Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 фев 2019 15:35

Проблемът не в контрите или владението, а че ставаш лесно разгадаем откъм подход към мачове.
А за да играеш на контра пък трябват и стабилни хора отзад, за да покриват, нещо което нямаме.
Псж не са арсенал или тотнъм.

Последните мачове са допуснати супер много положения пред вратата.
- фулъм 15(3 точни)
- лестър 17(6)
- бърнли 6(4)
- брайтън 7(3)
- тотнъм 21(11)

Футболът не е честна игра и ако нямаш ден, дори с 20+ чисти положения и 70% притежание може да паднеш.
Друг е случаят, когато ти е ден - пр. с арсенал мача, и си вкараш всички положения.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 11 фев 2019 18:37

Честито и на Ашли новият договор!
Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1077
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 11 фев 2019 21:36

Аз лично тия новини с новите договори хич не ми харесват-цял футболен свят знае, че са ни нужни нови попълнения в защита.
Ние вече с четвърти защитник подписваме нов договор-Шоу, Филката, Майк и Йънг.За първия ок, но другите трима едва ли има много фенове, които ще искат да ги гледат и следващия сезон с фланелката.А и тия новини, че Оле ще получи дългосрочен договор, ми подсказват, че при разговорите с Глейзърс му е било предложено да остане, но и да използва наличното без да очаква някакви трансферни бомби лятото.Тия стипци като нищо пак ще им изплащаме дълговете следващите години.Пуснаха кранчето 4-5 години, сега пак го затварят.
Ако и следващият сезон ще сме с Ашлито като десен бек и без ново дясно крило, трудно ще се навия пак да гледам.Пък за централни защитници да не говорим-от сезон 2012-2013 насам не сме имали защитник с качествен постоянен пълен сезон.Само някакви проблясъци от средна ръка защитници.А нещо не виждам как Де Хея ще се навие да преподпише, ако знае че и следващият сезон Филката и Майк ще му създават главоболия.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 12 фев 2019 10:43

Що давате нови договори на играчи, които са приключили курса като Ашлито, капитан Майк и т.н. :roll:

Трябва да вземете класа на тия позиции, а вие давате нови договори на настоящата плява :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 12 фев 2019 13:06

JackPackage написа:Що давате нови договори на играчи, които са приключили курса като Ашлито, капитан Майк и т.н.

Защо Атлетико падат от Реал с 3-1? Защо Челси падат от Сити с 6-0?
Все въпроси, без отговори... :roll:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 12 фев 2019 13:21

Jackxxx написа:
JackPackage написа:Що давате нови договори на играчи, които са приключили курса като Ашлито, капитан Майк и т.н.

Защо Атлетико падат от Реал с 3-1? Защо Челси падат от Сити с 6-0?
Все въпроси, без отговори... :roll:

Топка е, в един мач много фактори могат да решат изхода му (състав, постройка, съдия, ВАР, грешки), ама не мисля че надграждане може да стане с тези подновявания на договорите (същото при нас е с Алонсо, Уилиан и още 2-3 играча, които нямат класата за амбициите които (трябва да) има клуба :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 12 фев 2019 13:47

Ако алонсо и уилиян не стават, то баркли ли става или жиру :lol: :lol:

До преди Сари бяха мачкачи, вече не са :mrgreen: :mrgreen:

Челси в последните години винаги е имал по-добър състав от 95% от отборите.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 12 фев 2019 14:17

t0bl3ro_bg написа:Ако алонсо и уилиян не стават, то баркли ли става или жиру :lol: :lol:

До преди Сари бяха мачкачи, вече не са :mrgreen: :mrgreen:

Челси в последните години винаги е имал по-добър състав от 95% от отборите.

Е Баркли и Жиру не са титуляри, затова не ги коментирам - Жиру става за резервен нападател, Баркли става за... Уотфорд, там да си партнира с вашата бивша надежда Томчо :lol:

Кво са мачкали - Алонсо в защита е леш откакто не играем 3-5-2 (тогава ЦЗ му покриваха грешките), чат пат вкара някой фал и с това се изчерпва приноса му...а къдравия прави по гол/асист веднъж на 13 мача....ебем ти крилото мачкач :lol:

От титулярите ни в момента имаме между 3 и 5 играча читави (Кепа, Канте, Азар, с някой уговорки Рюдигер и Азпи, макар да е в отвратителна форма Азпиликуета последните 12м) :|
В момента състава ни е по-лош от този на Асените, или в най-добрия случай, съизмерим с тях :oops:

Как да е, темата е за вашия отбор, успех срещу БДЖ довечера, очаквам да ги треснете :lol:
Те ония в ШЛ имат манталитета на картофите във важен мач :mrgreen: Още повече сега и с толкова проблеми с контузиите при тях...
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1077
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 12 фев 2019 15:45

JackPackage написа:
Jackxxx написа:
JackPackage написа:Що давате нови договори на играчи, които са приключили курса като Ашлито, капитан Майк и т.н.

Защо Атлетико падат от Реал с 3-1? Защо Челси падат от Сити с 6-0?
Все въпроси, без отговори... :roll:

Топка е, в един мач много фактори могат да решат изхода му (състав, постройка, съдия, ВАР, грешки), ама не мисля че надграждане може да стане с тези подновявания на договорите (същото при нас е с Алонсо, Уилиан и още 2-3 играча, които нямат класата за амбициите които (трябва да) има клуба :roll:

Ох, като се сетя че Моуриньо искаше да дадем Марсиал и 30 милиона за Вилиян....
Бе и Челси, и Юнайтед имат дупки.Разликата е в настроението-едните в момента се наслаждават на футбола, а другите редовно са критикувани, че нямат уменията на Алан, Раул Албиол, Кайехон и т.н.Реално Сари е ЛВГ-в атака няма скорост, защитата заблуждава със стабилност, защото противникът рядко играе с топката, но при най-малкия натиск се вижда, че само Рюдигер става.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1077
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 12 фев 2019 15:55

JackPackage написа:
Кво са мачкали - Алонсо в защита е леш откакто не играем 3-5-2 (тогава ЦЗ му покриваха грешките), чат пат вкара някой фал и с това се изчерпва приноса му...а къдравия прави по гол/асист веднъж на 13 мача....ебем ти крилото мачкач :lol:

От титулярите ни в момента имаме между 3 и 5 играча читави (Кепа, Канте, Азар, с някой уговорки Рюдигер и Азпи, макар да е в отвратителна форма Азпиликуета последните 12м) :|
В момента състава ни е по-лош от този на Асените, или в най-добрия случай, съизмерим с тях :oops:

Как да е, темата е за вашия отбор, успех срещу БДЖ довечера, очаквам да ги треснете :lol:
Те ония в ШЛ имат манталитета на картофите във важен мач :mrgreen: Още повече сега и с толкова проблеми с контузиите при тях...

Бе Арсенал са си най-зле.Имат двама качествени в атака, останалото е боза.Но лятото може и да ви минат като качество-Азар за мен вече е в Реал, Ковачич няма да го купите, което може и да е за добро, Игуаин и той сигурно няма да остане за постоянно.Реално лятото в атака остава тройката Жиру-Вилиян-Педро.Айде,и Пулишич.Ма той тази година едвам играе за Дортмунд, а и ще му трябва време за адаптация.Трансферната политика от миналата година е отвратителна-миналия сезон Баркли, Емерсон, Дринкуотър, Запакоста и Бакайоко дойде за бройката.Мората нормално да не успее, той в цялата си кариера е резерва.Бакайоко без коментар, аз не знам как още не се е върнал в някой средняк във Франция.Жиру.....Само Рюдигер беше успешен.Кепа и той става, но все още не е ъпгрейд над Куртоа.
На лятото няма ли инвестиции няма да има конкуренция за Сити и евентуално Ливърпул.Ние в защита имаме трима качествени, останалите не са за топ 4.Майк и Фил и за топ 10 не са.Тотнъм с новия стадион няма да купуват, а и Ериксен и Алдервайлд ще си ходят най-вероятно.Арсенал си продължават трансферната политика от времето на Венгер.Ако ние пак спрем кранчето, а ако Абрамчика е решил и той да пести пари покрай Грановская, пак ще има два големи отбора, а останалите ще се борят за трето и четвърто място.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта