бях почнал да се правя на гангстер пред тях нямаше да мога да направя и две крачки и щях да се озова по лице на асфалта с някой друг куршум по себе си.

Потребителски аватар
vasilnv
Контакти:

Мнениеот vasilnv » 12 юни 2019 11:35

Аве темата резерви и академия във форума от Кирил Десподов ли е направена. :mrgreen:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 12 юни 2019 12:42

old_trafford му беше ника навремето, доколкото помня.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
vasilnv
Контакти:

Мнениеот vasilnv » 01 юли 2019 19:07

Рашката с нов договор.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Контакти:

Мнениеот MuFc1878 » 01 юли 2019 21:50

Колко 500 хилки на седмица за поредния дабаджия :x :|

Върни се в “Манчестър Ю”